شرکت های تر و تمیز با چشم انداز سفر و کارکنان به عنوان ویروس گسترش می یابد

تغییر انتظارات: General Electric Co. جنرال الکتریک معتقد است که شیوع ویروسی می تواند تاثیر منفی در حدود 300 میلیون دلار به 500 میلیون دلار در اولین سه ماهه صنعتی رایگان جریان وجوه نقد. سود عملیاتی برای دوره می تواند صدمه دیده است در حدود 200 میلیون دلار به 300 میلیون دلار. GE گفت که انتظارات گنجانیده شده خود تا سال 2020 چشم انداز. شرکت های بزرگ مانند اپل و مایکروسافت و ویزا در حال حاضر کاهش انتظارات.

سهمیه بندی: Kroger شرکت ، این کشور بزرگترین مستقل بقال است و قرار دادن محدودیت در تعداد خاصی از محصولات که مشتریان خرید خود را به عنوان قفسه ها پاک توسط مردم انجام سنگین پا در آماده سازی برای هر گونه گسترش ویروس. “با توجه به تقاضای بالا و برای حمایت از تمام مشتریان ما خواهد بود با محدود کردن تعدادی از مایع سرد و آنفولانزا محصولات مرتبط برای هر 5 در هر سفارش. سفارش خود را ممکن است تغییر در زمان وانت و یا تحویل” این شرکت گفت: در وب سایت خود را. آمازون هشدار داده است در همان روز مواد غذایی به مشتریان تحویل که ممکن است محدود باشد. هدف و خارج در حال تقلا برای دوباره پر کردن قفسه با اصول اولیه مانند کنسرو کالا کاغذ توالت و دیگر ملزومات خانگی اما در عین حال از اعلام سهمیه بندی.

محدودیت های مسافرتی: آژانس بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن می گوید که در ماه ژانویه کمترین ماهانه سال بیش از سال رشد از آوریل سال 2010 در زمان خاکستر آتشفشانی ابر بحران در اروپا که منجر به بسته شدن حریم هوایی و پرواز لغو شد. “ژانویه بود فقط نوک کوه یخ در شرایط ترافیک اثرات ما شاهد توجه به COVID-19 شیوع توجه به این که عمده محدودیت های مسافرتی در چین آغاز نشد تا 23 ژانویه” گفت: Alexandre de Juniac گروه مدیر کل.

دلتا خود را کاهش هفتگی برنامه پرواز به ژاپن از آوریل 30 و تعلیق تابستان فصلی سرویس بین سیاتل و اوزاکا در سال 2020 در پاسخ به کاهش تقاضا با توجه به COVID-19.

آمازون خواسته است آن 800,000 کارمند در سراسر جهان برای به تعویق انداختن غیر ضروری سفر. همچنین انجام برخی مصاحبه های استخدامی در ویدئو کنفرانس تلفنی به جای در دفاتر خود. شرکت موتور فورد. ممنوع اعلام کرده است تمام داخلی و بین المللی سفر به, مگر اینکه مورد تایید در بالاترین سطح شرکت.

جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا گفت: همه مسافرت های بین المللی توسط کارکنان شده است محدود شده است.

شبکه کار نمی کند: استارباکس تبدیل آن بزرگ سالانه سهامداران در جلسه ای در شهر سیاتل به مجازی تنها رویداد به دلیل نگرانی در مورد ویروس. جلسه هنوز برگزار خواهد شد در 18 مارس به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. حزب مانند رویداد که جذب 4,000 سهامداران در سال گذشته قرار بود برگزار شد در یک تئاتر در مرکز شهر سیاتل. یک ویروس خوشه پدید آمده در واشنگتن اما نه با مرگ و میر گزارش شده است.

40 نمایشگاه غذاهای دریایی آمریکای شمالی/غذاهای دریایی پردازش آمریکای شمالی برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه در بوستون به تعویق افتاده است. بزرگترین رویداد از جمله در آمریکای شمالی به طور معمول جذب حدود 20 ، 000 نفر. سازمان اشاره کرد نگرانی در مورد ایمنی و محدودیت های مسافرتی. این رویداد می گیرد در بوستون بندر منطقه.

صندوق بین المللی پول گفت: بهار فصل آن جلسات در واشنگتن همراه با کسانی که از بانک جهانی در حال حاضر خواهد شد “مجازی” به منظور محدود کردن خطر از سفر.

جهانی نمایشگاه بازی های کامپیوتری آسیا برنامه ریزی شده برای اواخر این ماه در ماکائو شده است تحت فشار قرار دادند به پایان ماه ژوئیه. بیش از 13000 نفر حضور داشتند در سال گذشته نمایشگاه.

جنرال موتورز خواسته کارکنان که سفر کرده اند در گذشته 14 روز به چین کره جنوبی ژاپن و ایران یا ایتالیا به جست و خیز زیاد-مشخصات رول شرکت جدید تخته سنگ از وسایل نقلیه الکتریکی به گفته مدیر عامل مری بارا.

F5 Networks Inc. به تعویق افتاد آن تحلیلگر و سرمایه گذار رویداد با توجه به شیوع ویروس. این شرکت برنامه ریزی شده بود برای برگزاری این رویداد در نیویورک این هفته است. ابر تکنولوژی شرکت مستقر در سیاتل نیز به تعویق افتاد سالانه خود کاربر کنفرانس برنامه ریزی شده برای اواسط ماه مارس در اورلاندو ،

نزدیک به خانه: آمازون می گوید: یکی از کارکنان آن در سیاتل است قرارداد جدید کروناویروس. “ما در حال حمایت از آسیب دیده کارمند است که در قرنطینه” آن گفت: در یک بیانیه آماده. آمازون گفت: در اوایل این هفته که دو نفر از کارکنان خود در میلان ایتالیا قرارداد ویروس و قرنطینه می شوند.

Aflac چهارشنبه اعلام کرد که یک کارگر موقت در آن مرکز تماس در کوبه ژاپن با این ویروس آلوده. فردی بود با حضور در یک رویداد در اوزاکا که در آن شرکت کنندگان متعدد نیز قرارداد ویروس. این شرکت گفت که در ادامه به نظارت بر بهبود آلوده فردی است که دستور به خودداری از ورود به دفتر.

کاهش کارکنان: فنلاندی ملی حامل Finnair در حال برنامه ریزی به طور موقت اخراج بین 14 روز تا یک ماه برای آن تمام کارکنان مستقر در فنلاند با توجه به تاثیر اقتصادی ناشی از کوروناویروس به هواپیمایی عملیات.

بیش از 6000 Finnair کارکنان تحت تاثیر قرار خواهد شد.

فنلاندی حامل پرچم است که کارکنان در مجموع حدود 7000 است به شدت متمرکز در اروپا به آسیا پرواز از هلسینکی hub و مجبور شده است به طور موقت لغو پروازها به سرزمین اصلی چین و دیگر مقاصد آسیایی به دلیل coronavirus.

ماکرو مشخصات: سر از 189 کشور عضو صندوق بین المللی پول گفت که تاثیر اقتصادی گسترش coronavirus خواهد بود جدی تر از آنچه در ابتدا تصور.

صندوق بین المللی پول در حال حاضر آماده را به پشتیبانی به سرعت در دسترس به کشورهای کم درآمد از طریق 50 میلیارد دلار بودجه اضطراری است که این گروه را حفظ می کند برای کمک به سازمان ملل در مواجهه با بحران اقتصادی صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت.

“ما متاسفانه در طول هفته گذشته را دیده اند یک تغییر به یک سوء سناریو برای اقتصاد جهانی گفت:” Georgieva.

صندوق بین المللی پول پیش بینی در ماه ژانویه که اقتصاد جهانی خواهد دوباره بجای اول برگشتن به رشد 3.3 درصد در سال جاری از 2.9 درصد در سال گذشته است و دیگر قابل اعتماد است.

“ما می دانیم این بیماری در حال گسترش است به سرعت با بیش از یک سوم از عضویت ما را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم” Georgieva گفت. “این است که دیگر یک منطقه ای موضوع است. این یک مسئله جهانی خواستار واکنش جهانی.”

عرضه کوتاه: A U. N. آژانس تخمین زده شنبه که کمبود قطعات صنعتی از چین ناشی از شیوع کروناویروس کرده و یک “اثر موج دار شدن” که ناشی از صادرات از کشورهای دیگر در سراسر جهان به رها کردن توسط $47 میلیارد دلار در ماه گذشته.

در کنفرانس سازمان ملل درباره تجارت و توسعه می گوید که آمار و ارقام از کسب و کار نشان می دهد سالانه 2 درصد کاهش در خروجی در چین است. که منجر به کاهش منابع برای خودرو و مواد شیمیایی و ارتباطات و سایر صنایع در بسیاری از کشورها به نوبه خود به کاهش ظرفیت صادرات خود را.

آژانس می گوید مقدماتی ارقام نشان می دهد که صنایع در خارج از چین است که تکیه بر اجزاء و قطعات و سایر ورودی ها از این کشور قادر به صادرات کالا تا آنجا که آنها تا به حال قبل از این ویروس گرفت. شیوع این بیماری آغاز شد و در شهر ووهان تعطیل کارخانه ها و quarantining کارگران در خانه.

کاهش چینی خروجی و نتایج در یک “اثر موج دار شدن در سراسر اقتصاد جهانی” است که بالا می رود “به لحن از 50 میلیارد دلار کاهش صادرات در سراسر جهان” گفت: پاملا کک-Hamilton, مدیر UNCTAD بین المللی تجارت و کالا را بدست آورد.

صادرات اتحادیه اروپا به تنهایی ساخته شده برای حدود یک سوم از آن یا حدود 15.6 میلیارد دلار است. صادرات ایالات متحده شد و دوم در حدود 5.8 میلیارد دلار و ژاپن سوم شد و در حدود 5.2 میلیارد دلار است.

متزلزل: انتشار فیلم جیمز باند “هیچ وقت به مرگ” است تحت فشار قرار دادند به چندین ماه به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. MGM جهانی و تولید Michael G. Wilson و باربارا کلم بروکلی اعلام کرد در توییتر شنبه که این فیلم منتشر خواهد شد در ماه نوامبر به جای ماه آینده به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. “هیچ زمانی برای مردن” در حال حاضر آمار تئاتر در انگلستان در نوامبر. 12 و در سراسر جهان در نوامبر. 25. تبلیغات برنامه ریزی برای این فیلم در چین و ژاپن و کره جنوبی در حال حاضر لغو شده به دلیل شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>