گارد ساحلی فلوریدا هشدار پل در خطر قریب الوقوع سقوط

استوارت پلیس گفت: عازم جنوب خطوط بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که یا تعمیرات ساخته شده و یا بازرسان تعیین پل امن است.

سقوط بتن و کرک اواخر روز سه شنبه در بخشی از روزولت پل که عبور از سنت لوسی رودخانه ناشی از نیمی از پل بسته می شود, ایجاد ترافیک قابل توجهی از مسائل.

علاوه بر این دولت جاده A1A از آلبانی خیابان به خیابان سرخس — از جمله قدیمی روزولت پل بسته است گفت: گروهبان. برایان Bossio استوارت سخنگوی پلیس.

پلیس حدود 11:30 p. m. دوشنبه کردم “یک گزارش که برخی از بتن کاهش یافت و از زیر روزولت پل در جنوب سمت” Bossio گفت: صبح روز چهارشنبه ایستاده در نزدیکی پل.

“که در آن نقطه فلوریدا وزارت حمل و نقل مطلع شد,” Bossio گفت. “این شد که ما مطمئن بودیم اگر پل امن بود به سفر بیش در southbound لین.”

او گفت: گستردگی که حامل عازم جنوب ایالات متحده 1 ترافیک بسته شد. که عازم شمال دهانه پل در حال حاضر حمل عازم شمال و عازم جنوب رانندگان.

گارد ساحلی ایجاد یک منطقه ایمنی برای جلوگیری از تمام تجاری boaters از رفتن زیر پل.

زیادی همراه کرک زیرین عازم جنوب span قابل مشاهده بود صبح روز چهارشنبه نه چندان دور از محبوب ملوان بازگشت رستوران. Bossio گفت: “نمی دانم چه مدت ترافیک دوباره مسیریابی وضعیت خواهد بود ،

#شکستن @USCG تاسیس شده #safetyzone توقف هر گونه تجاری ترافیک دریایی از ترانزیت تحت روزولت پل استوارت, Fla. این #USCG کار w/ @MyFDOT و دیگر سازمان های محلی در منطقه پل بسته شدن.#آماده #مربوط #پاسخگو

— USCGSoutheast (@USCGSoutheast) 17 ژوئن 2020

“ما در حال رفتن به انتظار بدیهی است که برای پل برای ارزیابی شود و پس از آن را امن تلقی ما بازگشایی همه چیز” Bossio گفت. “اما در حال حاضر ما هیچ ایده چه مدت ما به دنبال در قبل از آن بازگشایی شد.”

وزارت امور حمل و نقل کامیون بود در نزدیکی پل پنج شنبه صبح. نقطه رسمی پل Lampley ایستاده در صحنه کاهش یافته و به سوالات پاسخ دهد.

Bossio گفت: راه آهن پل نیست نهفته است.

“FEC (فلوریدا ساحل شرق راه آهن) است که به کاهش ترافیک خود را امروز پس از آنها مطلع شده است,” Bossio گفت. “من باور دارم که راه آهن پل هنوز هم عملیاتی شود.”

کارگران از FDOT حضور به یک نرم افزار در انتهای جنوبی روزولت پل استوارت.

ترافیک در سراسر پل به دو خط ماهیگیری دسترسی به زیر پل بسته و گارد ساحلی هشدار داده ترافیک دریایی برای جلوگیری از این منطقه است. @TCPalm pic.twitter.com/I10lw1XkFa

— لی واس (@LeahVossVisuals) 17 ژوئن 2020

من زیر پل در حال حاضر. در اینجا یک عکس از نرم افزار. FDOT مقامات در اینجا به طور مستقیم در زیر ترک. pic.twitter.com/KREDi8swYT

— سارا مارینو (@saradmarino) 17 ژوئن 2020

این داستان در اصل منتشر شده به tcpalm.com و به اشتراک گذاشته شده به دیگر فلوریدا روزنامه ها در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه – فلوریدا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>