چین تعطیل قله اورست صعود مسیرهای

آخرین در جهان بیماری همه گیر کوروناویروس:

کوه نوردی اعزامی اپراتورها در کوه اورست می گوید کوهنوردی مقامات نمی خواهد اجازه می دهد بهار صعود از سمت خود را از جهان بلندترین کوه به دلیل ترس از coronavirus.

در سمت دیگر کوه در نپال اپراتورها می گویند لغو برای محبوب بهار بالا رفتن نجومی شده اند ریختن در وجود کوه که باز برای کسب و کار.

به عنوان ویروس در حال آمدن است تحت کنترل در چین مقامات وجود دارد در حال برداشتن گام برای جلوگیری از عفونت های جدید که از خارج از کشور از جمله با قرار دادن در خارج از کشور ورود مسافران در پکن به 14 روز قرنطينه.

چین دیده می شود تقریبا 81,000 عفونت اما برخی از 61,000 از آنها در حال حاضر بازیافت. بیش از 3000 ویروس قربانیان کشته شده در چین سخت ترین ضربه ملت است.

___

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان از بازارهای اواسط روز پنج شنبه به عنوان او در زمان پرسش خبرنگاران در دیدار با ایرلند نخست وزیر. رئیس جمهور اغلب طول می کشد اعتباری برای بازار سود در سه سال گذشته هر چند بازار گاو نر به پایان رسید که در این هفته آغاز شد و در اوایل سال 2009.

“شما باید به یاد داشته باشید که بازار سهام به عنوان یک مثال است که هنوز هم بسیار بالاتر از زمانی که من اینجا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این یک ضربه بزرگ, اما آن را به تمام جستن به عقب و آن را به گزاف گویی بسیار بزرگ در زمان مناسب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به ممنوعیت سفر از کشورهای اروپایی برای 30 روز اتحاد لرزاند بازارهای سراسر جهان و فرستاده سهام رو به کاهش.

Trumps می گوید: “من نمی خواهم که مردم در حال مرگ است و به همین دلیل من ساخته شده این تصمیمات. آیا تاثیر آن بر بازار سهام یا نه بسیار مهم است اما مهم نیست در مقایسه با مرگ و زندگی است.”

___

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو خود منزوی در خانه همسر به نمایش گذاشته شده است علائم شبه آنفولانزا.

ترودو گفت سوفی Grégoire ترودو بازگشت از تعامل زبان در انگلستان آغاز شد و شروع به برگزاری نمایشگاه آنفولانزای خفیف از جمله تب پایین اواخر شنبه شب. او در حال آزمایش است برای COVID-19 و منتظر نتایج.

در این بیانیه گفت: “از فراوانی از احتیاط نخست وزیر است که امید بستن به خود منزوی و کار از خانه تا دریافت سوفی نتایج.”

___

کنفرانس جنوب شرقی را لغو کرده است باقی مانده از آن سال 2020 مردانه کالج بسکتبال مسابقات در نشویل پس از برگزاری دو بازی روز اول. آن را نشانه اولین بار از سال 1978 که آن را نه برگزار شد مسابقات است.

SEC توییتی لغو آن کمی بیش از یک ساعت قبل از آلاباما به صورت تنسی در چهار دور دوم بازی در بریجستون عرصه است. می آید کمتر از یک روز پس از این کنفرانس اعلام کرد که تماشاگران خواهد بود ممنوع شد.

___

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz گفت: رهبران مذهبی باید مورد توافق به لغو مراسم تعمید خدمات مراسم تشییع جنازه و دیگر مراسم در هفته های آینده برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

Kurz و گفت: این اقدامات بخشی از تلاش ها برای اجرای “اجتماعی فاصله” که همچنین شامل بسته شدن مدارس و دبیرستان آغاز و تا روز دوشنبه و به تعویق انداختن انتخابات محلی مارس 22 در ایالت اشتایرمارک. تدفین هنوز هم مجاز است.

او افزود که بیشتر اقدامات خواهد بود جمعه اعلام کرد. اتریش 302 موارد تایید شده.

___

اورگان را ممنوع کرده است تمام تجمعات بیش از 250 نفر در سطح ایالت به مدت چهار هفته به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

دستور صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. کیت براون که گفت: “آن زمان برای همه ما را به انجام آنچه ما می توانیم به سرعت گسترش آن.”

مقامات فرض کنیم که هزاران نفر از Oregonians جدید را دریافت کنید coronavirus. قهوه ای که قرار بود به صحبت می کنند در یک کنفرانس خبری پنج شنبه در پورتلند گفت: همه غیر ضروری مدرسه تجمعات و فعالیت ها باید لغو شود — مانند پدر و مادر و جلسات زمینه سفر و مسابقات.

او همچنین توصیه می شود کسب و کار افزایش فیزیکی فواصل بین کارکنان محدود کردن سفر و تلو تلو خوردن برنامه کار.

___

فیلیپین رئیس جمهور به حالت تعلیق داخلی سفر به و از مانیل منطقه برای یک ماه و مجاز فراگیر قرنطينه در منطقه برای مبارزه با کروناویروس جدید.

رئیس جمهور رودریگو Duterte نیز ممنوع اجتماعات بزرگ در پایتخت به حالت تعلیق در اکثر دولت کار و تمدید تعلیق از کلاس ها یک هفته در محدودیت های جدید پنج شنبه اعلام کرد در سراسر کشور تلویزیون آدرس.

او هشدار داد که متخلفان و مقامات که حاضر به اجرای محدودیت های که ممکن است در زندان. اما او اصرار داشت “این است که حکومت نظامی است.”

مقامات بهداشت در کشور را تایید کرده اند 52 عفونت و مرگ دو نفر.

___

سنگاپور مذهبی اسلامی, شورای اسلامی می گوید: تمام مساجد در شهرستان دولت را آغاز جمعه حداقل به مدت پنج روز برای ضد عفونی.

آن را می گوید همه فعالیت های مذهبی و کلاس ها و سخنرانی ها نیز متوقف شد برای دو هفته. این شورا می گوید: حرکت در نظر گرفته شده است برای به حداقل رساندن گسترش ویروس پس از دو مرد از 90 سنگاپور که با حضور اخیر توده های مذهبی جمع آوری در کوالالامپور بودند مبتلا به این ویروس است.

با تعلیق واجب در نماز جمعه برای مردان مسلمان در مساجد آن گفت: خطبه های نماز انجام خواهد شد آنلاین. مالزی, مقامات می گویند که 10000 نفر نیمی از آنها خارجی شرکت کننده در چهار روز رویداد مذهبی در اواخر ماه فوریه در یک مسجد در کوالالامپور و حومه.

مالزی گزارش شده 149 عفونت.

___

دولت هلند را ممنوع کرده است گردهمایی بیش از 100 نفر تا پایان این ماه در تلاش برای کنترل گسترش جدید کروناویروس.

بهداشت و وزیر ورزش Bruno برونز گفت: far-reaching اندازه گیری را پوشش حوادث و سالن های مانند باشگاه های ورزشی, موزه ها و تئاتر. او همچنین از مردم خواست در خانه بمانند در صورتی که علائم و برای کار از خانه در صورت امکان.

هلند 614 مورد تأیید ویروس و پنج مرگ و میر.

نخست وزیر Mark Rutte گفت: دولت تا به حال تصمیم به بستن مدارس نشده است.

__

آذربایجان گزارش اول خود را به مرگ یک بیمار مبتلا به کروناویروس یک زن بود که به تازگی از ایران بود که زمینه مسائل مربوط به سلامت.

___

بیمارستان ها در ایتالیا سخت است-آمار لمباردی منطقه در حال حاضر غرق در تلاش برای مراقبت از افزایش تعداد افراد بیمار در محدود مراقبت ويژه هستند پر از مرده است.

لومباردی بالا مراقبت های بهداشتی رسمی, Giulio Gallera گفت: به درخواست بیمارستان این منطقه به حال ساده بوروکراسی مورد نیاز برای فرایند گواهی مرگ و دفن مرده که در لومباردی به تنهایی رسیده بود 617 اواخر روز شنبه.

ایتالیایی مقامات آمریکا و کوبا هر دو مراسم عروسی و مجالس ترحیم برای یک ماه در تلاش خود را برای کنترل اروپا را بدترین شیوع کروناویروس. این کشور نزدیک به 12,500 عفونت دیده است و 827 مرگ و میر به طور کلی.

در سراسر جهان, 126,000 مردم آلوده شده است با جدید coronavirus 68,000 بهبود و 4,600 فوت کرده اند.

___

مرزها دوباره در حال ظهور در اروپا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دولت چک اعلام وضعیت اضطراری در روز شنبه با توجه به کروناویروس و تجدید مرز چک در مرزهای خود با اتریش و آلمان است.

مردم ممنوع خواهد شد از عبور از در در هر جای دیگر. اندازه گیری موثر جمعه در نیمه شب تصویب شد پنج شنبه.

نخست وزیر Andrej بابیان گفت: مردم از 13 خطر در کشور است که نه تنها شامل چین, کره جنوبی و ایران بلکه اتحادیه اروپا و کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و اتریش و آلمان و همچنین بریتانیا نمی خواهد اجازه ورود به جمهوری چک.

در ضمن چک شهروندان مجاز به سفر به این کشورها. استثنا شامل رانندگان کامیون قطار کارگران و خلبانان.

همچنین شروع جمعه تمام مجامع عمومی از بیش از 30 نفر ممنوع خواهد شد.

___

کنگره بستن کنگره و تمام مجلس نمایندگان و سنا ساختمان های اداری به مردم تا آوریل در واکنش به گسترش جدید کروناویروس.

مجلس نمایندگان و سنا sergeants در اسلحه گفت که بسته شدن آغاز خواهد شد در 5 p. m. EDT پنج شنبه. تنها قانونگذاران و مشاوران و روزنامه نگاران و رسمی بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت به ساختمان. این بیانیه می گوید مقامات بازیگری “از نگرانی برای سلامت و ایمنی کنگره کارکنان و همچنین عموم مردم است.”

سیاستمداران در اروپا و ایران و چین قرارداد بسته اند این ویروس و چند تن از قانونگذاران ایالات متحده در حال حاضر خود قرنطینه با توجه به قرار گرفتن در معرض. این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 126,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 4.600 اما بیش از 68,000 قربانیان در حال حاضر به بهبود است.

___

بازارهای جهانی در حال تحمل خشونت نوسانات میان عدم قطعیت در مورد چگونه به شدت شیوع را ضربه زدن به اقتصاد است.

اوایل سقوط از 7 درصد در وال استریت باعث وقفه معاملاتی به فروش کوبیدن بازارهای جهانی ادامه داد.

داو جونز صنعتی کاهش یافته است بیش از 1,600 امتیاز یا 7% S&P 500 با کاهش یک مقدار مشابه. تجارت رزومه پس از 15 دقیقه.

تار و مار آمد پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال ممنوعیت سفر در اروپا و ارائه چند اقدامات جدید برای مهار اقتصادی از شیوع کروناویروس.

معیار در اروپا کاهش یافت و بیش از 7% حتی پس از اینکه بانک مرکزی اروپا اعلام کرد اقدامات محرک اقتصادی بیشتر.

___

نروژ و لیتوانی در حال بستن مهد کودک, مدارس و دانشگاه ها به مدت حداقل دو هفته و دولت نروژ می گوید کارکنان در محل کار باید حداقل یک متر از هم جدا.

در اسلو پایتخت نروژ است و تجمعات بیش از 50 نفر ممنوع شد. نروژ کاخ سلطنتی گفت: تمام ترتیبات رسمی تا اوایل ماه آوریل خواهد بود یا لغو و یا به تعویق افتاد. هارالد پنجم پادشاه گفت: آن را “بسیار مهم” است که هر کس “جلوگیری از افشای خودمان یا دیگران به عفونت است.”

لیتوانی به حالت تعلیق در گردهمایی بیش از 100 نفر و بسته موزه سینما و باشگاه های ورزشی. در پایتخت ویلنیوس این مستند شد و به مدت پنج هفته.

در فنلاند به دولت توصیه می شود ممنوعیت تمام حوادث با بیش از 500 نفر تا پایان ماه مه.

کشور دانمارک در کاخ سلطنتی گفت: تاج شاهزاده فردریک و همسر خود را بازگشت از سوئیس “با دانمارکی ها” در این زمان.

___

شاهزاده Cruises اعلام کرده است با توجه به کروناویروس جدید, از آن خواهد شد به طور داوطلبانه توقف عملیات جهانی از 18 کشتی های کروز به مدت 60 روز موثر بر سفر خروج مارس 12 آوریل 10.

کشتی های کروز شده است به خصوص ضربه در میان جدید و همه گیر شده اند و تبدیل دور توسط ده ها تن از بنادر و کشورهای. الماس شاهزاده کشتی کروز که مقامات ژاپن برگزار شد در ناقص قرنطینه عمل آلوده به صدها نفر از مسافران و خدمه.

Jan Swartz, رئيس جمهور از شاهزاده Cruises می گوید: “با در نظر گرفتن این اقدام جسورانه به طور داوطلبانه توقف عملیات کشتی های ما آن است که قصد ما به ما اطمینان وفادار مهمانان و اعضای تیم جهانی ذینفعان از تعهد ما به سلامت ایمنی و رفاه همه کسانی که بادبان با ما.”

مسافران در حال حاضر در یک شاهزاده خانم کروز که به پایان خواهد رسید و در پنج روز آینده ادامه خواهد داد به بادبان به عنوان انتظار می رود تا پایان سفر. زمان سفرهای است که گسترش فراتر از مارس 17 خواهد بود به پایان رسید و در مناسب ترین مکان برای مهمانان.

در روال عادی عملیات آن را در خدمت بیش از 50 ، 000 مسافر در روز است.

___

بریتانیا که معاف از ایالات متحده سفر بان کی مون در بسیاری از کشورهای اروپایی را گرفته اقدامات سختگیرانه دیده می شود در دیگر کشورهای اروپایی مانند بسته شدن مدارس و یا ممنوعیت رویدادهای بزرگ است.

انگلستان دارای 456 تایید موارد جدید کروناویروس و هشت مرگ و میر. اما محور رسمی انگلیسی, مشاوره تا کنون است که مردم باید شستن دست های خود را اغلب در گرم آب و صابون.

در روز پنج شنبه, بریتانیا محافظه کار انتظار می رود که دولت اعلام کند که آن را در حال حرکت است از تلاش برای مهار این ویروس به تأخیر انداختن آن گسترش یافته است. که به احتمال زیاد به را گسترده تر اقدامات از جمله یک توصیه است که افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم ماندن در خانه برای یک هفته. اما تا کنون هیچ برنامه ای برای ممنوعیت سفر و یا در مقیاس بزرگ تعطیلی مدارس یا موسسات دیگر است.

در ایرلند — که آن هم خارج از ایالات متحده سفر بان کی مون — 43 موارد تایید شده اند و یک نفر فوت کرده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و دوره های گلف در اسکاتلند و ایرلند.

___

ایران خواسته است برای مواقع اضطراری 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول برای مبارزه با شیوع این رمان coronavirus وجود دارد که به کشته شدن بیش از 360 نفر و آلوده به برخی از 9,000 در سراسر کشور.

بانک مرکزی ایران رئیس Abdolnasser همتی روز پنجشنبه گفت او درخواست هفته گذشته در نامه ای به رئیس صندوق بین المللی پول Kristalina Georgieva.

اقتصاد ایران شده است, ضرب و شتم توسط تحریم های ایالات متحده که باید فشرد تهران توانایی صادرات نفت به طور گسترده ای. شیوع ویروس باعث شد ایران همه از همسایگان به شاتر مرزهای خود را و ملت را کاهش سفر های مرتبط با ایران از جمله حمل و نقل در برخی از موارد مؤثر بر واردات نیز هست.

___

یونانی, مقامات می گویند که یک کشتی با 341 مسافر و 77 خدمه در هیئت مدیره برگزار شد در بندر در جزیره یونانی Lemnos بعد از یک عضو خدمه ارائه علائم شبیه به کسانی که از جدید کروناویروس.

تاجر دریایی وزارت گفت: این کشتی در حال تنظیم بادبان در اواخر روز چهارشنبه از شمال بندر یونان شهر کاوالا که در آن عضو خدمه حذف شد از کشتی گرفته و به یک بیمارستان محلی است. او در حال آزمایش است. این 127 افرادی که تا به حال متحرك در Lemnos شده اند تماس گرفته توسط مقامات و گفت: به خود منزوی کردن در خانه تا زمانی که نتایج این عضو خدمه این آزمون هستند.

Lemnos بود که کشتی را 10 برنامه ریزی متوقف می شود بین کاوالا یونان و اصلی بندر پیره در نزدیکی آتن.

یونان 98 تایید ویروس موارد و مرگ 66 سال از درگذشت مردی که پنج شنبه.

___

ایرلند بسته شدن تمام مدارس و موسسات فرهنگی تا 29 مارس در عمده تشدید آن پاسخ به کروناویروس جدید.

نخست وزیر لئو Varadkar اعلام کرد این اقدامات خواهد اثر را در 6 p. m. دوشنبه. او گفت: بسته شدن امر به مدارس مهد کودک و امکانات نهادهای فرهنگی. همه داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر و وقایع در فضای باز با بیش از 500 نیز لغو شد.

زبان در طول سفر به واشنگتن Varadkar گفت: مردم باید کار از خانه تا آنجا که ممکن است.

او گفت: این اقدامات به معنی عمده اختلالات اما “بازیگری با هم به عنوان یک ملت ما می تواند صرفه جویی بسیاری نهفته است.”

تا کنون 43 نفر از COVID-19 تایید شده است در ایرلند و یک نفر فوت کرده است. ایرلند, همراه با بریتانیا است که از مطالعه حذف از 30 روز آمریکا ممنوعیت مسافران فرم قاره اروپا

___

رئال مادرید می گوید آن فوتبال و بسکتبال تیم قرار داده شده است به قرنطینه بعد از یک بازیکن بسکتبال باشگاه های آزمایش مثبت برای coronavirus.

این باشگاه اسپانیایی می گوید: تیم فوتبال نیز تحت تاثیر قرار به دلیل آن سهام امکانات آموزش با تیم بسکتبال.

این تصمیم توسط باشگاه آمد لحظات قبل از لیگ اسپانیا گفت: بعد از دو دور اسپانیا اول و دوم-بخش مسابقات در حال معلق به دلیل ترس از شیوع کروناویروس.

___

اتحادیه اروپا ناودان جدید anti-virus ممنوعیت سفر اعلام شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, شلاق “یک جانبه” تصمیم گیری است.

در یک بیانیه مشترک اتحادیه اروپا و رئیس شورای چارلز میشل و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen اصرار داشت که این بیماری همه گیر کوروناویروس یک “بحران جهانی نه محدود به هر قاره و آن نیاز به همکاری به جای یک جانبه عمل است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های جدید اعمال می شود تنها به بسیاری از شهروندان خارجی که در اروپا و مهاجرت در منطقه در هر نقطه در 14 روز قبل از ورود آنها به ایالات متحده است.

به اصطلاح “شنگن” منطقه شامل 26 کشور از جمله اعضای اتحادیه اروپا, فرانسه, ایتالیا, آلمان, یونان اتریش و بلژیک که در آن اتحادیه اروپا در مقر خود بلکه دیگران نیز مانند سوئیس و نروژ و ایسلند.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: monthlong محدودیت در سفر آغاز خواهد شد اواخر جمعه. او متهم به اروپا از اقدام به سرعت به اندازه کافی به آدرس خارجی “ویروس” و ادعا کرد که ایالات متحده خوشه “کشت” شد توسط مسافران اروپایی.

Von der Leyen و میشل رد تهمت پیشنهاد که اتحادیه اروپا انجام داده است و نه به اندازه کافی.

___

ژاپن در مجلس تایید شده است یک قانون است که اجازه خواهد داد که نخست وزیر شینزو آبه به اعلام وضعیت اضطراری به دلیل شیوع کروناویروس.

این قانون تجدید نظر برای اضافه کردن coronavirus به یک موجود قانون تصویب شده قبلی برای آنفلوانزا شیوع است یک جنجال برانگیز است که مخالفان می گویند می تواند به شدت محدود کردن حقوق مدنی از جمله حق جمع آوری شده است.

این لایحه به تصویب رسید پنج شنبه توسط مجلس است که انتظار می رود به تصویب رسید در اوایل روز شنبه. تحت این آبه می تواند موضوع اجباری در سراسر کشور مدرسه تعطیلی و مصادره اموال خصوصی برای ساخت بیمارستان.

ژاپن 645 مورد از این ویروس شمارش نیست کشتی کروز مسافران و خدمه.

___

ارتش ایالات متحده تصمیم گرفته است به منظور کاهش تعداد سربازان در نظر گرفتن بخشی در جنگ عظیم بازی های که برنامه ریزی شده در سراسر اروپا بیش از شش ماه آینده با توجه به جدید کروناویروس.

مدافع-اروپا 2020 تمرینات شد مجموعه شامل برخی از 20,000 آمریکایی پرسنل بزرگترین استقرار نیروهای ایالات متحده به اروپا در 25 سال گذشته.

اما ارتش ایالات متحده و اروپا در بیانیه ای گفت که “در زمان شیوع کروناویروس ما را تغییر ورزش با کاهش تعداد شرکت کنندگان در ایالات متحده.” هیچ جزئیات در اعداد ارائه شد.

در سراسر 37,000 سرباز از 18 کشور نه همه آنها اعضای ناتو اتحاد نظامی شده بود ، برخی از نیروهای نظامی و تجهیزات در حال حاضر مستقر شده اند.

___

دانمارک که دارای 514 تایید موارد این ویروس در روز پنج شنبه وارد مجازی مستند.

همه مدارس — دولتی و خصوصی — و مهدکودک امکانات بسته خواهد شد از دوشنبه اما بسیاری از دانش آموزان هستند و ماندن در خانه در حال حاضر. مدارس ارائه شده به مراقبت از کودکان است اما گفته می شود وجود دارد کمی آموزش.

همه خدمتگزاران مردم که نمی انجام بحرانی توابع دستور داده شده است به ماندن در خانه برای دو هفته آینده. بیمارستان ها و خانه های سالمندان شده اند خواست به اعمال محدودیت های بازدیدکننده داشته است. همه داخل سالن فرهنگی نهاد کتابخانه ها و امکانات تفریحی در حال بسته شده است.

این محدودیت ها به ادامه برای دو هفته.

___

دو مسافر در هیئت مدیره یک رودخانه قایق کروز در شرق کامبوج باید آزمایش مثبت برای این ویروس جدید است.

کامبوج وزارت بهداشت گفت: 73 ساله و مرد 69 ساله که هر دو از بریتانیا آلوده شده اند. آنها در همان قایق که در آن یکی دیگر از مسافر از بریتانیا آزمایش مثبت دو روز پیش

باقی مانده که مسافران در حال انتظار نتایج آزمایش منتقل شده از قایق های کروز به یک هتل در کمپنگ چام برای ادامه قرنطینه.

لوکس کروز با 64 مسافر و خدمه سرچشمه در ویتنام, Ho Chi Minh City.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>