شکایت: سیاه زندان نگهبانان اجازه نداشتند در اطراف درک چوین

یک اقدام گروهبان که معمولا دستگیره های بالا مشخصات زندانیان شروع معمول پت-پایین. با توجه به اتهامات زمینه با وزارت مینه سوتا, حقوق بشر, سرپرست استیو Lydon او را متوقف کرد و تا به حال یک زن و شوهر افسر پلیس را به محل خود و ادامه چوین را مصرف روند.

گروهبان که سیاه و سفید است, صحبت به یک همکار در مورد آنچه در جریان بود که در گزارش گفته او این موضوع در مورد خود مسابقه.

Lydon گفته می شود محرومیت تمام کارکنان رنگ از طبقه پنجم که در آن چوین بود که برگزار شد در انزوا و منع آنها را به در تماس با او. شغل خود را می تواند انجام شود توسط سفید مردم به جای.

با توجه به اتهاماتی که در گزارش اول توسط استار تریبیون برخی از افسران رنگ یک جلسه به روند چه اتفاقی می افتد. آنها آن را به نام یک “تبعیض نژادی ، برخی گریه کرد. برخی فکر با صدای بلند اگر آنها فقط باید ترک کنید.

تمام هشت نفر از آنها نوشته بود حساب از بعد زمانی که آنها آن را با Lydon و او گفته بستری ممنوعیت افسران رنگ از طبقه پنجم. در ابتدا او در دفاع از تصمیم خود گفت: “آن را نژادپرستانه. پس از حدود 45 دقیقه او معکوس آن است.

ماموران در زمان این موضوع از طریق اتحادیه خود را و در یک متعاقب آن تحقیقات Lydon سعی کردم توضیح خود را. او گفت که او در تلاش برای حفاظت از آنها و فکر فلوید مرگ در چوین دست احتمالا موجب برخی از “حاد racialized تروما” در کارکنان خود را.

“سپس من با افرادی که مشغول به کار بودند در آن زمان و به آنها توضیح داد که چه روند تفکر من بود در آن زمان و به آنها اطمینان داد که تصمیم گیری ساخته شده بود را از نگرانی برای آنها بود و به هیچ وجه مربوط به نگرانی در مورد حرفه ای خود را و یا چوین ایمنی” Lydon بیانیه گفت.

او در بیانیه خود کلانتر باب فلچر می گوید دفتر او به دنبال چیزی است که اتفاق افتاده است.

“این مهم است که توجه داشته باشید که در آن زمان شهرهای دوقلو تجربه کرده بودند سه شب از شورش و هرج و مرج در حال وقوع بود در خیابان از مینیاپولیس و سنت پل” فلچر بیانیه ای گفت:. “کارکنان ما بودند در هشدار به احتمال بازداشت دسته جمعی و جامعه تنش در سطح بی سابقه است.”

به گفته نیویورک تایمز برخی از افسران می گویند که این سیاست هنوز هم در اثر طول یک شیفت و دو روز بعد.

بانی M. Smith, مینیاپولیس, وکیل به نمایندگی از افسران به نام حرکت “پوچ” در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

“به این منظور نیست کمک به محافظت از هر کسی,” او گفت:. “این یک پرهیاهو و تبعیض آمیز ،

چوین منتقل شد در ماه گذشته به یک زندان ایالتی فقط در خارج از سنت پل.

علاوه بر این ادعای تبعیض وجود دارد نیز گزارش چوین داده می شود درمان ترجیحی در طول زمان خود را در شهرستان رمزی. یکی از افسران رنگ گفت: او می خواهم دیده می شود یک ستوان در چوین را همراه اجازه او در استفاده از تلفن خود را که در برابر زندان سیاست.

Lydon در همین حال شده است به طور موقت حذف شده از پست خود خواهد شد و گزارش به Undersheriff لایحه فینی با “تغییر وظایف.”

سیاه افسران در حال پرسیدن که Lydon طور دائم reassigned از در حال اجرا از زندان و به دنبال جبران پریشانی عاطفی و کاری از دست رفته از تغییرات آنها در زمان خاموش در سراسر زمان جداسازی سفارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>