چین اسمیت Sr 1972 مامان در حال تیمی برای همیشه

تنها بازیکن سیاه و سفید در کاردینال Mooney تنها قهرمانی کشور تیم فوتبال احساس نیاز برای رسیدن به برخی از دوستان قدیمی پس از مرگ جورج فلوید

زمانی که او زد فوتبال برای کاردینال Mooney دبیرستان چین اسمیت Sr. اغلب در سمت چپ هم تیمی های خود را لال.

اما با یک روش ساده چهار کلمه اعلام 65 ساله تنها بازیکن سیاه و سفید در سال 1972 گربه وحشی پشمالو دولت عنوان تیم به ارمغان آورد آنها را به اشک.

“من جورج فلوید.”

“من آنها را به نام و به آنها گفتم که من چقدر آنها را درک” اسمیت Sr. گفت. “نه فقط به عنوان هم تیمی های من اما کل مدرسه. آن را به بهترین سه سال از زندگی من است.

“من جورج فلوید و آنچه به من تماس آنها بود به تیم. آنها در واقع گريه بر روی گوشی چرا که آنها فکر آن را به عنوان آنچه در آن است. من گفتم: من می تواند به فروشگاه بروید و این احتمال وجود دارد من می توانم کشته شدن توسط افرادی که قرار است برای محافظت از من است.”

اسمیت Sr. که 13 شماره تلفن های سابق از هم تیمی های سابق هم تیمی باهم نیکلاس رسیده زیر ماه گذشته مرگ فلوید در دست یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

“به نام او تمام هم تیمی های خود را که هنوز هم در اطراف هستند و از آنها تشکر چگونه همه ما استقبال او به خانواده ما” نیکلاس گفت. “من فقط فکر کردم این چنین سرد چیزی که به انجام, به خصوص در این زمان مشکل.”

“او صدا بسیار احساسی و آن را تقریبا مانند صدا او در اشک” گفت: جان هیت جونیور, گربه وحشی پشمالو کارفرمایی که ’72 تیم و سر مربی جان هیت. “او فقط تشکر ما برای پذیرش او, اما, جهنم, ما او را برای پذیرش ما است.”

گفت: تونی Ierulli یک linebacker که تیم “از روز 1 او مثل یک برادر برای ما. ما نمی درمان او را هر گونه متفاوت است. که در طول تمام زمان او وجود دارد, من هرگز شنیده می شود یکی موهن نظر در مورد چین است. همه ما عاشق چین است.”

خواستار حضور Mooney “بهترین چیزی که من انجام داده اند می تواند در زندگی من” اسمیت Sr. کردم حتی بیشتر از عشق از هم تیمی های خود را پس از آنها را دیدم او را حمل توپ.

پدر سابق ریورویو قوچ در حال اجرا به عقب و سابق قهرمان بوکس سنگین وزن چین اسمیت جونیور, پدر ایستاده بود 6-پا 1 و وزن حدود 195 پوند است. بهنگام در 40 yard dash در 4.3 ثانیه اسمیت Sr. خواهد بود قرار دادن یک زن و شوهر از مراحل پشت سر هم تیمی های که تست شده است.

“و اگر من آنها را ضرب و شتم من گره خورده است ،

پشت که بازی نمی کند فوتبال جوانان تا 7 کلاس در مک اینتاش دبیرستان به دلیل اندازه — بزرگتر از هر کس دیگری — اسمیت ترجیح داده به juke حریف به جای اجرا بر او.

اما Mooney مدافعان آموخته پشت که از مد افتاده خود را پس از جیم براون — “من با یک تراشه بر روی شانه من” — می تواند پایین تر از شانه خود را در صورت لزوم. گربه وحشی پشمالو, بازیکنان متوجه این موضوع و تحقق آن را به سرعت چندی پس از اسمیت Sr. نشان داد تا برای تابستان عمل در سنت مارتا مدرسه کاتولیک.

برای اولین بار بود که با سرعت خود را. سپس, زمانی که لنت ها در آمد های فیزیکی.

“آنها نمی تواند مقابله با من,” او گفت:. “من بزرگ بود و بیش از حد قوی و کسانی که بچه ها خوب بودند.” در واقع اسمیت Sr. شد یک نمونه با 32 اینچ کمر 33-اینچ ران و 18 اینچ عضله دوسر.

او با استفاده از تمام ویژگی های خود را برای تبدیل شدن به دیوانه را قطعه گم شده. و هنگامی که او در حال اجرا توپ برای 886 متری در 116 حمل فقط در هشت بازی که ’72 فصل با 14 touchdowns او ارائه هیت جونیور بهترین طعمه ممکن است.

“ما تا به حال بازی اکشن از او و کل (مخالف) تیم را دنبال چین,” او گفت:. “من می خواهم رول و هر کس می خواهد باز. مدافعان در تیم های دیگر خواهد بود بنابراین در مکیده. من نمی توانست تلخه اگر آن را برای چین است.”

و اگر آن را برای Mooney دستیار مربی دیو گیبسون اسمیت Sr. ممکن است هرگز در مدرسه حضور داشتند. گیبسون دیدم چین بازی فوتبال پرچم در پسران و دختران باشگاه و پس از آن از او پرسید: “آیا شما می خواهید برای رفتن به کاردینال Mooney?

در زمان اسمیت Sr. زندگی در ریورویو بالا منطقه اما او نمی خواست به بازی برای این پست قوچ. برنامه ریزی او برای بازی چارلی Cleland در ساراسوتا. سپس گیبسون سوال مطرح.

“من هرگز فکر رفتن به کاردینال Mooney” اسمیت Sr. گفت. تصور می شد که جک Collins Sr. صاحب ساراسوتا Kennel Club که استخدام چین پدر اواخر ویلیس اسمیت به کار وجود دارد پرداخت کرده بود راه خود را به Mooney.

“من فکر نمی کنم” او گفت: “اما من نمی دانم. من می دانستم که کسی برای آن پرداخت می شود.”

اسمیت Sr. پا بر روی Mooney پردیس بدون هیچ فکر تنها بودن در این تیم و عواقب که ممکن است باعث.

“آن را نمی سپیده من یک راه یا دیگری,” او گفت:. اسمیت Sr. مطرح شده بود توسط پدر و مادر که به او آموخت که برای درمان مردم به عنوان او می خواهم به درمان می شود.

و گذشته از این واقعیت که “بابا بزرگ” هیت که اسمیت Sr به نام “من دوم پدر” اجازه نمی دهد هر چیزی نژادی به توسعه Mooney بازیکنان به طور غریزی خود را باز کرد دست و دل به چین است.

“اون واقعا پسر خوب” نیکلاس گفت. “او فروتن او او در مورد مراقبت از افراد دیگر است. او فقط کاهش یافت و در یکی از برادران ما حق دور.”

“او همیشه دعوت شده به هر واحد در خارج از دانشگاه و یا با هم” Ierulli گفت. “ما در حال سفید او سیاه است. فقط یک نشان از عشق است که ما نسبت به یکدیگر است.”

نیکلاس گفت: او به خاطر برخی نژادی سخنان کارگردانی در Smith, Sr. زمانی که خانمها بالغ, بازی های برگزار شده در جاده ها است. “اگر آنها چیزی گفت” چین گفت: “من آن را نمی شنوند.”

مربی بهداشت گفت: اسمیت Sr. به از دست دادن سرد خود را اگر او بشنود هر گونه سخنان. “من هرگز از دست من سرد به صدمه زدن به تیم من” چین گفت. “اما اگر کسی عبور من راه را اشتباه من تا به حال یک راه (گرفتن حتی). من می خواهم به اجرا در او کمی سخت تر است.”

پس از برنده شدن در این عنوان به عنوان یک تازه وارد اسمیت بازگشت خود را برای فصل ارشد در Mooney. او به پایان رسید تا بازی در یک فصل در Bethune-Cookman “اما من نمی رفتن به مدرسه با حق نیت.”

چین بازگشت و به ساراسوتا و زد P بل ماهی شرکت در کورتز برای طلسم و نیز مشغول به کار در باشگاه لانه قرار دادن. پسرش چین جونیور بود بیمارستان برای قوچ و می تواند یک چیز بهتر در این زمینه نسبت به پدر.

“او بهتر blocker نسبت به من چون من نمی بلوک هر کسی.”

او به ندارد. چین اسمیت Sr. زد فوتبال برای خانمها بالغ, تلاش برای جلوگیری از دشمن مدافعان. اما هر چیز دیگری او ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>