چین هنوز هم بیشتر بسته به ویروس مرگ و میر تصویب 1,000

پکن — چین باقی مانده عمدتا بسته برای کسب و کار روزانه مرگ و میر از یک ویروس جدید در صدر 100 برای اولین بار هل دادن کل بالاتر از 1000.

با وجود رسمی پایان تمدید قمری تعطیلات سال جدید بسیاری باقی مانده در خانه در روز سه شنبه با حدود 60 میلیون نفر تحت مجازی شده است.

رئیس جمهور خلق چین در بازدید از مرکز درمانی برای تقویت روحیه ملی در میان نشانه کمی شیوع مصاحبه ،

مقامات در هنگ کنگ تخلیه مردم از یک بلوک آپارتمانی که در آن چهار نفر به ترتيب آلوده افزایش ترس virus ممکن است گسترش از طریق لوله کشی مشابه آنچه در سال 2003 مرگبار سارس شیوع.

آخرین تحولات:

___

یازدهم به دنبال تقویت روحیه

در یک پیشنهاد برای افزایش روحیه Xi بازدید یک جامعه مرکز بهداشت در پکن و ابراز اعتماد به نفس در “جنگ علیه این بیماری است.”

یازدهم به تن فولاد ماسک او با حرارت گرفته شده قبل از ابراز لطف خود به سلامت کارگران به نمایندگی از حزب کمونیست و دولت است. “ما قطعا پیروزی در این جنگ مردم را,” او گفت: در طول پنج شنبه دیدار ویدئوها از آن تکرار شد و در هر ساعت روز شنبه در تلویزیون دولتی اخبار کانال.

خیلی از یازدهم پیام متمرکز بود در تماس برای شهروندان به دنبال این امر و با هدف به حداقل رساندن بالقوه عظیم اقتصادی از شیوع بیماری است.

خود را ظاهر آمد در میان پرسش از دولت و مدیریت بحران به ویژه شکست از مقامات محلی در بدترین آمار در شهر ووهان برای روشن شدن میزان شیوع. خشم عمومی شده است ملتهب بیش از مرگ یک دکتر جوان بیمار توسط این ویروس که تا به حال تهدید شده همراه با هفت نفر دیگر توسط پلیس برای هشدار از پتانسیل عمده شیوع بیماری در اوایل دسامبر.

___

استانی مقامات بهداشتی اخراج

با مرگ و میر از این ویروس با شکوه 1000 و هیچ پایانی در چشم سر شروع به رول در میان مقامات mismanaging بحران است.

در حالی که هیچ دولت مرکزی در سطح مقامات شغل خود را از دست, دولت, رسانه ها گزارش دادند که این روز را بالای مقامات بهداشتی در هوبئی استان که در اطراف کانون ووهان رها شده اند از وظایف خود را.

هیچ دلیل خاصی داده شد اگر چه استان پاسخ اولیه تلقی می شد آهسته و بی اثر است. حدس و گمان است که در سطح بالاتر کادر می تواند اخراج کرده است پختند اما انجام این کار می تواند جرقه اختلافات سیاسی و پذیرش ضمنی که حزب کمونیست کاهش یافته است توپ.

شیوع ویروس تبدیل شده است آخرین چالش سیاسی برای این حزب و رهبر آن شیان که با وجود مستحق آن بیشتر قدرت سیاسی بیش از هر رهبر چینی پس از مائو تسه تونگ است تلاش برای رسیدگی به بحران در چند جبهه. کسانی که شامل به شدت کاهش داخلی, اقتصاد, تجارت, جنگ با آمریکا و فشار به عقب در چین به طور فزاینده تهاجمی سیاست خارجی.

تقریبا تمام مرگ و میر گزارش روز دوشنبه در ووهان و شهرهای اطراف آن. تعداد تازگی تایید موارد اندکی کاهش یافت به 2,478 از 3,062 روز قبل از آوردن مجموع به 42,638 در سرزمین اصلی چین.

___

خطرات ناشی از راه اندازی مجدد کسب و کار

عبور از بیشتر گریم آستانه است dimming خوش بینی است که نزدیک به قرنطینه برخی از 60 میلیون نفر و دیگر بیماری اقدامات کنترل مشغول به کار هستند.

راه اندازی مجدد کسب و کار به شمار خطر گسترش ویروس اما این کشور کوچک رجوع گفت: Cong Liang دبیر توسعه ملی و اصلاحات کمیسیون در چین اصلی برنامه ریزی اقتصادی بدن.

“بدون بازگشایی کسب و کار در کوتاه مدت آن را تحت تاثیر قرار تامین مواد پزشکی و … در دراز مدت تاثیر می گذارد عرضه انواع تولید و زندگی و مواد را کنترل و پيشگيري در مقابل خط ناپایدار. هدف از شکست دادن این بیماری همه گیر نخواهد رسید” Cong گفت: در یک کنفرانس خبری.

با حدود 60 میلیون نفر تحت مجازی قرنطینه و سفت و سخت سفر محدودیت هر گونه بازگشت به حالت عادی در سطح ملی است که هنوز هم هفته و یا ماه به دور است.

___

دلار هنگ کنگ

در هنگ کنگ مقامات تخلیه برخی از ساکنان یک بلوک آپارتمان پس از دو مورد در میان کسانی که زندگی می کنند وجود دارد مطرح سوء ظن است که این ویروس ممکن است گسترش از طریق ساختمان لوله کشی.

آن را یادآور شیوع سارس که به کشته شدن صدها نفر در نیمه مستقل شهرستان چینی. بزرگترین تعداد متصل مواردی که شیوع بودند در یک مجتمع آپارتمانی که در آن ویروس از طریق لوله های فاضلاب.

مقامات بهداشت آن را به نام یک اقدام احتیاطی پس از 62 سال مبتلا به این ویروس سهشنبه پیدا شد زندگی 10 طبقه در زیر یک مرد بود که زودتر تایید کرد با این ویروس. زن و پسر و دختر در قانون که با او زندگی می کنند در میان هفت مورد جدید گزارش شده پنج شنبه, بالا بردن این شهرستان در مجموع شمارش به 49.

34 خانوار تخلیه زنده به صورت عمودی در بالا یا زیر و به اشتراک گذاری همان سیستم فاضلاب. تغییر توالت لوله های زهکشی در واحد ممکن است کمک به گسترش این ویروس و مقامات در حال بررسی اگر هر واحد ساخته شده اند از جمله تغییرات در حالی که آنها ضد عفونی کردن ساختمان است.

___

ما تعلیق خدمات ویزا EVACUEES مجموعه به ترک قرنطینه

در میان تعداد فزاینده ای از محدودیت های مسافرتی ایالات متحده گفت که از روز شنبه آن است که تعلیق به طور منظم خدمات ویزا در سفارت این کشور در پکن و کنسولگری های کلی در چنگدو گوانگژو و شانگهای و Shenyang. سرکنسولگری در ووهان در حال حاضر بسته شده است و کارکنان خود را تخلیه.

ریاست جمهوری بیانیه صادر Feb. 2 در حال حاضر ممنوع ورود به آمریکا به اتباع خارجی و یا غیر دائم که در چین کمتر از 14 روز قبل از ورود خود را. استثنا ساخته شد برای دیپلمات های خارجی, پرواز خدمه و اعضای خانواده از شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم.

در ضمن نزدیک به 200 evacuees آماده سهشنبه به پایان خود دو هفته قرنطینه در جنوب کالیفرنیا پایگاه نظامی که در آن آنها شده اند و زندگی پس از پرواز از چین است.

هیچ یک از کسانی که پرواز را به پایگاه هوایی رزرو مارس دارای آزمایش مثبت برای این بیماری مقامات بهداشت گفت: اگر چه یک مهاجر در یکی دیگر از پایه پیدا شد به شدت عفونی ویروس شد و در بیمارستان انزوا.

این گروه که شامل کودکان از چین وارد شده در Jan. 29 نظر گرفتن چارتر پرواز از ووهان.

شده اند وجود دارد 13 موارد تایید شده در ایالات متحده از جمله هفت در کالیفرنیا با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و دیگر مقامات بهداشتی.

بیش از 460 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین از جمله مرگ دو نفر در هنگ کنگ و فیلیپین. از کسانی که 135 نفر از کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de