درگیری های قومی و مذهبی در یونان-ترکیه مرز را به عنوان مهاجران به دنبال ورود

KASTANIES, یونان, یونانی مقامات شلیک گاز اشک آور و نارنجک به درایو دور جمعیت مهاجران ساخت یک فشار برای عبور از مرز ترکیه روز چهارشنبه به عنوان فشار بر یونان ادامه داد: پس از ترکیه اعلام قبلا نگهبانی دروازه به اروپا باز است.

مقامات ترکیه گفت: تیراندازی از طرف کشته شدن یک نفر و زخمی شدن پنج نفر دیگر — یک ادعای دولت یونان را رد کرد و به عنوان “خبر جعلی.”

درگیری بودند در نزدیکی مرز روستای Kastanies همراه یک حصار مرزی را پوشش می دهد که بسیاری از مرزی مشخص نیست توسط Evros رودخانه.

ترکیه خوب ساخته شده بر روی یک تهدید برای باز کردن مرزهای خود و اجازه می دهد تا مهاجران و پناهندگان به اروپا هفته گذشته است. رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان اقدام باعث شده روز درگیری پلیس و معترضان در یونان-ترکیه مرز زمینی.

هزاران نفر از مهاجران و پناهندگان را جمع آوری کرده اند در مرز و صدها نفر دیگر را به رهبری برای جزایر یونانی از سواحل ترکیه.

دفتر Ekrem Canalp فرماندار برای ترکیه در مرز استان ادیرنه گفت: یک مهاجر کشته شد و پنج نفر دیگر زخمی پس از یونانی پلیس و واحدهای مرزی شلیک گاز اشک آور و خالی دور و مهمات در جمع مهاجران بین یونان و ترکیه گذرگاه های مرزی از Pazarkule و Kastanies.

یونانی سخنگوی دولت Stelios Petsas قاطعانه رد هر مهاجران شده بود زخمی و یا کشته شدن توسط مقامات یونانی.

“سمت ترکیه در ایجاد و هدایت جعلی اخبار هدفمند در برابر یونان. امروز آنها ایجاد شده و در عین حال یکی دیگر از باطل” او گفت:. “هیچ حادثه با آتش از مقامات یونانی,” او گفت:.

مقامات یونانی گفت: پلیس ترکیه بودند شلیک گاز اشک آور در مقامات یونانی و عرضه تصویری آنها گفت: حمایت از ادعای خود را.

در طول درگیری های اوایل روز چهارشنبه خبرنگاران در یونانی طرف مرز شنیده صدا مثل گلوله هر چند معلوم بود این بود که آیا زنده مهمات. یک گروه از مردم دیده می شود می تواند حمل چیزی شده اند که می تواند یک فرد بین آنها و در حال اجرا به مرز ترکیه پست. مدت کوتاهی پس از آن و آمبولانس شنیده شد ،

خبرنگاران در طرف ترکیه دیدم حداقل چهار دستگاه آمبولانس منطقه را ترک می کنند.

رئیس خدمات اورژانس در ادرنه را Trakya University Hospital, Burak Sayhan گفت: روزنامه نگاران شش نفر پذیرفته شده بود به اورژانس جمعه از جمله یکی که مرده بود در هنگام ورود. او گفت: یک نفر به ضرب گلوله کشته شده بود در سر دو تا به حال زخم گلوله به خود را پایین تر و اندام فوقانی و یک بینی شکسته.

یونان نیز تحت فشار مهاجرت از دریا. جزایر یونانی که نسبتا فاصله کوتاه از ترکیه توسط آب در حال دیدن و حتی بیشتر تازه واردان. یک کودک جان وقتی که قایق او واژگون در سواحل جزیره یونانی لزبوس در اوایل این هفته.

باد نیروی باد و دریاهای خشن مانع از دریا عبور چهارشنبه.

یونان با ارسال یک کشتی نیروی دریایی به لزبوس به خانه بیش از 400 نفر از تازه واردان. تنش های نصب شده با برخی از ساکنان محلی در این جزیره که در آن اصلی مهاجر کمپ انبوه به سر می برند.

دولت به نام وضعیت یک تهدید مستقیم به یونان و امنیت ملی تحمیل کرده است اقدامات اضطراری برای انجام سریع اخراج و مسدود کردن برنامه های کاربردی پناهندگی برای یک ماه. مهاجران گزارش شده است که شتابزده تحت فشار قرار دادند در سراسر مرز به ترکیه است.

جنبش تودهای به یونان مرزهای مهاجران و پناهندگان اکثریت که به نظر می رسد از افغانستان به نظر می رسد سازمان یافته است. اتوبوس و مینی بوس اتومبیل و تاکسی ارائه شد و در استانبول به کشتی مردم به مرز در حالی که برخی از کسانی که موفق به عبور کرده اند گفت: آنها گفتند که مقامات ترکیه برای رفتن به یونان.

ترکیه اعلام کرده است که مرز خود را به اروپا باز بود آمد میان روسیه-حمایت دولت سوریه حمله به سوریه و شمال غربی استان ادلب که در آن نیروهای ترکیه در حال مبارزه است.

این حمله به کشته شدن ده ها تن از نیروهای ترکیه و ارسال نزدیک به یک میلیون شهروندان سوری به سوی ترکیه را مهر و موم کردند. اما اولگ Zhuravlev های نظامی روسیه را مرکز هماهنگی در سوریه گفت: ادعاها در مورد بحران انسانی در ادلب بودند نادرست است.

اتحادیه اروپا داخلی وزیران برگزار شد اضطراری مذاکرات برای نشان دادن همبستگی با یونان و به طبل تجهیزات بیشتر به تقویت 27-کشور بلوک خارج مرز با ترکیه است. دیگر مقامات متهم به ترکیه از “باج” برای تکان دادن مهاجران از طریق.

کمیسیون اروپا خارجه یونان به عنوان “سپر” در اروپا مرزهای خارجی. کمیسیون معاون رئیس جمهور Margaritis Schinas گفت: “وجود دارد 20,000 مردم شده اند که instrumentalized با اتوبوس ارسال می شود ایجاد یک وضعیت بی سابقه ای.”

وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian صحبت چهارشنبه در مجلس سنای فرانسه گفت: “فشار مهاجر در اروپا را درب … که فشار مهاجر است که سازمان یافته توسط رئیس جمهور اردوغان به رژیم باج گیری از اتحادیه اروپا است. اتحادیه اروپا نمی خواهد تسلیم باج خواهی.”

ترکیه را متهم یونان از mistreating پناهندگان.

اردوغان روز چهارشنبه در یونان و دیگر کشورهای اروپایی برای احترام به حقوق مهاجران. او نمایش یک عکس به تصویر می کشد یونانیان که بنا به گزارش پناهنده سوریه در سال 1942 و گفت: “یونانیان که سعی کنید تمام انواع روشها برای حفظ پناهندگان دور از کشور خود — از غرق شدن آنها در دریا به تیراندازی آنها را با گلوله — نباید فراموش کرد که آنها ممکن است نیاز به نشان داده شود همان رحمت برخی از روز است.”

او همچنین متهم به کشورهای عضو اتحادیه اروپا از رفتار ریاکارانه گفت: آنها تا به حال با عجله به یونان کمک “با پول و قایق و سربازان” برای جلوگیری از جدید هجوم مهاجران اما نادیده گرفته شده ترکیه گرفتاری مربوط به 3.7 میلیون پناهنده سوری در خاک خود است.

جمهوری چک لهستان و اسلواکی متعهد به کمک به یونان برای مقابله با فشار در امتداد مرز خود را. چهار کشور واقع شده اند و خود را در موضع سختی در برابر مهاجران و رد یک طرح اتحادیه اروپا برای توزیع مجدد پناهندگان در کشورهای عضو است.

شورای اروپا سر چارلز میشل شد دیدار با اردوغان در آنکارا روز شنبه در حالی که اتحادیه اروپا معاون رئیس جمهور جوزپ Borrell و کمیسر مدیریت بحران Janez Lenarcic در مورد برگزاری مذاکرات با ترکیه معاون رئیس جمهور Fuat Oktay.

صحبت با خبرنگاران پس از دیدار با اردوغان Borell گفت که هیئت اتحادیه اروپا خواسته ترکیه “به تشویق این جنبش بیشتر از پناهندگان و مهاجران به سمت مرزهای اتحادیه اروپا.”

“ما تا به حال از این فرصت برای بیان درک ما از وضعیت دشوار ترکیه در حال حاضر رو اما همچنین تاکید کرد که تحولات جاری در مرزهای اروپا است که منجر به هر گونه راه حل است.”

Borell گفت: مقامات ترکیه’ پاسخ این بود که ترکیه بود نه تشویق مردم به حرکت می کند اما این که “آنها نمی توانند مردم را از انجام این کار است.”

مقامات یونانی گفت: وجود حدود 15000 نفر در طول یونان و ترکیه مرز مشترک در روز چهارشنبه و آنها مسدود شده بود 27,832 تلاش برای عبور از مرز بین صبح روز شنبه و یکشنبه صبح. در مجموع 220 نفر که موفق به عبور دستگیر شدند.

____

فریزر گزارش از آنکارا ، النا Becatoros در آتن سیلوی Corbet در پاریس و Karel Janicek در پراگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>