Como همسایگان قلم در برنامه ریزی برای تبدیل کلیسا به 39 خوابه ساختمان

ساختمان دیده نشده محله های کشیش نشین در پنج یا شش. از آن رو جالب واحد طراحیتمام مستطیل شکل هواپیما و مخروطی مثلث jutting به آسمانهر چند نه به اندازه کافی جالب تلقی می شود “تاریخی” و واجد شرایط برای حفظ و نگهداری.

که نبود مشکل تا زمانی که در این سال هنگامی که, Northland گروه املاک و مستغلات (فعلی صاحب ملک) پیشنهاد تبدیل این سایت به دو داستان از اجاره مسکن. آن را با توجه به برنامه ریزی که شامل 39 اتاق خواب 10 فضاهای پارکینگ و دوچرخه سازی امکانات با توجه به مینه سوتا روزانه. اجاره خواهد بود به احتمال زیاد بین 600 دلار و 800 دلار در ماه است.

با توجه به نزدیکی مقیم لری کرافورد وجود دارد “فوق العاده ای ناله” در مخاطبان که Northland ارائه طرح به جنوب شرقی Como بهبود ارتباط در اواسط فوریه. این نیست که در آینده آنها را پیش بینی برای ساختمان است.

“این امر می تواند کاملا فوق العاده عملکرد فضا” انجمن هیئت مدیره رئیس جمهور کارل اسمیت می گوید. در حالی که محله ارتباط تلاش شده است به اغوا کردن یک گروه تئاتر جامعه به repurpose فضا. اگر چه “جذاب” اسمیت اذعان ساختمان است “نه در شکل بزرگ” و کوچک ترین شرکت های تئاتر نمی توانید هزینه های سربار.

چه همسایه مانند اسمیت و کرافورد نمی خواهید یک 39-اتاق خواب نه-واحد مستاجرها’ ساختمان. یک گروه جدید به نام نگران Como همسایه آغاز شده طومار درخواست مینیاپولیس مقامات به انکار مجوز برای این پروژه است. آن را تا به حال حدود 120 امضا در روز دوشنبه هنگامی که آن را ارائه به مقامات شهرستان.

“محله ما در حال تخریب چند خانه و مسکن” یکی از امضا کنندگان گفت.

“پیدا کردن جایی دیگری” دیگر اضافه شده است.

هر کسی زیر پروژه های توسعه در شهرهای دوقلو ممکن است گرفتن یک کمی déjà vu در این نقطه است.

تقاضا برای مسکن جدید در این شهرستان منجر به بسیاری از سرخوردگی از توسعه دهندگان بیش از محله رد پروژه های شبیه به این. مینیاپولیس 2040 طرح است که به طور موثر upzoned کل شهر به تشویق متراکم تر تحولات مسکن قرار بود برای کمک به کاهش این مشکل است.

نگران Como همسایگان اصرار آنها نیست مانند نمونه NIMBY naysayers.

“این محله استقبال همسایگان” کرافورد می گوید. که شامل جمعیت زیادی از مهاجران از سومالی و دیگر نقاط جهان است. اما آنها می خواهم به جای متراکم تر توسعه اقامت در اطراف ترافیک کریدور مناطقمانند شرق Hennepinو نه درهم و برهمی تا وسط مسکونی بلوک.

“من اعتقاد دارم که من و همسایه ها خوب خواهد بود با [یک سه گانه,],” اسمیت می گوید. “اما این یک 39-اتاق خواب boardinghouse و ما باید تمام انواع آنها در این محله است.”

با توجه به مینه سوتا, قطب نما, تقریبا سه چهارم از محله خانه مستاجر تحت اشغال و نزدیک به 40 درصد از جمعیت آن در 18-به-24 سن جمعیتی.

کرافورد می گوید مسکن مثل این که به ناچار جذب دانش آموزان به جای بیشتر ساکنان دائمیو خوب است. او آمد به محله به عنوان یک دانش آموز خود را, و او به پایان رسید تا ماندن و ایجاد خود را در جامعه. اما در $600 به 800 دلار در یک اتاق به نظر او این مدل “استثمار است.” تعدادی از امضا کنندگان طومار او خود می گوید: افراد جوان خود را.

Northland نمی پاسخ به درخواست مصاحبه اما در بیانیه ای به KSTP گفت: این طرح در جلسه با محله در آینده به بحث در مورد مسائل مربوط به آن با پروژه. در این میان در گروه املاک و مستغلات انتظار می رود برای ارسال آن زمین استفاده از نرم افزار به شهرستان به زودی.

اگر همه می رود و برای توسعه تخریب ممکن است شروع در ماه با ساخت و ساز شروع این سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>