شکایت: عدم پرداخت مینه سوتا Menards سایت مدعی ‘تقلب’

ویسکانسین شرکت های درگیر در ساخت و ساز جدید Menards محل در دره اپل. Castillo هرناندز گفت که او او بدهکار دستمزد پرداخت نشده.

با توجه به ایمیل های به دست آمده توسط روز کاری مینه سوتا و کارگران’ اتحادیه بین المللی آمریکای شمالی, تراویس Hanauer از بلکراک تراشی و همکاران او تا به حال “بدون موضوع” ارسال Castillo هرناندز یک بررسی برای $750. شاید یک موضوع است.

“از آنجا که شما هرگز ما را وارد سيستم حقوق و دستمزد ما باید برای درمان شما به عنوان یک مستقل مقاطعه کار فرعی.”

که به اندازه کافی برای برهم زدن Castillo هرناندز. اتحادیه هرزه کوین Pranis توضیح داد که چرا در اخیر مپلوود شورای شهر نشست.

“[این] تقلب” او گفت:. “این misclassification تقلب که آنها با درخواست او برای ارتکاب.”

Castillo هرناندز گفت: اتحادیه و روز کاری او می خواهم تا به حال شک و تردید خود را در مورد این پروژه از ابتدا. حتی در انجماد ژانویه دماهای او گفت: هیچ گرم پوشش در پيشگيري – که خوب نیست برای کارگران و یا بتن می باشد.

Castillo هرناندز نیز گفت: روز کاری خود مباشر نشده بود از او خواست به پر کردن فرم و حتی ارائه شده به فروش او از خود – کار مقالات کارت شناسایی و شماره امنیت اجتماعی. Castillo هرناندز گفت: او را قبول نمی کند که او یک شهروند است. اما او می خواهم تا به حال به اندازه کافی و در حال حاضر خواسته شد که به غلط خود را برای دریافت پرداخت می شود.

او در پاسخ به او گفت: Hanauer او نمی خواهید به زحمت با خود مالیات است. او “فقط یک داربست” نه یک مقاطعه کار فرعی با کسب و کار خود را. Castillo Hernadez می خواستم به پرداخت می شود به عنوان یک کارمند.

با توجه به Pranis که آخرین Castillo Hernadez شنیده از بلکراک و او هنوز و بعد فورا رفت واز پرداخت می شود. (بلکراک نیست پاسخ به درخواست مصاحبه.)

“این است و نه فقط هر پیمانکار” Pranis گفت: در جلسه شورای شهر. “این یک پیمانکار Menards به طور منظم استفاده می کند و قرارداد به طور مستقیم با… بنابراین این یک مسئله است که ما معتقدیم Menards می توانید آدرس.”

نیک برنر که صحبت از طرف Menards گفت: اعضای شورای شهر است که این برای اولین بار بود او از شنیدن این اتهامات است. پیمانکار عمومی نمی Menards, برنر گفت: مسئول استخدام و پرداخت کارگران.

“از آنچه در آن مانند تلفن های موبایل به طور کلی پیمانکار ممکن است پرداخت کرده اند یک کارمند و یا دو” برنر گفت. “حالا که ما می دانیم در مورد آن ما می تواند به درخواست پیمانکار عمومی و بفهمند که چه خبر است… آن چیزی که ما را نگاه کنید و مطمئن شوید که مردم پرداخت می شود.”

زمانی که شهرستان صفحات رسیده از نظر یک سخنگو گفت Menards بوده است “غافل از این اتهامات” تا آن لحظه که این شرکت تا به حال “هیچ رابطه ای با بلکراک.”

“ما قرارداد با Immel ساخت و ساز برای ساخت فروشگاه جدید.”

سخنگوی کاهش یافته است به نظر برنر اظهارات در جلسه شورای اسلامی شهرستان یا بخش های مختلف Menards-پروژه های مرتبط ذکر شده در بلکراک وب سایت از جمله اپل دره محل — و کارگردانی تمام سوالات بیشتر به Immel ساخت و ساز.

Immel پاسخ نمی دهند به شهرستان صفحات ،

Pranis می گوید اتحادیه ارتباطات با Menards شده است در مورد به عنوان روشنگر. با وجود آوردن این تا در جلسات شورای و بارها و بارها تماس با برنر او می گوید آنها هیچ نزدیک به گرفتن Castillo هرناندز و دیگر کارگران حقوق و دستمزد.

“اخیر ما در ارتباط بود و دیروز (سه شنبه) از کارگران که هنوز پرداخت نشده است,” او می گوید.

او مطمئن نیست در مورد Menards’ ادعا می کند هرگز کار داشتن با بلکراک. کارگران او می گوید: تا به حال نشان داده شده در این قرارداد بوده و به طور مستقیم ساخته شده با مصالح ساختمانی شرکت یا که Menards تا به حال مشخص شده بلکراک به عنوان یک پیمانکار فرعی.

بدون در نظر گرفتن این چیز تمام شده است, گزارش وزارت کار. Pranis امید آن پاک خواهد شد تا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. که سرد راحتی برای کارگران در انتظار پرداخت می شود-به خصوص در حال حاضر که دستمزد ساخته شده در خارج از خانه بسیار سخت تر است.

Castillo هرناندز در خارج از این نقطه از بد شانس بسیار خوش شانس. او یک چاشنی کارگر و شهروند و او می تواند استطاعت به راه رفتن به دور از یک پروژه و بالا بردن جهنم زمانی که او فکر می کند او بدرفتاری شده است.

“رائول واقعا می ترسم از کسی” Pranis می گوید.

اما دیگر کارگران ساختمانی که ممکن است مستند نشده و بیشتر در معرض خطر ممکن است بسیار خوش شانس و ممکن است قادر به صبر در سیستم عدالت به رتبه یک حکم.

“اگر ما صحبت کردن در مورد یک جرم و جنایت در خیابان و یا مواد مخدر جرم” Pranis می گوید: “ما نمی شود مایکروسافت و گفت:” آه که وزارت کار چیزی.'”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>