کلینتون آلوم پشت فاجعه آیووا انجمن برنامه

یک برنامه گوشی های هوشمند قرار بود برای کمک به آیووا 1,700 رای گیری حوزه ارائه نرم و صاف و سریعتر نتایج جستجو برای اول ابتدایی مسابقه در کشور است. در عوض آنچه در لس آنجلس تایمز به نام “بی سابقه تاخیر” آیووا حزب دموکرات است و نزدیک به اعلام برنده و گزارش های متعدد نشان می دهد که بسیار به کرات تکنولوژی مقصر است.

بر خلاف مقدماتی است که در آن رای دهندگان بازیگران رأی مخفی در قفقاز شرکت کنندگان “اعلام” انتخاب های خود را توسط جسمی به جمع آوری در یک کاندیدای تعیین شده گوشه ای از یک اتاق اغلب در یک باشگاه ورزشی و یا کافه تریا مدرسه.

این برنامه که قرار بود به این همه ساده تر ایجاد شده توسط سایه یک شرکت وابسته و بودجه مخفف دیجیتال یک استراتژی غیر انتفاعی مربوط به چند فارغ التحصیلان از کلینتون و اوباما در مبارزات انتخاباتی. هر HuffPost:

جرارد Niemira جانباز از هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری سر از سایه. او قبلا به عنوان افسر ارشد فناوری و رئیس اجرایی از مخفف با توجه به صفحه مربوط به. در سال 2019 دیوید Plouffe یکی از رئیس معماران از رئیس جمهور باراک اوباما برنده پیوست هیئت مشاوران به صورت مخفف.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که “[نرم افزار] بود به سرعت قرار دادن با هم فقط در دو ماه گذشته گفت: مردم [که در جریان این برنامه توسط دولت] و برخی از آنان خواسته ناشناس باقی می ماند چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی.”

آیووا حزب دموکرات صندلی Troy قیمت در بیانیه ای گفت که این روز را در عدم نتیجه با توجه به موضوع برنامه نویسی با نرم افزار اما در دفاع از صحت داده ها.

“ما مصمم و با یقین است که در این زمینه اطلاعات جمع آوری شده از طریق نرم افزار و صدا بود. در حالی که این برنامه ضبط شد که اطلاعات دقیق آن گزارش تنها به اطلاعات جزئی,” قیمت توضیح داد و اضافه کرد: “ما باید مشخص شد که این بود که با توجه به موضوع برنامه نویسی در سیستم گزارش دهی. این موضوع مشخص شد و ثابت شده است.”

آن ممکن است ثابت است, اما از بعد از ظهر سه شنبه این حزب منتشر نشده بود, نتایج آیووا انجمن.

David, Jefferson, یک عضو هیئت مدیره از تایید رای گیری یک انتخابات حزبی یکپارچگی, سازمان, نیویورک تایمز گفت که این روز را در کمیته ملی حزب دموکرات تشویق آیووا حزب برای استفاده از این برنامه پس از رد پیشنهاد دیگری که در آن جلسه شرکت کنندگان خواهد تلفن خود را رای.

قبل از قفقاز, پارتی مقامات نمی خواهد در ابتدا افشای برنامه سازندگان ادعا می کنند که انجام این کار خواهد افشای آن را به نرم و دیگر آسیب پذیری های امنیتی. “ما به عنوان حزب گرفته اند و این بسیار جدی است و ما می دانیم چقدر مهم است برای ما برای اطمینان حاصل کنید که روند ما امن است و ما حفاظت از یکپارچگی فرایند” قیمت NPR گفت در ماه ژانویه است.

در همان مصاحبه با “قیمت کاهش یافته است به پاسخ به طور مستقیم که آیا هر شخص ثالث به بررسی برنامه برای آسیب پذیری به عنوان بسیاری از کارشناسان امنیت سایبر توصیه” NPR خبرنگاران کیت پین و مایل پارک نوشتن.

امنیت سایبر و انتخابات کارشناسان نگران این عدم نظارت و شفافیت است. “تلفن همراه اکوسیستم بسیار سمی این روزها” داگلاس جونز استادیار علوم کامپیوتر در دانشگاه آیووا گفت: Des Moines, ثبت نام در ماه ژانویه است. او افزود: “نتیجه خالص این است که اگر شما در حال اجرا یک برنامه در یک تلفن همراه است که به دیگر برنامه های نصب شده, شما واقعا نمی دانم چه مجوز کسانی که برنامه های دیگر را داشته باشند و اگر آنها را در یک موقعیت به نابکار.”

Kiersten Todt مدیر عامل سایبر آمادگی موسسه تکرار این نگرانی ها گفتن ثبت نام “تلفن همراه دستگاه های آسیب پذیر هستند چرا که از تمام نقاط دسترسی در تلفن.”

از آنجا که آیووا افتضاح مخفف تلاش کرده است تا فاصله خود را از سایه. در یک بیانیه مخفف سخنگوی Kyle تارپ می نویسد: “ما مانند هر کس دیگری در حال مشتاقانه منتظر اطلاعات بیشتر از آیووا حزب دموکرات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im