چین ویروس مرگ و میر پیشی سارس اما موارد جدید سقوط

پکن — چین ویروس مرگ و میر افزایش 89 روز یکشنبه به 811 عبور تعداد مرگ و میر در 2002-2003 شیوع بیماری سارس اما کمتر مورد جدید گزارش شده است که امکان نشانه گسترش آن ممکن است کاهش به کشورهای دیگر افزایش تلاش ها برای جلوگیری از این بیماری است.

برخی از 2,656 جدید ویروس موارد گزارش شده در 24 ساعت در نیمه شب شنبه بسیاری از آنها در مرکز استان هوبئی که در آن بیماران اولین بیمار در ماه دسامبر. که پایین بود حدود 20 درصد از 3,399 موارد جدید در گزارش های قبلی دوره 24 ساعته.

“که به معنی مشترک مکانیزم کنترل مناطق مختلف و سخت پیشگیری و کنترل اقدامات کار کرده اند” سخنگوی ملی کمیسیون بهداشت Mi فنگ گفت: در یک کنفرانس خبری.

همچنین یکشنبه جدید, موارد گزارش شده در ژاپن و کره جنوبی و ویتنام و مالزی و انگلستان و اسپانیا است. بیش از 360 موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین است.

“کاهش چشمگیر” در سرعت این بیماری را گسترش باید شروع این ماه اگر مهار آثار گفت: دکتر ایان Lipkin مدیر دانشگاه کلمبیا مرکز عفونت و ایمنی. او به کمک سازمان بهداشت جهانی و مقامات چینی در طول شیوع بیماری سارس و یا سندرم حاد تنفسی.

آب و هوای گرمتر را کاهش می دهد این ویروس توانایی گسترش و مردم را از فضاهای محصور که در آن منتقل می شود بیشتر به راحتی Lipkin گفت: در جریان یک کنفرانس خبری. او گفت: “اگر موارد جدید سنبله به عنوان مردم بازگشت به کار بعد از سال جدید قمری که تمدید شد برای کاهش خطر گسترش ویروس پس از آن “ما می دانیم که ما در مشکل است.”

جدید انگلستان مورد چهارم کشور را در حالی که اسپانیا در گزارش دوم خود را به عنوان مقامات اروپایی به دنبال برای جلوگیری از گسترش این ویروس توسط ردیابی کردن افرادی که در تماس با افراد آلوده.

هر دو از موارد جدید به دست آمده بودند در طول سفر به فرانسه, مقامات گفت.

جدید انگلستان مورد شناخته شده است تماس قبلا مورد تایید شده وجود دارد, کشور افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin گفت:, و اضافه کرد که کارشناسان “همچنان به کار سخت ردیابی بیمار تماس با ما.”

در اسپانیا و مقامات مشغول به کار بودند برای شناسایی هر کسی که آمد در تماس با یک مرد که مورد شناسایی شد در مایورکا تعطیلات محبوب جزیره در دریای مدیترانه ملی اسپانیا میکروبیولوژی مرکز گفت.

مرگ و میر گذشت 774 مردم اعتقاد به درگذشت سارس یکی دیگر از شیوع ویروسی که در چین نشات گرفته. مجموع 37,198 موارد تایید شده از ویروس جدید بسیار بیش از 8,098 بیمار توسط سارس.

آخرین تحولات:

ژاپن و کره جنوبی و ویتنام و مالزی و اسپانیا گزارش موارد جدید

ژاپن گزارش شش بیشتر موارد در میان 3,700 مسافران و خدمه داخل قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده آوردن تعدادی از عفونت در رگ به 70. این موارد جدید آمریکایی هستند مسافری در 70s و پنج خدمه و چهار فیلیپینی و اوکراینی.

کره جنوبی گزارش یک مورد جدید در 73 سال که بستگان بازدید از استان گوانگدونگ در جنوب چین بالا بردن آن در مجموع به 27. اعضای خانواده یک زن 51 ساله کره جنوبی مرد و یک زن 37 ساله زن چینی تایید شد آلوده به بعد یکشنبه.

ویتنام گزارش خود در مورد 14. وزارت بهداشت و درمان گفت: او 55 سال در Vinh Phuc, استان, جنوب هانوی که در آن شش زودتر بیماران یافت شد به توان و حذف.

مالزی گزارش داد که 17 مورد. 65 سال را-در-قانون تشخیص داده شد زودتر با این ویروس.

اسپانیا تایید آن مورد دوم در مایورکا تعطیلات محبوب جزیره در دریای مدیترانه است. اولین مورد یک توریست آلمانی تشخیص داده شده یک هفته پیش در جزایر قناری خاموش در شمال غربی آفریقا.

هنگ کنگ منتشر قرنطینه کشتی کروز

این 1,800 مسافران و 1800 خدمه از کشتی کروز جهان رویای منتشر شد از قرنطینه پس از هنگ کنگ مقامات گفت: آزمون خدمه هیچ عفونت.

کشتی جدا شد و پس از هشت سرزمین اصلی چین به مسافران بودند مبتلا به این بیماری در ماه گذشته.

بندر رسمی لئونگ یی-hon گفت: برخی از مسافران با علائم آزمایش منفی وجود دارد اما نیاز به تست تمام آنها را از آنجا که آنها تا به حال هیچ تماسی با آلوده چینی مسافران است.

در ضمن هنگ کنگ شروع به اجرای یک 14 روز در قرنطینه برای ورود از سرزمین اصلی چین است. خاک را اجرایی کری لام خودداری کرده است خواسته برخی از کارگران بیمارستان و دیگران به مهر و موم مرز به طور کامل.

دکتر مادر می خواهد توضیح

مادر یک پزشک که جان خود را در هفته گذشته در ووهان گفت: در یک ویدئو منتشر شد یکشنبه او می خواهد یک توضیح از مقامات که مواخذه او را برای هشدار در مورد ویروس در ماه دسامبر.

مرگ Li Wenliang, 34, باعث غلیان احساسات خشم عمومی در ووهان مقامات. برخی از موارد در سمت چپ خود میکروبلاگ حساب گفت: مسئولان باید با عواقب mistreating Li.

“فرزند من احضار شد ووهان اداره پلیس در نیمه شب. از او خواسته شد که به امضای یک موعظه متوجه” Lu Shuyun گفت: در این ویدئو توزیع شده توسط گلابی ویدئو پخش آنلاین پلت فرم. “ما نمی خواهد داد تا اگر آنها به ما توضیح.”

در این ویدئو گل ها در خانه خود با یک توجه داشته باشید که می گوید: “قهرمان جاودانه است. با تشکر از شما.”

ووهان جدید باز می شود بیمارستان کشاورزان وعده داده شده پشتیبانی

1500 تخت بیمارستان ساخته شده در دو هفته در ووهان شهر از 11 میلیون نفر در مرکز شیوع پذیرفته شده خود را برای اولین بار بیماران در شنبه دولت اعلام کرد. یکی دیگر از 1000 تخت بیمارستان ساخته شده در 10 روز افتتاح در هفته گذشته.

دولت از اطراف استان هوبئی آن خواهد پرداخت یارانه به کشاورزان از دیگر تولید کنندگان مواد غذایی و سوپر مارکت ها و معافیت های مالیاتی برای شرکت هایی که کمک به ضد ویروس کار رسمی شین هوا اخبار آژانس گفت. آن گفت: اضافه کاری برای کارکنان شرکت ساخت لوازم پزشکی خواهد بود و یارانه.

رهبران چین در حال تلاش برای نگه داشتن مواد غذایی جریان به شهرهای شلوغ با وجود ضد بیماری کنترل و سرکوب ترس از کمبود ممکن است و خوشه قیمت های زیر خرید و وحشت را پس دسترسی به ووهان و در نزدیکی شهر قطع شد.

دو پرواز بیش از ووهان حامل شهروندان آمریکایی, اقامت دائم و بستگان نزدیک فرود در ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه گفت:. سخنگوی گفت: بیش از 800 آمریکایی ها شده اند تخلیه از ووهان.

یک هواپیما فرود یکشنبه در بریتانیا حمل 200 نفر از ووهان. به گفته مقامات بریتانیا دوم تخلیه پرواز انجام 105 اتباع و 95 شهروندان دیگر کشورهای اروپایی و اعضای خانواده. مسافران را در قرنطینه می شود و در یک هتل برای 14 روز.

ده ها تن از عودت برزیلی, برخی از تکان دادن کوچک برزیل, پرچم, فرود صبح یکشنبه در یک هوایی در ایالت, Goias, جایی که آنها صرف خواهد شد بعد از 18 روز در قرنطینه.

یک پرواز چارتر حمل فیلیپینی از ووهان در فیلیپین وارد. 29 بزرگسالان و یک نوزاد را قرنطینه می شود و به مدت 14 روز.

در جای دیگر در چین صنعتی کلان شهر چونگ کینگ در جنوب غرب گفت: در جوامع مسکونی برای بستن دروازه های خود را و بررسی بازدید کنندگان برای تب. دولت گفت: گسترش ویروس از طریق “جمع های خانوادگی” گزارش شده بود در چونگکینگ داد اما به جزئیات.

فرانسه بسته مدارس ایتالیا, دانش آموزان در بازگشت از چین گفت: برای ماندن در خانه

فرانسه بسته دو مدارس و تلاش برای اطمینان بخشیدن به گردشگران در کوه های آلپ پس از پنج انگلیسی ها قرارداد این ویروس در پیست اسکی.

فرانسه تشدید سفر هشدار, توصیه در برابر تمام بازدیدکننده داشته است به چین به جز “ضروری دلایل.”

ایتالیا توصیه می شود دانش آموزان از بازگشت از چین ماندن از مدرسه به خانه برای دو هفته پس از دولت گزارش سه مورد.

سازمان بهداشت جهانی ارسال کارشناسان

این که مدیر کل گفت: آن را به کارشناسان ارسال به چین شروع دوشنبه یا سه شنبه.

پرسید که آیا که شامل اعضای مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری Tedros Adhanom Ghebreyesus پاسخ داد: “ما امیدواریم تا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>