کریس ماتیوز است ساندرز پریش سندرم

این قطعه در اصل به نظر می رسد در اطلاع دهید.

من از تماشای MSNBC بعد از ظهر شنبه در طول رای گیری در نوادا قفقاز. من کمی کانال گشت و گذار, چک کردن در در سی ان ان و در اخبار واقعی در الجزیره. اما بیشتر من MSNBC ، و من نزدیک به سقوط کردن صندلی من وقتی دیدم کریس ماتیوز مقایسه برنی ساندرز’ پیروزی به تهاجم نازی ها در فرانسه. او گفت که او تا به حال در مورد خواندن WW II و گفت: این حکایت از یک ژنرال فرانسوی خواستار چرچیل به عنوان جنگ شروع شد به او بگویید “این است که بیش از.” او گفت: چرچیل از او پرسید که چگونه آن را می تواند بیش از اگر آن را فقط شروع شد. افسر ماتیوز smirked اصرار داشت. “آن است که بیش از.”

آن را بی مزه سخن گفتن است که منجر به تماس برای ماتیوز’ فردی گری.

آن است که کاملا برای من روشن است که بازیکنان مختلف در این قیاس قرار دارد. برخی از فرض کرده اند که متیوز مقایسه شد ساندرز به تهاجم نازی ها با افسر سپاه بودن شرکت دموکرات. اما من در واقع فکر می کنم آنچه ماتیوز احتمالا به معنای این بود که برنی مترقی جناح از حزب دموکرات بود) مطمئن از پیروزی نامزد دموکرات پرچمدار در سال 2020 در انتخابات ریاست جمهوری و b) بود محکوم به سقوط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به فرانسه سقوط کرد به هیتلر.

من فکر می کنم ماتیوز فقط اشتباه در مورد ساندرز قادر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر می کنم برنی را سرقت پشت سفید طبقه کارگر از مغلوب ساختن پیشی جستن است که به طور گسترده و به شدت منفور است و همه نشانه های یک اصطلاح رئیس جمهور. در طول استیضاح 57 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها می خواستند از او برداشته می شود. برنی سنجی خوبی در برابر تهمت در نوسان متحده مانند میشیگان و ماتیوز تنزیل لاتین و جوانان رای و کم بها دادن به نفرت زنان سفید (ستون فقرات حزب جمهوری خواه) را توسعه داده اند برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در هر صورت این وسوسه را تمثیل به جنگ جهانی دوم باید معمولا مقاومت است.

حکایت تنها فاحش ترین چیزی که یک کابل اخبار دانشمند گفته است در مورد سناتور سندرز. در جهات دیگر آن نیست که غیر معمول است. MSNBC مفسران معروف تکیه به سوی جو بایدن و دیوار خیابان جناح از حزب دموکرات و عجیب و غریب ساندرز پریش سندرم است. (Chris Hayes یک استثنا است.)

ماتیوز خود را مطرح شبح که اگر “سوسیالیست” تا به حال برنده جنگ سرد وجود دارد که “اعدام در پارک مرکزی” و ماتیوز خود شده اند که یکی از آنهایی که اعدام شد. او نتیجه برابر یک ساندرز پیروزی به اتحاد جماهیر شوروی شرقی ،

تلاش برای پاک کردن تفاوت بین استالینیسم و اجتماعی دموکراسی یا سوسیالیسم دموکراتیک شده است نمونه ای از شرکت های بزرگ ایدئولوژی در ایالات متحده و مستقر شد و توسط سناتور. جوزف مک کارتی که متیوز به طور فزاینده ای شباهت دارد. من به یاد داشته باشید جنگ سرد بیش از حد و به یاد داشته باشید آمریکا فاشیسم نرده در برابر مدیکر به عنوان “بیمه پزشکی” و حتی در برابر امنیت اجتماعی است.

برنی ساندرز است که در واقع نه سوسیالیستی. سوسیالیسم شامل مالکیت و کنترل وسایل تولید. برنی فقط دفاع موفق سرمایه داری در فنلاند ، فنلاند شادترین کشور جهان است. ایالات متحده 19th, با توجه به معیارهای مورد استفاده توسط شبکه راه حل های توسعه پایدار برای سازمان ملل متحد. برنی نیز به دفاع از یک فارغ التحصیل درآمد مالیاتی از نوع جمهوری خواه رئیس جمهور دوایت آیزنهاور پشتیبانی در 1950s. ماتیوز است نشان می دهد که آیزنهاور بود که کمونیست است ؟ منظورم این است که آنچه در دنیای او زندگی می کنند.

واقعیت این است که یکی از راه های آمریکا و غرب برنده جنگ سرد بود که به اتخاذ کلید سوسیالیستی برنامه به طوری که برای دفع گسترده تر طبقه کارگر خواسته است. جایگزین به فرانسه با جهانی بهداشت و اتحادیه های کارگری قوی و شبکه امنیت اجتماعی بود و به احتمال بسیار زیاد یک استالینیستی فرانسه.

در طول ماتیوز’ سیاسی زندگی بخش مالی رفت و از 10 درصد از اقتصاد ایالات متحده در سال 1970 به 20 درصد است. این بخش تولید نمی کند و چیزی از ارزش و قطعا آن را تولید نمی کند دو برابر آنچه که آن را 50 سال پیش. بالای 1% در حال حاضر طول می کشد خانه 20 درصد از ما درآمد سالانه.

حتی بروکینگز اذعان می کند: “قبل از سال 2010 وسط کلاس متعلق به ثروت بیشتر از یک درصد بالا. از سال 1995 سهم ثروت برگزار شد وسط کلاس به طور پیوسته کاهش یافته است در حالی که بالای یک درصد سهم به طور پیوسته افزایش یافته است.”

در حال حاضر آن را می افزاید: “بالا 20 درصد برگزار شد 77 درصد از کل ثروت خانواده در سال 2016 بیش از سه برابر آنچه که وسط کلاس برگزار می شود, تعریف شده به عنوان عمق 60 درصد از حد معمول توزیع درآمد”

در حالی که در من و ماتیوز نسل متوسط درآمد متوسط کارگران افزایش یافته و در شرایط واقعی از سال 1945 تا 1970 به طوری که مردم عادی رو بهتر از سال 1970 متوسط دستمزد متوسط کارگران شده است و تقریبا مسطح در شرایط واقعی. از آنجا که ما بسیار ثروتمند در حال حاضر کسی siphoned کردن اضافی که ثروت و احتکار آن را برای خود در طول 50 سال گذشته.

چنین نامتعادل اقتصاد بد است برای رشد پس از افراط در توزیع ثروت اقتصادی کاهش تقاضا است.

سیاست های نئولیبرالی (pretenting که “بازار” را آموزش ما را به عنوان مثال) را نابود عمومی آموزش عالی و تعداد عظیمی از افراد جوان به بدهی های سنگین است.

در بالای همه که شرکت ما نخبگان hid بحران آب و هوا را از ما طی 50 سال اخیر به طوری که آنها می تواند یک زن و شوهر فوق العاده تریلیون توسط مخرب این سیاره آسیب رساندن میانگین آمریکایی ها با از بین بردن جنگل, ساحل, شیلات و دیگر منابع ثروت است.

ماتیوز یا نمی مراقبت در مورد این مشکلات و یا او نمی مراقبت به اندازه کافی برای انجام هر چیزی در مورد آنها. او به دنبال کسانی که 5 میلیون دلار از یک سال و تا (او یک ماهی کوچک در آن جهان).

مشکل ما امروز نمی کمونیسم که تمرینات متیوز و که بیشتر سقوط سی سال پیش. مشکل ما امروز این است که سرمایه داری در استروئید. ماتیوز یکی از کسانی که از استروئیدها و آنها را دوست دارد.

شرکت های بزرگ رسانه ای نمی خواهد به شما بگویم آنچه در امریکا مشکلات واقعی هستند چرا که آنها کلاس مزایای که از تمام ویژگی های ناکارآمد از اواخر ما داری. اگر چه MSNBC به کشت این تصویر از یک ضد فاکس به عنوان نوعی از دموکرات تلویزیون, آن است که بخشی از شرکت های بزرگ رسانه های کنگلومرا و به غیر از یک زن و شوهر از مجریان نیست و در واقع بسیار مترقی است. این بخشی از NBCUniversal که متعلق به نوبه خود Comcast. مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج شد توسط NBC به عنوان ستاره شاگرد با وجود ادعاهای خود را سوء استفاده از زنان در اطراف او و NBC محافظت کرده و او را با دقت sequestering شواهدی از سوء رفتار. به عبارت دیگر این شرکت coddled یک بیمار روانی و کمک به او را به اتاق. در تابستان-پاییز سال 2016 کریس ماتیوز به طور منظم فقط تبدیل خود را نشان می دهد “بیس بال” بیش به پخش unhinged تهمت تظاهرات در 7:30 بعد از ظهر و به نظر می رسد کمی بعید است که نبود برخی از تبانی وجود دارد. مدیر عامل شرکت Comcast Brian L. Roberts انجام یک رقص شاد در مغلوب ساختن پیشی جستن را تخریب بی طرفی خالص و ویرانگر 2017 کاهش مالیات بر فوق العاده ثروتمند (که هیچ است بهره مند آمریکایی معمولی و به جای آن هزینه خواهد شد آنها تریلیون). رابرتز, قدیمی گلف دوستان از مغلوب ساختن پیشی جستن.

متیوز را بدست آورده 5 میلیون دلار در سال برای pontificating در تلویزیون و در خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن رفقا گلف.

Juan Cole

نویسندگان

Juan Cole است, Richard P. Mitchell دانشگاهی استاد تاریخ در دانشگاه میشیگان و مالک مطلع نظر e-zine. او نوشته است گسترده در, مدرن, جنبش های اسلامی در…

Juan Cole

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de