کمیسیون OK پناهگاه بی خانمان جنوبی ساراسوتا کانتی

در حالی که منطقه شمال شهرستان ارائه می دهد سرپناه و خدمات به بزرگسالان بر روی لبه, منابع کمیاب را در جنوب و نه در راه رفتن یا دوچرخه سواری فاصله از یکدیگر.

ساراسوتا کانتی — کسانی که اردوگاه در مناطق پوشیده شده از درخت از جنوب ساراسوتا کانتی و یا در پارکینگ در نزدیکی شمال بندر ونیز و انگلوود که تمایلی به ترک محیط آشنا در جستجوی کمک های مداوم به زودی ممکن است برخی از تسکین.

شهرستان کمیسیون در روز سه شنبه توافق کردند که برای شروع به دنبال یک پتانسیل سایت هشت تخت سرپناه اضطراری در جنوب شهرستان.

این تخت خواهد بود که به طور انحصاری مورد استفاده توسط ساراسوتا کانتی کلانتر و شمال بندر اداره پلیس را بی خانمان کمک رسانی تیم را به طور موقت به خانه چهار مرد و چهار زن را به عنوان آنها انتقال به بلندمدت مسکن است. تسهیلات نیز به طور بالقوه در اتاق را به رشد.

“این کاملا مورد نیاز است و این آخرین قطعه از پازل” گفت: کمیسر چارلز Hines که پیشگام تلاش برای آوردن یک سرپناه اضطراری به جنوب شهرستان.

کمیسیون و بی خانمان ارائه دهندگان خدمات امیدوار بودند برای پر کردن سوراخ در بی خانمان خالص ایمنی در جنوب شهرستان. در حالی که منطقه شمال شهرستان ارائه می دهد سرپناه و خدمات به بزرگسالان در لبه homelessess منابع کمیاب به جنوب و نه در راه رفتن یا دوچرخه سواری فاصله از یکدیگر.

دیدگاه ما: ساراسوتا کانتی را بی خانمان پاسخ باید گسترش جنوب

هیچ سایت و یا منطقه پیشنهاد شد در روز سه شنبه. اما لایحه Spitler های بی خانمان توسعه هماهنگ برای کلانتر, توصیه unincorporated ساراسوتا کانتی همراه ایالات متحده 41 راهرو.

از جمله امکانات نیاز به خدمات موجود و اتوبوس مسیرهای حمل و نقل. این امر نیز باید به عمل بسیار شبیه به ارتش رستگاری در 10 خیابان در مرکز شهر ساراسوتا با کارکنان تمام وقت در محل مورد مدیران و 24 ساعته باز است.

در حالی که کمیسیون به اتفاق آرا توافق کردند که سرپناه اضطراری مورد نیاز بود Hines و دیگران بودند و تمایلی به محدود کردن جستجو به فقط unincorporated ساراسوتا کانتی باور است که نورث پورت و ونیز نیز باید در نظر گرفته شود و با همکاری.

فلوریدا مسکن ائتلاف توصیه کرده بود 50, تخت, امکانات, اما Wayne Applebee این شهرستان مدیر خدمات انسانی بر این باور است که اندازه کوچکتر نیاز کمتری rezoning مورد نیاز در حالی که همچنین با داشتن پتانسیل برای رشد است.

بیش از پنج سال گذشته ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان باید pieced با هم منسجم پاسخ در حال حاضر شناخته شده به عنوان “هماهنگ ورود به سیستم.”

که یک استاندارد پایگاه داده برای هر یک از ده ها تن از سازمان های غیر انتفاعی, قانون اجرای سرپناه و سازمان های دولتی که با بی خانمان ها. گروه تغذیه یکی دیگر اطلاعات maing آن را آسان تر برای پیگیری مدیریت و مراجعه مشتریان بین انواع خدمات پشتیبانی بی سقف از افراد ممکن است نیاز به در طول راه از خیابان ها به خانه.

جنوب شهرستان ساکنان حساب برای تنها 17 درصد از “هماهنگ ورود به سیستم.”

سیستم شکل گرفته بود در بزرگ بخشی از سواحل خلیج فارس جامعه بنیاد کرده بود که برای کمک به مبارزه با بی خانمانی از سال 2011 است. اخیرا بنیاد کمک کرده تا شمال بندر صندوق یک مسئول پرونده برای کمک به اداره پلیس را بی خانمان توسعه افسر.

به زودی پس از یک پناهگاه اضطراری ساخته شده است, دیگر, خدمات, انتظار می رود به دنبال گفت: Jon Thaxton معاون ارشد رئیس جمهور برای جامعه سرمایه گذاری در سواحل خلیج فارس جامعه پایه و اساس است.

“این امر می تواند احمق دل به فکر می کنم که ما فقط می توانید دقیقا همان چیزی است که ما در شمال شهرستان با این جمعیت های مختلف و لذت بردن از هر موفقیت با آن” Thaxton گفت.

چرا که جنوب شهرستان جمعیت بی خانمان است که به طور معمول جوان و سالم و خیلی بیشتر از تلفن همراه همتایان خود به شمال Thaxton گفت.

بسیاری از نیست مبارزه با سوء مصرف مواد و در حال زندگی کردن اتومبیل های خود را Spitler گفت. برخی از آنها یک چک یا دو دور از برگشت روی پای خود بایستند.

خدمات است که می تواند گردد نیاز به متفاوت خواهد بود, او گفت:.

سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه کمک کرده است به منظور بالا بردن $2 میلیون برای یک سریع rehousing برنامه با سنت وینسنت د پل, که تبدیل به یکی از موفق ترین برنامه ها در نوع خود در منطقه است.

Thaxton هشدار داد که میزان در دسترس دائم حمایتی مسکن و سریع rehousing رو به کاهش است. این مسکن طرح های کلیدی برای کمک به مردم در کوچه و خیابان و روی پای خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>