شهرستان صفحات آبجو متحرک و بهترین از حزب شده اند coronavirus به تعویق افتاد

در حالی که ما عشق یک پاینت و یک حزب خوب ما نمی عشق, پخش كردن, COVID-19 بنابراین آینده ما آبجو جشنواره و بهترین از حزب شده است به تعویق افتاد.

هیچ ایده آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد ؟ خوب ما آبجو جشنواره سالانه خیابان/پارکینگ که گرفتم می توانید نمونه بیش از 40 brews. روز به طور معمول شامل کامیون های مواد غذایی, موسیقی زنده و غیر الکلی نوشیدنی مانند قهوه و کمبوچا با بخشی از درآمد حاصل از بهره گیری از یک موسسه خیریه محلی.

در ضمن شهرستان صفحات’ بهترین از حزب ما بزرگ الاغ جشن ما بهترین شهرهای دوقلو مسئله که ویژگی های تحریریه میدارد از چیزهای مورد علاقه در اطراف شهر از جمله بهترین آبجو لیست بهترین کنسرت و بهترین طراح مد. خوانندگان همچنین برای رای دادن چیزهای مورد علاقه خود را در خوانندگان نظرسنجی. حزب معمولا ویژگی های کامل یک نوار کوچک, نیش, هنر, فعالیت های موسیقی زنده و بیشتر با یک گلم کوکتل ساعت-نوع پرنیان.

این دو دوست داشتنی حوادث هنوز هم اتفاق می افتد, ما فقط نمی دانم زمانی که هنوز به عنوان ایمنی و بهداشت اولویت های ما هستند. در ارتباط باشید برای به روز رسانی مردمی!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>