چینی بهداشتی گزارش می گوید 80 درصد از ویروس موارد خفیف بوده اند

مقامات بهداشتی در چین منتشر کرده اند اولین جزئیات تقریبا 45,000 موارد از رمان coronavirus بیماری است که سرچشمه وجود دارد گفت: بیش از 80 درصد خفیف بوده اند و آنهایی که جدید به نظر می رسد به سقوط از اوایل این ماه اگر چه خیلی زود به بگویید که آیا شیوع این بیماری به اوج خود رسید.

روز دوشنبه گزارش از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری می دهد سازمان بهداشت جهانی یک “تصویر واضح تر از وقوع, چگونه آن را در حال توسعه و جایی که آن را به رهبری” چه کسی مدیر کل گفت: در یک کنفرانس خبری.

“این خیلی زود به بگویید اگر این گزارش کاهش خود ادامه خواهد داد. هر سناریو است که هنوز هم روی میز” Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

این بیماری جدید به نام COVID-19 اولین ظهور در اواخر ماه دسامبر در ووهان پایتخت چین هوبئی و گسترش به بیش از دو دوجین از کشورهای دیگر است. چین می گوید بیش از 70 ، 000 نفر آلوده شده اند و 1,770 اند و در سرزمین اصلی چین اما تعداد پیچ و تابدار از آنجا که کشور شمارش بسیاری از موارد بر اساس علائم به جای این روش که با استفاده از.

این مطالعه جدید گزارش 44,672 مورد تایید در چین از فوریه. 11. این ویروس باعث بیماری شدید مانند ذات الریه در 14 درصد از آنها و بحرانی در 5 درصد است.

این نرخ مرگ و میر برای این موارد تایید شده است 2.3% — 2.8 درصد برای مردان در مقابل 1.7% برای زنان است.

که پایین تر از سارس و MERS دو ویروس مشابه اما COVID-19 در نهایت می تواند کشنده تر اگر آن را به مراتب بیش از دیگران بود. آنفلوآنزای معمولی است مرگ و میر 0.1% و در عین حال کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از آنجا که آن را آلوده میلیون ها نفر در هر سال.

این COVID-19 موارد شامل تعداد نسبتا کمی از کودکان و خطر مرگ با افزایش سن. از آن بالاتر در میان کسانی که مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر — بیش از 10 ٪ برای کسانی که با بیماری های قلبی به عنوان مثال و بالاتر در میان کسانی که در هوبئی استان در مقابل در جای دیگر در چین است.

موارد به نظر می رسد به کاهش بوده است پس از Feb. 1 اما که می تواند تغییر به عنوان مردم بازگشت به کار و مدرسه پس از تعطیلات چینی این گزارش هشدار می دهد.

همچنین روز دوشنبه مقامات چینی گفت: آنها ممکن است به تعویق انداختن این کشور سالانه کنگره در ماه مارس بزرگترین آن جلسه سیاسی از سال است. کمیته دائمی برای ملی گفت: آن معتقد است که لازم است برای به تعویق انداختن جمع آوری به دادن اولویت به زندگی مردم و ایمنی و سلامت رسمی رادیو فردا خبر داد.

کمیته دائمی گفت: این امر دیدار Feb. 24 به عمدی در به تعویق افتادن. این نشست با توجه به شروع 5 مارس.

مسئولان ژاپنی در ضمن تایید 99 بیشتر مردم آلوده به ویروس جدید روی قرنطینه کشتی کروز الماس شاهزاده آوردن مجموع به 454. وزارت بهداشت و درمان گفت: در حال حاضر تست شده 1,723 مردم در کشتی که تا به حال در مورد 3,700 مسافران و خدمه سرنشین. خارج از چین کشتی است که بیشترین تعداد از موارد COVID-19.

یکشنبه شب و دوشنبه 328 آمریکایی مسافران کشتی کروز از جمله 14 که تست مثبت برای این ویروس وارد پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس و در بیمارستان در کالیفرنیا و نبراسکا.

یکی چارتر هواپیما کاهش یافته 170 مسافر در پایگاه نیروی هوایی تراویس در منطقه خلیج سان فرانسیسکو در حالی که دیگری در زمان حدود 145 مسافر به لککلند ایر فورس بس در تگزاس برای دو هفته قرنطینه.

چهار نفر از آمریکایی ها که تست مثبت برای ویروس گرفته شد به بیمارستان کالیفرنیا. ده نفر دیگر همراه با سه همسران, شد, پرواز به اوماها نبراسکا به مراقبت در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا, مقامات گفت.

کریس Kratochvil رسمی در مرکز پزشکی نبراسکا گفت: 12 در قرنطینه با هیچ زمان علائم. یک مرد است که در یک منطقه مختلف و یک سطح بالاتر از مراقبت به دلیل او تا به حال سرفه و دیگر علائم به علاوه یک بیماری مزمن است که باعث افزایش خطر عوارض. همه باقی خواهد ماند و در بیمارستان دانشگاه به مدت حداقل 14 روز.

در طول پرواز تی وی 14 مسافران کروز که تست مثبت برای این ویروس قرار داده شد در انزوا در دم هواپیما گفت: William والترز, مدیر وزارت امور خارجه عملیاتی پزشکی کارکنان یک واحد ایجاد شده برای پاسخ به شرایط اضطراری مانند کسانی که نیاز به مقیاس بزرگ تخلیه.

والترز گفت: هیچ یک از 14 نشان داد علائم زمانی که آنها بررسی توسط پرسنل آمریکایی قبل از پیاده کشتی کروز. در حالی که رهبری به توکیو فرودگاه هاندا مقامات مطلع شدند یک آزمون برای coronavirus انجام شده توسط مقامات دو یا سه روز زودتر آمده بود برگشت مثبت است.

“هنگامی که ما دریافت نتایج این مردم بودند در حال حاضر در یک اتوبوس و آنها در حال حاضر در یک خط لوله” والترز روز دوشنبه گفت:. “گام بعدی بود که به حرکت آنها را به انزوا منطقه و رک و پوست کنده یک بار آنها را در یک انزوای منطقه آن را امن برای نگه داشتن آنها را در انزوای منطقه ای و کامل تخلیه.”

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سخنگوی اسکات Pauley در بیانیه ای گفت که این گروه از مسافران که وارد در لککلند ایر فورس بس باقی خواهد ماند قرنطینه وجود دارد برای 14 روز خواهد شد و هیچ ارتباطی با وزارت دفاع پرسنل به عنوان CDC مسئول تمام نقاط قرنطینه عملیات.

هر یک از قرنطینه مسافران که نشان می دهد نشانه های ویروس گرفته خواهد شد و به بیمارستان منتقل کردن پایه “برای مهار و مراقبت های تخصصی” با توجه به این بیانیه.

در آسیا با ترس از ویروس گسترش بیشتر چینی و ساکنان نزدیک به کشورها و مناطق را آغاز کرده اند احتکار منابع از همه چیز از ماسک و شخصی دیگر دنده محافظ برای رشته فرنگی فوری روغن پخت و پز و کاغذ توالت.

موارد جدید در کشورهای دیگر و در عین حال نگرانی در مورد مهار ویروس. هر چند تنها چند صد موارد تایید شده اند در خارج از سرزمین اصلی چین اخیرا برخی موارد فاقد آشکار اتصالات به چین است.

تایوان روز یکشنبه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از COVID-19 پنجم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین است. تایوان مرکزی خبر به نقل از وزیر بهداشت چن Shih-چانگ گفت: مردی که مرده بود در دهه 60 و تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی و تا به حال شناخته شده در تماس با بیماران مبتلا به ویروس.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تشکیل یک نشست کارشناسان به بحث مهار اقدامات در کشور خود که در آن بیش از یک دوجین موارد پدید آمده در چند روز گذشته بدون هیچ گونه آشکار لینک به چین است.

“وضعیت در اطراف این ویروس تغییر لحظه به لحظه” آبه گفت.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: کشور بود “ورود به یک فاز است که متفاوت از قبل” نیاز به گام های جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

ژاپن 518 تایید موارد از جمله 454 از کشتی کروز و یک مرگ از ویروس.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Yanan وانگ در پکن دیوید پیت در Des Moines, آیووا, ماریا چنگ در لندن اولگا R. رودریگز در سان فرانسیسکو و کن میلر در شهر اوکلاهما کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de