Clay County sheriff می گوید او را deputize هر تفنگ مالک اگر نمایندگان نمی توانید مسئولیت رسیدگی به معترضان

Clay County Sheriff داریل Daniels قول داد به قرار دادن هر گونه تظاهرات که نمی مسالمت آمیز با تمام نیروی خود و با کمک تفنگ-داشتن ساکنان.

Clay County Sheriff داریل Daniels هیچ غریبه ای به ساخت ویروسی ویدئوها جذاب به رابطه جنسی خشن-در-جنایت سیاست های تصویری منتشر شده روز شنبه گفت که او را “ویژه نمایندگان از هر قانونی اسلحه صاحب در این شهرستان” اگر او احساس می کند این شهرستان غرق شد.

سه دقیقه ویدئو را نشان می دهد Daniels ایستاده در مقابل 18 نماینده به عنوان او derides حقوق مدنی معترضان به بی خدا disruptors و می گوید آنها را به اقامت در خارج از خاک رس شهرستان, حومه جکسون.

“و اگر شما می آیند به خشت شهرستان و شما فکر می کنم برای یک لحظه ما را خم پشت ما برای شما متاسفانه اشتباه گرفته,” او گفت:. “من می دانم آنچه اتفاق می افتد زمانی که بی قانونی حکمفرما است. و در این روز و زمان, خدا, است, بالا بردن مردان و زنان درست مثل مردمی ایستاده پشت سر من که باید قوی ستون فقرات و ایستادن در فاصله بین بی قانونی و شهروندان ما قسم خورده محافظت می کند.”

دانیلز در این شهرستان برای اولین بار, سیاه, کلانتر, خود را تحت بررسی توسط وزارت فلوریدا اجرای قانون مربوط به امر او تا به حال با یک همکار افسر پشت هنگامی که او در جکسنویل کلانتر, و متعاقب آن نادرست دستگیری که افسر.

دانیلز اول ترم کلانتر برای انتخابات مجدد که گفت که او می خواهد یک روز کنگره. او به چالش کشیده شده توسط شش مخالفان از جمله سابق ساحل اقیانوس اطلس رئیس پلیس میشل کوک سابق رس Couny کلانتر دفتر مدیریت اضطراری مدیر بن کارول سابق Clay County کمیسر هارولد Rutledge و مایک تیلور سابق FDLE عامل و دادستان را محقق که به دست آورده حمایت از سابق رژیم صهیونیستی است. جب بوش است.

خود را از رقبا متهم او را از دعوت هرج و مرج به خشت شهرستان و توهین آموزش های لازم برای تبدیل شدن به یک کلانتر معاون.

“ما تحت شرایط شدید برای کنترل آدرنالین کمپرسی” تیلور گفت: “ما به انجام یک کار کامل در آن اما ما با قطار به آماده شود برای تصمیم گیری تحت فشار است. که لازم موثر باشد. فکر می کنم ما می توانیم هر کسی که در آن نقش و آن را OK ما در حال درخواست برای یک مقدار مشکل بزرگتر و دعوت هرج و مرج و هرج و مرج در خیابان ها. شهروندان Clay County سزاوار بهتر از آن است.”

تیلور اضافه شده که deputizing خصوصی شهروندان می تواند این شهرستان ملزم به پرداخت دعاوی اگر به تازگی deputized شهروندان نمی کنند مناسب است. “من باور نمی کنم آن را در نظر گرفته شده بود به یک حرفه ای-پیام پلیس. من اعتقاد دارم که آن در نظر گرفته شده بود به یک تبلیغ پیام است. پلیس واقعی حرفه ای در واقع اذعان دارد که حرفه ای آموزش دیده پلیس نمی تواند جایگزین برگزاری مراسم تحلیف.”

Rutledge تکرار شدند.

“”بخشی از مشکل در پلیس است که برخی از افسران نیاز به آموزش بیشتر در نحوه تعامل با همه مردم و در همه شرایط از جمله چگونه به حفظ آرامش و چگونه به د-تشدید شرایط. تهدید به ویژه نمایندگان از هر قانونی اسلحه صاحب در این شهرستان و من deputize آنها در حال رفتن به مشکل بدتر است. افسران پلیس با بیش از 1000 ساعت از اجرای قانون آموزش می تواند مشکلات بالا در موقعیت های استرس. تصور کنید قرار دادن یک نشان بر کسی که با صفر آموزش — هیچ de-تشدید آموزش بدون سلاح گرم آموزش بدون آموزش با قانون است. من مطمئن هستم که آنچه heis فکر, اما از آن است که نوع تفکر ما باید از بالا به ما cop.”

کوک گفت: این تصویری بود که نشانه آن است که Daniels نبود قادر به پیشرو. “چه Daniels گفت: دیروز صدا ممکن است سخت و ماچ. اما به جای آن یک تماس برای vigilantism و یکی دیگر از سیگنال است که او ناتوان از پیشرو کلانتر و نگه داشتن Clay County امن است.”

او افزود: “به جای برخورد با مسائل واقعی در راه او رفتار خواهم یک واقعیت را نشان می دهد کلانتر و خواستار توجه به خود,” او گفت:. “به مسائل بدتر او کشیده 18 ماموران کردن خیابان ها به عنوان غرفه های خود را برای مالیات دهندگان بودجه کمپین شیرین کاری. این جای تعجب نیست که روحیه بسیار پایین در میان ما خوب افسران.”

“اگر من تحت تحقیقات جنایی توسط FDLE,” او گفت:, “من می خواهم احتمالا می خواهید به تغییر موضوع بیش از حد.”

کارول که صرف 14 سال در کلانتر, گفت که او اجرا می شود یک سازمان غیر انتفاعی که قطار کلیساها و مدارس خصوصی و او معتقد است که آن را احمقانه به فکر خصوصی شهروندان می تواند جایگزین نمایندگان.

“من مطمئن هستم که سیاسی تولید کلانتر. من شک و تردید جدی وجود دارد که تا کنون خواهد بود نیاز در خشت شهرستان به deputize همه شهروندان برای ایستادن در فاصله. به اعتقاد من بخش کلانتر کاملا قادر به ایستاده در pike.”

کارول گفت: او از شهروندان داشتن و آموزش استفاده از سلاح گرم برای محافظت از خود, اما او معتقد است که Sherriff را باید قادر به دست زدن اعتراض خود را در آن.

این است که در حال توسعه داستان.

نظر کامل از ویدیو:

قربانی نمی افتد و یا بازی قربانی به این مکالمه که اجرای قانون بد است که اجرای قانون است دشمن از شهروندان که ما قسم خورده برای محافظت و خدمت می کنند. ما سوگند سوگند و در آن سوگند ما سوگند یاد به پشتیبانی حمایت و دفاع از قانون اساسی ایالات متحده و دولت است که ما در حال بموقع واجد شرایط تحت دولت در قانون اساسی برای برگزاری ، این بدان معناست که برای من به عنوان یک کلانتر و این مردان و زنان را به عنوان معاون کلانتر. و ما به پایان رسید که با, ‘بنابراین من کمک کند خدا اما خدا وجود ندارد و از رسانه ها پیام و یا سیاه و سفید زندگی می کند ماده و یا هر گروه دیگری که خود را از یک منظره اخلال در آنچه ما می دانیم به کیفیت زندگی ما در این کشور است.

در خشت شهرستان ما با کیفیت عالی از زندگی است. ما ارتباط خوبی با جامعه ما است. اما در سراسر این کشور بسیار است.

من می خواستم برای گرفتن با این زنان و مردان که احساس می کنید به همان شیوه به عنوان من.

بی قانونی که غیر قابل قبول در این کشور است. بی قانونی که غیر قابل قبول در خشت شهرستان است.

و اگر شما می آیند به خشت شهرستان و شما فکر می کنم برای یک لحظه ما را خم پشت ما برای شما متاسفانه اشتباه گرفته شود.

من می دانم آنچه اتفاق می افتد زمانی که بی قانونی حکمفرما است.

و در این روز و زمان, خدا, است, بالا بردن مردان و زنان درست مثل مردمی ایستاده پشت سر من که باید قوی ستون فقرات و ایستادن در فاصله بین بی قانونی و شهروندان ما قسم خورده برای محافظت از.

بنابراین شما می تواند تهدید همه شما می خواهید. شما می توانید می گویند اجازه دهید به خشت شهرستان و یا اجازه دهید به برخی دیگر از, صلح آمیز, شهرستان که در آن مشکلات وجود ندارد که در آن روابط و تیره و تار نیست و در جایی که مردم پشتیبانی خود را کلانتر و پشتیبانی از مردان و زنان ، و شما باید چیزی در انتظار شما نمی خواهید.

بله ما حفاظت از حقوق اساسی خود را تا زمانی که شما باقی می ماند در زیر چتر از تظاهرات مسالمت آمیز یا مسالمت آمیز مارس.

اما دوم شما گام به گام از تحت حفاظت قانون اساسی ما خواهید بود در انتظار شما و ما به شما همه چیز شما می خواهید.

تمام تبلیغات همه درد تمام زرق و برق و شکوه و عظمت برای همه است که پنج دقیقه به شما خواهد داد.

آن را یک تهدید? مطلقا نه.

اما کسی به گام در مقابل دوربین و می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است. پاره کردن Clay County, که نمی تواند قابل قبول

اگر ما نمی تواند رسیدگی شما من ورزش قدرت و اقتدار به عنوان کلانتر و من را به ویژه نمایندگان از هر قانونی اسلحه صاحب در این شهرستان و من deputize آنها را برای این منظور به ایستادن در فاصله بین بی قانونی و مدنیت.

این چیزی است که ما قسم خورده را انجام دهد. این چیزی است که ما در حال رفتن به انجام. شما هشدار داده شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>