شهرستان میدارد تنوع برای ساراسوتا پلیس تخته مشاوره

شهرستان ساراسوتا رهبران انتخاب دو نوتون ساکنان به صندلی شهروند کمیته ساراسوتا ایجاد شده برای نظارت بر پلیس

ساراسوتا — شهروند کمیته ساراسوتا ایجاد شده برای نظارت بر پلیس را در حال حاضر دو سیاه نوتون ساکنان برای کمک به شکل دادن به توصیه های سیاست و نقد و بررسی شکایات در برابر اجرای قانون در میان یک کشور فرضی با مسابقه و خشونت پلیس.

شهرستان ساراسوتا در کمیسیون به اتفاق آرا تصویب استنلی Doughtry یک دیرین وزیر در بتل Missionary Baptist Church, به صندلی پلیس پانل مشاوره. Latressa پرستون یک عضو سابق هیئت مدیره از کودکان برای اولین بار به پلیس شکایت کمیته.

هر دو Doughtry و پرستون خواهد شد درگیر در انتخاب سایر اعضای هیئت مدیره و کلیدی در شکل دادن به هر دو شهروند-تابلوهای led در ماه های آینده.

ملاقات خود قابل توجه هستند چرا که هر دو تخته در طول تاریخ پر شده با رنگ سفید ساکنان.

“آن را حیاتی است که ما کسی ریاست این هیئت مدیره از یک جامعه است که به شدت می خواهد به بخشی از این گفت و گو گفت:” کمیسر شهر هاگن برودی. “این امر نشان می دهد که اقلیت جامعه است که ما در حال شنیدن تماس های خود را به صورت متنوع رهبری است.”

با استناد به عدم وجود تنوع در حدود دهه, پیر تخته مشاوره و موج اخیر متقاضیان چندین شهر در کمیسیون را متقاعد هیئت مدیره در ماه ژوئن به توقف حرکت به تعیین آیلین Normile به پلیس پانل مشاوره. Normile که اعمال شده در فوریه قبلا به عنوان صندلی از پنج عضو داوطلب کمیته است که تصمیم گیری را برای سه سال آینده.

روز دوشنبه کمیسیون ویلی شاو — که منطقه شامل نوتون — دوباره نقل مکان کرد و به انتصاب Normile. در حالی که شاو بود حمایت از تنوع مدیره است که صنایع دستی سیاست توصیه ها و آثار به ساختن جامعه اعتماد او ترجیح داد کسی که با تجربه گذشته.

“من برای اولین بار به می خواهید برای دیدن تنوع و مشارکت در این تابلوهای” شاو گفت. “من فقط می خواهم احتیاط خودم و دیگران” در انتخاب کسی که بدون تجربه.

“ما می خواهیم موثر پانل و برای رفتن به یک منحنی یادگیری می تواند غرفه پانل” شاو گفت.

هیچ الزامی در این شهر منشور است که یک فرد که قبلا خدمت در هیئت مدیره برای تبدیل شدن به صندلی.

Daughtry زندگی در نیوزیلند برای نزدیک به 40 سال است. در علاوه بر این به کار خود را به عنوان یک جوان وزیر او خدمت کرده است تقریبا سه دهه به عنوان یک فعال جامعه. او نیز اجرا می شود زندگی بهتر انتقالی مرکز مواد مخدر و الکل مرکز بازیابی در ساراسوتا.

Daughtry نیز تایید شده توسط محلی Black Lives Matter فصل و کایل Battie شاو را حریف در منطقه 1 مسابقه.

در برنامه خود Daughtry با تاکید بر نیاز به بازگرداندن سیاه جامعه اعتماد در اجرای قانون است.

کمیسر Shellie Freeland ادی گفت: Daughtry رابطه با نوتون جامعه بود مرکزی برای حمایت از او از او.

“او بهترین قادر به ایجاد اعتماد با اتصال به نیوزیلند جامعه گفت:” کمیسیون لیز Mathslice.

شاو در نهایت کوتاه آمد.

“من نمی خواهد مبارزه با این یکی,” او گفت:.

در پلیس شکایت هیئت مدیره شهرستان کمیسیون در ماه ژوئن آماده شد برای انتخاب توماس Fuerst که در خدمت در هیئت مدیره برای شش سال گذشته.

با استناد به یک نیاز به یک دیدگاه تازه رهبران شهر انتخاب شده پرستون سابق ارتباط پدر و مادر از سر شروع برنامه.

او دارای مدرک لیسانس در رشته علوم سیاسی و گفت: در برنامه ای که او درک ارزش از توسعه اقتصادی است.

“من باور دارم که در جهت ایجاد اختلاف شما باید ارائه مشارکت” پرستون گفت.

به عنوان یک بومی نیوزیلند, Preston احساس می کند او می تواند عمل به عنوان یک رابط بین شهر ساراسوتا و ساکنان منطقه است.

در ماه آینده و یا تا هر دو پرستون و Daughtry کار خواهد کرد با شهر مدیر برای انتخاب دیگر اعضای هیئت مدیره.

بیش از سال آینده پلیس شکایت کمیته خواهد بود به دنبال راه هایی برای افزایش آگاهی عمومی از این روند شکایت در ساراسوتا اداره پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>