شهر ساراسوتا باعث می شود ماسک های اجباری

در یک 4-1 رای ماسک در حال حاضر اجباری در داخل خانه و خارج از منزل

ساراسوتا — شهر ساراسوتا در روز دوشنبه شد آخرین دولت در جنوب غربی فلوریدا به نیاز به پوشش صورت زمانی که مردم انجام کسب و کار در داخل خانه در فضاهای عمومی.

با شروع از نیمه شب روز چهارشنبه هر کسی بیش از 18 مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن پوشش صورت در هر سرپوشیده استقرار در ساراسوتا. مردم نیز نیاز به پوشیدن ماسک در خارج از منزل زمانی که آنها قادر به فاصله اجتماعی. در سراسر شهر بود فرمان فعال خواهد بود برای دو ماه و می تواند تمدید شود.

“این یک تصمیم جسورانه,” شهردار جن Ahearn-کخ گفت: در مورد چشم انداز مثبت از COVID-19 موارد است. “این است که ما تنها ابزار در این مرحله ما نیاز به عمل می کنند و ما نیاز به سرعت عمل.”

با کمیسر هاگن برودی بودن تنها مخالف این کمیسیون رای دادند 4-1 به تصویب فرمان. بحث و مناظره به طول انجامید تقریبا شش ساعت.

برودی مخالفت شد دور بر مخالفت خود را به شهر چگونه خواهد اجرای فرمان در خارج از منزل.

کسب و کار و مشتریان در ساراسوتا می تواند به صورت مدنی استناد به $500. شهر ساراسوتا پیوست هولمز ساحل و جزیره ماریا آنا در هفته گذشته. پس از دو روز بحث, گاو دریایی شهرستان تایید فلوریدا جراح عمومی سلامت مشاوره ترغیب ساکنان به پوشیدن ماسک است اما پیش نویس یک فرمان الزامی آنها. Jonathan Lewis, ساراسوتا کانتی مدیر گفت: رهبران در هفته گذشته که او نمی خواهد حمایت از ساخت ماسک مورد نیاز است.

ده ها تن از دیگر شهرداریها در دولت نیز به تصویب رسید مشابه احکام.

دکتر مانوئل Gordillo, یک متخصص بیماری های عفونی در ساراسوتا بیمارستان یادبود گفت: کمیسیون او از پوشیدن ماسک در مکان اضافه کرد: “ماسک ایدهآل نیست اما اجازه دهید اجازه دهید کامل بود خوب از دشمن. بنابراین بسیاری از زندگی و معیشت خط هستند.”

این ماسک کمک کند گسترش coronavirus عمومی و مقامات بهداشتی می گویند. فلوریدا در حال اجرا در مجموع مثبت عفونت شروع به پریدن کرد به 146,341 در روز دوشنبه. به طور کلی مرگ و میر در فلوریدا نشسته در 3,447. به طور کلی ساراسوتا ثبت 96 COVID-19 مرگ و میر با توجه به وزارت بهداشت.

فرمان را فراهم می کند معافیت به پوشیدن ماسک در برخی موارد با توجه به شهر. کسانی که عبارتند از:

هر کسی زیر 18 سال.

کسانی که رعایت فاصله فیزیکی دستورالعمل (6 فوت حکومت).

هر کسی که از قبل موجود شرایط پزشکی که می تواند تحت تاثیر قرار توسط یک ماسک.

کسانی که مشغول به کار در داخل در یک کسب و کار و یا حرفه ای که اصلا ارتباط برقرار کردن با افراد دیگر است.

ورزش در حالی که حفظ فاصله اجتماعی

خوردن یا نوشیدن

مدارس مجاز به مجموعه قوانین خود را

ماسک قانون صدق نمی کند زمانی که یک شنوایی فرد نیاز به دیدن دهان کسی با پوشیدن یک ماسک به منظور برقراری ارتباط است.

فرمان گذشت روز دوشنبه مشخص نیست که مسئولیت آن خواهد بود برای به اجرا درآوردن ماسک مورد نیاز است. Barwin اشاره کرد که این شهر نیاز به حمایت از کسب و کارهای محلی برای کمک به انطباق.

به عنوان بحث بر سر پوشیدن پوشش صورت چرخش سیاسی بیش از 320 مورد فرمان, 281 که به نفع. عمومی نیز فرستاده شده حدود 300 ایمیل به شهرستان.

اکثر 10 نفر که خطاب به مديران شهرستان در سالن خواست آنها را به چشم پوشیدن نیاز. بسیاری از مشخص فرمان به عنوان impinging در آزادی خود و مورد نیاز برای چنین اندازه گیری. هواداران همه نوجوانان گفت: ماسک را امن نگه داشتن مردم.

چهار محلی پزشکان نوشت: کمیسیون به شدت اصرار اجباری ماسک فرمان.

مایکل Klauber این شرکت مالک مایکل در شرق خواست رهبران شهر به تصویب این قانون گفت: این امر حفاظت از Sarasotans و اجازه می دهد که شهر به بازار خود را به عنوان “یک جای امن کسب و کار.”

“این امر توانمند سازی کسب و کار ما برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان خود را و خود را و اجازه می دهد آنها را به بازار خود و منطقه ما,” او گفت:.

دیگران مخالفت کرد.

“من هرگز فکر نمی کردم من می بینم روز, جایی که آنها سعی کنید به کنترل آنچه که شما می پوشند, شما چگونه عمل و رفتار خود را بگذارید.” “شما پوشیدن یک ماسک آن را فقط یک راه برای آنها را به تلاش برای تقسیم ما را به تقسیم و تسخیر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>