چینی Minnesotans مبارزه coronavirus نژادپرستی

در ماه فوریه او و دوستان و همسایگان نگاه به عنوان ویروس زده چین. آنها به افزایش بودجه برای لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظتی. آنها می دانستند که چگونه جدی این بیماری می تواند و آنچه آن را به آن را متوقف کند. پس از آن فرود آمد و نزدیک به خانه.

“برای بسیاری از مردم چین, روانی ما بیشتر آماده” شبکه می گوید.

این بدان معنی نیست که فقط از تماشای این اثر از رمان coronavirus اما سلف خود – به شیوع بیماری سارس است که ناودان چین است.

“بسیاری از متخصصین مراقبت های بهداشتی درگذشت,” او می گوید.

به عنوان کلمه گسترش مراقبت های بهداشتی کارگران در یک بیمارستان محلی منتقل شد و کوتاه در, دنده محافظ, مینه سوتا, چینی-آمریکایی سازمان های جامعه بر خاست به عمل است. مردم جمع آوری شده با کیفیت بالا و سنگین ماسک – برخی از ارسال به طور مستقیم از بستگان در چین برخی از خرید خود سکه برخی از زحمت stiched – و اهدای آنها را یکهو به درمانگاه های محلی.

اهدا کنندگان عبارتند از مردم در تلاش برای به دست آوردن. دیگران در حال بچه های کوچک که باید در جهت کوتاه, تسلط, ماسک, الگوهای خیاطی. مقدار زیادی در حال کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را. توسط دوشنبه, انجمن مینه سوتا چینی پزشکان به تنهایی و گفت: آن را جمع آوری نزدیک به $71,000 در شهرهای دوقلو کمک های مالی برای تجهیزات حفاظتی برای بیمارستان های محلی.

Even kids are helping out, learning how to make handmade protective masks with sewing machines.

حتی بچه ها در حال کمک به یادگیری چگونه به دست ماسک محافظ با ماشین آلات دوخت. حسن نیت ارائه میدهد از Jianling یوان

Jianling یوان استادیار در دانشگاه مینه سوتا بخش انکولوژی تشعشع تبدیل خانه اش به یکی از چندین رها کردن مکان برای ماسک کمک های مالی. ظرف دو یا سه روز دوستان و همسایگان در شمال بلوط و شورویو منطقه سپرده نزدیک به یک هزار نفر است.

داشتن یک منبع اضافی دنده محافظ در دست به معنای جهان نه تنها یوان اما بیماران مبتلا به رفتن را از طریق تابش درمان است. ضعف سيستم ايمنی subjjects به ویژه آسیب پذیر به ویروس. او صحبت به بیمارانی که ترسیده بودند در اشک و التماس برای چیزی است که برای محافظت از آنها را زمانی که آنها را به دریافت مواد غذایی. او شده است به طوری که رها می شود قادر به ارائه آنها که راحتی.

“این بسیار لمس کردن و حرکت” او می گوید.

اتحاد مینه سوتا, چینی, سازمان همراه با مینه سوتا, چینی, اتاق بازرگانی نیز جمع آوری پول برای کمک به هر دو مینه سوتا و چین در مبارزه با این بیماری همه گیر. در مورد $17,000 رفتن به طور مستقیم به دانشگاه مینه سوتا بنیاد برای حمایت از مواد مخدر محاکمه و تجهیزات پزشکی.

برای اکثر داوطلبان می گویند این درایوهای شده اند یک انفجار از خوش بینی کامل از هم و effusive قدردانی است. اما وجود دارد یک جریان پنهانی از دلهره. از آنجا که این ویروس برای اولین بار گزارش شده در منطقه ووهان چین, چینی, آمریکایی ها – و تقریبا هر کس دیگری از تبار آسیایی شده و با هدف زشت احساسات به عنوان اخبار از ویروس گسترش یافته است.

داستان از مردم پوشش چهره خود را زمانی که آنها را ببینید آسیایی, افراد در, و یا گاهی اوقات حتی ترک نژادپرست یادداشت های خود را در مقابل درب نابود و لگدمال شده است همه در مینه سوتا و فراتر از آن. این هفته رژیم صهیونیستی است. تیم Walz راه اندازی یک ضد تبعیض خط زیر یک دسته از گزارش های ضد آسیایی تعصب.

Tens of thousands of dollars and countless masks have made their way to local hospitals and clinics, and they're still coming.

ده ها هزار دلار و بی شماری ماسک ساخته شده راه خود را به محلی بيمارستان و درمانگاه و آنها هنوز هم در حال آمدن است. حسن نیت ارائه میدهد از Jianling یوان

Lan می گوید او احساس نسبتا امن در مینه سوتا – به خصوص در محله خود است. مردم خوش آمد می گوید او را با یک لبخند از توصیه های شش پا را, هنگامی که او می رود در بعد از ظهر او راه می رود. اما ترس است که در خارج وجود دارد.

“برخی از دوستان من هستند بسیار نگران” یوان می گوید. “مردم بحث در مورد اینکه آیا آنها باید یک تفنگ یا چیزی.”

اما اغلب آنها در حال نادیده گرفتن چیزهای بد و اقامت آموزش دیده در بهترین بودن شهروندان آنها احتمالا می تواند باشد. تمرکز یوان می گوید: باید در ضرب و شتم این ویروس کار با هم. هر چیز دیگری می آید دوم.

“من بسیار افتخار به بخشی از این جامعه” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>