جامعه روز مدرسه برخوردار بازدید از جامعه اسلامی

در ماه نوامبر گروهی از Hershorin شیف جامعه روز, مدرسه, دبیرستان, دانش آموزان, در همکاری با زنان ادیان شبکه (WIN) بازدید و در جامعه اسلامی از ساراسوتا و برادنتون به تور آن مدرسه و مسجد و نمای بعد از ظهر و نماز. آن روز های ایمان سنت و مواد غذایی و همچنین به عنوان یک فرصت برای تجربه دیدگاه های جدید. از آنجا که زمان پیروزی بنیانگذار و صندلی Arlene Pearlman – که کمک به ساخت پل بین این دو سازمان – در گذشت. اما یک رویداد است که او کمک به برنامه ریزی سفر توسط جامعه اسلامی به جامعه بعد مدرسه برجسته این نوع از تعامل است که او امیدوار بود در حالی که همچنین ارائه یک فرصت به افتخار حافظه خود را.

جامعه روز مدرسه به تازگی لذت می برد متقابل بازدید توسط دانش آموزان و معلمان از جامعه اسلامی را Nur آکادمی. این گروه استقبال گرمی و سپس با توجه به یک تور از مدرسه با برخی از زمینه های ارائه شده در آن تاریخ و فلسفه تربیتی توسط رئیس دانشکده دن Ceaser. سپس این گروه به رهبری خارج به باغ مدرسه. به افتخار اخیر عبور از Pearlman وجود دارد مختصری یادبود با زنان متعدد از پیروزی و یک رئیس جمهور گذشته از جماعت برای انسانی یهودیت ریک استین در حضور. دانش آموزان از جامعه روز Shir تیم ملی خواند “تصور” Pearlman به آهنگ های مورد علاقه و سپس یک درخت کاشته شد به عنوان یادبود به تعهد مادام العمر به ساختمان پل ها و تضمین این که تمام فرصت های برابر در زندگی است. زیر ساعت صرف شده با دانش آموزان با بهره گیری از فعالیت های, ترکیب تیم سازی و برجسته سازی مشترکات.

“اینها همه کودکان و نوجوانان آنها را نمی بینیم تفاوت که بزرگسالان ببینند” گفت: جامعه بعد مدرسه امانت و برنده عضو لیلیان لمبرت. “این بسیار خوب برای دانش آموزان و بزرگسالان برای یادگیری از یکدیگر و درک کنند که ما بسیاری از چیزها مشترک هستند. این کمک می کند برای شکستن موانع است که ما را از هم جدا.”

— ارسال شده توسط شارون jord (pixie™)

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im