شرکت صاحب سر brewer رمزی بلندتر حرکت یک Fermentary و Taproom

تاسیس شده توسط رمزی بلندتر جو آلتون و سالی اشمیت تحت نظارت نوید یک مدل جدید برای هنر و صنعت آبجو مصرف یک تبلیغ آن را ترویج تنوع بیشتر و ورود در صحنه از خود را براق حلقه شمالی دژ.

در آن زمان مالک و سر brewer رمزی بلندتر بود پمپ مورد آینده احساساتی در مورد, خلاق, آزادی های یک brewpub مجوز و تجهیزات اجازه می دهد او را. سپس coronavirus آمد به شهر چند ماه پس از یک درب باز است که تغییر این بازی برای همه از جمله خود نوپای عملیات.

و تا به امروز که در آینده هنگامی که احساس روشن و براق و امیدوار کننده برای مردمی که در یکی به نظر می رسد یک مقدار کم رنگ شده… اگر نه به طور کامل.

بلندتر اعلام کرد از طریق Facebook امروز صبح که او می خواهم برخی از وضوح در حالی که مبارزه را از طریق همه گیر:

“چیزی که من همیشه شناخته شده است اما باید جمع دور است چقدر آسیب پذیر BIPOC مردمی در امریکا است. BIPOC مردمی در حال مرگ هستند در بالاترین نرخ از COVID-19. BIPOC مردمی شده اند مبارزه علیه سفید برتری در بسیاری از اشکال است اما به خصوص در قالب خشونت پلیس برای صدها سال” می نویسد بلندتر. “من متوجه شدم که من چشم انداز و ارزش های متفاوت از کسانی که از مالکیت یک. آبجوسازی که من یکی که نشان دهنده BIPOC مردمی نه تنها با ایجاد یک فضای است که استقبال آنها. آن را نیز یک آبجوسازی است که وجود دارد که در آن BIPOC زندگی می کند.”

“من استعفا از یکی Fermentary و Taproom” او ادامه داد. “من آنها را به چالش برای ادامه ماموریت ایجاد یک فضایی قرار می دهد که تنوع و شمول ، و من امیدوارم که آنها همچنان به بزرگ آبجو اما از آن زمان برای من به مرحله و تلاش برای رسیدن به رویای من است.”

ساعت بعد آلتون chimed در زیر توییت:

با دو نفر از صاحبان اصلی رسما چک کردن این begs سوال: بدون بلندتر و آلتون چگونه است که هنوز… عملکرد? شهرستان صفحات رسیده به brewpub اما بدون نظر شد و بلافاصله در دسترس است.

رفتن به مشخصات خود را همه گیر استقامت دیروز منتشر شده در sony music india, the taproom سوم co-founder, بازاریابی حرفه ای سالی اشمیت فقط ممکن است یک فرد ایستاده در سمت چپ… باید که اثبات مورد fجواب از taproom ممکن است بخواهید به نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور که بلندتر تدریس او را یک یا دو چیز در مورد استفاده از بتن foeder قبل از رفتن…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>