چین, شیوع ویروس سرما بازیابی برای اقتصادهای آسیایی

بانکوک — شیوع ویروس در چین قرار داده است کره جنوبی اقتصاد به یک “وضعیت اضطراری” آن رئیس جمهور می گوید. ژاپن در آستانه رکود اقتصادی و تولید کنندگان هستند که پیش بینی تمام جهان از وای.

به عنوان بسیاری از چینی ها در نهایت به بازگشت به کار پس از طولانی ترین قمری تعطیلات سال جدید تا کنون اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع آغاز شد که در بخش مرکزی شهرستان ووهان ممکن است فقط آغاز است. شرکت ها هشدار خود را پایین خطوط را در آمار و دولتها هستند ramping تا اقدامات محرک اقتصادی برای اقتصاد است که تنها چند هفته پیش امیدوار بودند برای دیدن بهبود پس از ماه ها از عدم قطعیت با توجه به تجارت تنش ها و کاهش رشد اقتصاد جهانی.

“شرایط اضطراری و نیاز به اقدامات اضطراری,” دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت شنبه خواستار اقدام تهاجمی برای حمایت از شرکت های وابسته به تجارت با چین و تشویق مصرف کنندگان به صرف بیشتر.

“وضعیت کنونی بسیار جدی حتی بیشتر از فکر” ماه گفت:. “ما باید هر اندازه ما می تواند از فکر می کنم در جدول صرف نظر از اینکه وجود سوابق یا نه و استخدام هر وسیله ممکن است.”

بسیاری در منطقه امیدوار بودند که کاهش تجارت تنش با تشکر از آتش بس بین ایالات متحده و چین در تعرفه های خود در جنگ کمک خواهد کرد که احیای تنبل تجارت این سال است. شیوع ویروس است sideswiped منطقه با قایق از جدید به طور بالقوه بسیار گسترده تر عدم قطعیت.

بانک های مرکزی در سراسر منطقه در حال حاضر شروع به کاهش نرخ بهره برای کمک به سهولت اعتباری به عنوان گردشگری ورود غوطه و تولید و تحویل شبکه های گرفتار شدن در تنگناها ناشی از مستندات در داخل چین در نظر گرفته شده برای کمک به مهار گسترش این ویروس که به کشته شدن بیش از 1,870 مردم و آلوده بیش از 73,000 در سطح جهان است.

اقتصادهای آسیایی رشد کرده اند به طور فزاینده ای متکی به تجارت با چین و گردشگری غذا به رشد سپاه از مسافران چینی. دیگر نیروگاه های منطقه ای و ژاپن شاهد آن اقتصاد جهان سوم بزرگترین قرارداد با 6.3% و در مقیاس سالیانه در سه ماهه آخر سال 2019 حتی قبل از شیوع ویروس spiraled به یک بحران است.

جهش در تولید و سایر فعالیت های کسب و کار پس از شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس در سال 2003 نشان می دهد آسیب به صنایع تولیدی ممکن است گذرا.

اما به منطقه نمونه گردشگری می تواند باقی بماند داده بسیار گسترده تر محدودیت های مسافرتی و اقدامات احتیاطی در محل قرار داده و با دولت های منطقه و تعداد بسیار بیشتری از مردم را تحت تاثیر قرار: سارس کشته کمتر از 800 نفر و آلوده تنها حدود 8000.

چین را لغو کرده است دو تا از بزرگترین اتفاقات کسب و کار از سال یک نمایشگاه تجاری در جنوب چین گوانگجو و پکن نشان می دهد خودکار اضافه کردن به تعداد فزاینده ای از کنفرانس ها و رویدادهای ورزشی که به تعویق افتاده و یا به نام خاموش با توجه به شیوع.

گردشگری ورود در تایلند و سنگاپور و منطقه ای دیگر مراکز هستند به شدت پایین ترک بسیاری از کسانی که بستگی به جریان ثابت از چین و دیگر مسافران تقلا برای راه های جایگزین برای دریافت.

اقتصاددانان در حال حاضر پیش بینی است که رشد اقتصادی چین می تواند غرفه به پایین تک رقمی در این سه ماهه در حالی که ژاپن که در آن ده ها تن از مردم تایید شده است با این ویروس آلوده شده است تقریبا به طور قطع به سمت رکود است.

“بزرگترین ناشناخته است که آیا بحران منجر به کاهش عمده هزینه توسط مصرف کنندگان” مارسل Thieliant از سرمایه اقتصادی گفت: در یک تفسیر. “در حالی که جدید کروناویروس نیست به عنوان کشنده به عنوان سارس, آن را هنوز هم ممکن است که هزینه های مصرف کننده را تحت فشار به خانواده ها خودداری از بازدید از مغازه ها و رستوران ها.”

“به وضوح وجود دارد خطر که ژاپن اسلاید به رکود اقتصادی در آغاز این سال است.”

دولت در جاهای دیگر نیز در حال آماده شدن برای عمل به کوسن ضربه از ویروس. سنگاپور دولت اعلام کرد روز سه شنبه یک بودجه اضافی 6.4 میلیارد دلار سنگاپور (4.6 میلیارد دلار) در اقدامات ویژه برای ارائه اضافی مراقبت های بهداشتی کمک های مالی و یارانه ها برای کسب و کار و خانواده.

کشاورزان در جنوب شرقی آسیا و به خصوص در مناطق گرمسیری در امتداد جنوب چین مرزها در حال تلاش برای پیدا کردن بازار برای محصولات قادر به آن را به بازار به دلیل اختلال در حمل و نقل و قرنطینه محدودیت در اروپای مرکزی و شرقی چین است.

صادرات تند دورین میوه های از تایلند به مالزی کاهش, باعث قیمت که رسید با تشکر از گرسنه تقاضا از چین به شیرجه رفتن در هفته های اخیر.

اما اختلالات به گردشگری و بخش تولید با داشتن یک مقدار گسترده تر برسد.

مقامات چینی در حال تشویق کارخانجات به عقب بر گردیم به کار می کنند اما یک نظرسنجی از تولید کنندگان در رودخانه یانگ تسه صنعتی منطقه انجام شده توسط اتاق بازرگانی آمریکا در شانگهای هفته گذشته دریافتند که نزدیک به 80% هم به اندازه کافی کارکنان به اجرا در ظرفیت کامل. نزدیک به یک سوم گفت: مسائل تدارکات بودند خود بزرگترین نگرانی است.

بیش از دو سوم از 109 شرکت های مورد بررسی در حال حاضر بدست بازگشت به کار, اما گفت: بسیاری از کسب و کار خود بودند مانع بودن قرنطینه محدودیت و عدم قطعیت بیش از مصوبات دولت.

Apple Inc.’s اطلاعیه که روز شنبه آن را نمی خواهد دیدار خود در سه ماهه دوم سال مالی ارشاد به دلیل خروجی از اپل کاهش یافته است و با توجه به شیوع فرستاده لرز از طریق بازارهای آسیایی در روز سه شنبه.

در Jan. 28 سیب گفت: این انتظار می رود سه ماهه دوم درآمد بین $63 میلیارد دلار و 67 میلیارد دلار است.

تولید ramping تا به آرامی کوپرتینو در کالیفرنیا شرکت بر اساس گفت و تقاضا در چین پایین است چرا که بسیاری از اپل 42 فروشگاه های خرده فروشی بسته وجود دارد یا عامل با کاهش ساعت. چین اپل سومین خرده فروشی, بازار برای اپل, پس از ایالات متحده و اروپا است.

زنجیره تامین برای اپل و دیگر تکنولوژی بالا شرکت های کشش عمیق و گسترده ای در سراسر آسیا. اعلام روز شنبه باعث شد ارزش سهام سامسونگ الکترونیک به نزول 2.8% در حالی که سونی Corp. کاهش 2.5% و کامپیوتر تراشه ساز TMSC کاهش یافته است 2.9%.

شیوع زده فقط به عنوان سازندگان نیمه هادی ها و اجزای دیگر به دنبال به جلو به بهبود پس از طولانی رکود. برای کره جنوبی و تایوان و ژاپن تقاضای ضعیف کند بهبود در صادرات است که تا به حال شده است در انتظار برای جستن به عقب پس از توافق اولیه بین واشنگتن و پکن در پایان یک تعرفه جنگ است که کشیده در اقتصاد منطقه ای برای نزدیک به دو سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>