کمدین تیفانی نورتون مخلوط, جوک, گزارش روز, و پخت به عنوان تلخ بیکر

در حالی که بسیاری از ما در تلاش برای تنظیم به جدید ما زندگی کمدین تیفانی نورتون آماده کرده است و این برای سال گذشته است.

در بهار گذشته نورتون شروع ضبط snarky پخت آموزش محبت با اشاره به خودش به عنوان “تلخ بیکر.” که آیا او به شما آموزش را به پسر عموی من Messaged من در OkCupid سطل زباله سفید میلهیا سطل زباله نوجوان, نوجوان آسیایی, فریب داد, شوهر, در حالی که آماده شدن من می دانم که شما را در تابستان گذشته کیک, Norton, ایجاد کرده است, پخت و پز نشان می دهد که ما درک نمی کنند ما مورد نیاز است.

این ایده برای نشان می دهد او می گوید: آمد در منطقی ترین و انتظار می رود راه ممکن است: ارواح.

“این فقط آغاز شده به عنوان چیزی برای انجام” نورتون می گوید. “من فوق العاده بود افسرده بود و فقط نقل مکان کرد و به این آپارتمان جدید. این یک یکشنبه آن را سرد و بارانی و من یک مقدار زیادی از مادر بزرگ من مسائل در آپارتمان. او سختی های قدیمی ایرلندی گسترده است که من بسیار دوست دارم و او تا به حال این آینه ای که روی دیوار است. بنابراین مانند یک صحنه از یک بد 17th-century رمان من در آینه نگاه کرد و گفت: “مادر چه باید بکنم ؟” و او مانند ” شما باید چیزی پخت.'”

نورتون یک کمدی مورد علاقه در شهر (او در شهر Pages’ خوانندگان‘ انتخاب بهترین محلی امینی طنز در سال 2016) و به طور مداوم می یابد راه منحصر به فرد به مخاطبان خنده. اما قبل از اینکه در حال حاضر طرفداران ممکن است شناخته شده اند در مورد او مهارت در آشپزخانه.

“من در تلاش برای کشف کردن که چگونه به نوبه خود ایده های پخت و پز نشان می دهد بر سر آن” او توضیح می دهد. “مادر بزرگ من سخت بود—نظامی, افسردگی بازمانده از مهاجران و مواد غذایی بود سلاح خود را. اگر او شما را دوست داشت او می خواست به پخت برای شما. اما اگر شما او را دشمن ؟ آه او می خواهید به پخت برای شما و شما احساس احمقانه است. که او بود فلکس.”

فیلم های خود را سریع و خنده دار, اما همچنین پخت بسیار آسان. آمادگی این چیزی است که نورتون طول می کشد بسیار جدی است.

“من همیشه تست دستور اول فقط به مطمئن شوید که من می دانم چگونه آن را به نوبه خود. هنگامی که شما در حال فیلمبرداری یک غذا ترتیب شما همیشه شروع با پایان را در ذهن و مردم نشان می دهد این محصول به پایان رسید به طوری که آنها می توانید ببینید که چرا آنها در حال تماشای آن است. به طوری که نسخه دوم از دستور” نورتون توضیح داد. “و سپس من را به یک سوم و فقط قطع همه آنها را با هم.”

هر چند او ندارد هر شرکت قصد دارد به گسترش تلخ بیکر امپراتوری فقط هنوز موفق اجرای آزمون یک نسخه زنده در سال گذشته در T-Rex کوکی ها در Eagan داده است مقدار زیادی برای فکر کردن در مورد.

“من فکر می کنم این امر می تواند سرگرم کننده را امتحان کنید و انجام آن را در یک زوم,” او می گوید. “ارسال دستور در پیشبرد مسائل خود را با هم و به چیزی با هم.”

تا آن زمان کامل پشت فروشگاه تلخ بیکر دستور العمل های ویدئویی در دسترس است در نورتون کانال یوتیوب برای کمک به شما در کشتن برخی از زمان قرنطینه از جمله اخیر او ایجاد: مرگ با میله شکلات.

“آن چه من فکر می کردم من که قرار بود به مرگ” نورتون می گوید: در این ویدئو معرفی. “یا اعتیاد به الکل است.”

پیدا کردن تمام تلخ Baker فیلم ها در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>