کنگره باعث می شود مجازات یک جرم فدرال و 65 سال پس از تا

واشنگتن — شصت و پنج سال پس از 14 سال امت تا بدون محاکمه اعدام شد در می سی سی پی در کنگره به تصویب قانون تعیین مجازات به عنوان یک جرم و جنایت نفرت تحت قانون فدرال است.

این لایحه معرفی شده توسط ایلینوی در کنگره بابی راش و به نام بعد تا می آید 120 سال پس از کنگره اول در نظر گرفته ضد مجازات قانون و پس از ده ها تن از مشابه تلاش های شکست خورده بودند.

اندازه گیری تصویب شد 410 تا 4 روز چهارشنبه در خانه و در حال حاضر به کاخ سفید که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به ثبت نام در آن است. سنا به اتفاق آرا تصویب این قانون در سال گذشته است. آن را تعیین مجازات به عنوان یک فدرال نفرت جرم و مجازات به زندگی در زندان و یا جریمه نقدی و یا هر دو.

راش یک دموکرات که شیکاگو منطقه شامل تا خانه سابق گفت: این لایحه را دیر رسیدن به عدالت برای تا و بیش از 4000 دیگر مجازات قربانیان بسیاری از آنها آمریکایی های آفریقایی تبار.

تا که شد سیاه شد به طرز وحشیانه ای شکنجه و کشته در سال 1955 پس از یک زن متهم او را از گرفتن او و سوت در می سی سی پی یک فروشگاه مواد غذایی است. قتل شوکه کشور دامن زده و جنبش حقوق مدنی.

“اهمیت این لایحه نمی تواند اغراق آمیز باشد” گفت: عجله عضو کنگره سیاه حزبی. “از Charlottesville به ال پاسو ما هنوز در حال مواجه با همان خشونت آمیز و نژاد پرستی و نفرت که در زندگی امت و بسیاری دیگر. تصویب این لایحه را ارسال یک پیام روشن به ملت که ما را تحمل نکرده و با این تعصب. “

تشکر. Bennie Thompson, D-Miss., که نشان دهنده منطقه ای که تا ربوده شد و به قتل به نام ضد مجازات لایحه دیر شده اما گفت: “بدون توجه به طول زمان آن است که هرگز خیلی دیر شده برای اطمینان در خدمت عدالت است.”

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., استفاده از زبان های مشابه به اصرار تصویب این لایحه. “این است که هرگز خیلی دیر به انجام کار درست و آدرس این وحشتناک نواخته انگیزه اعمال تروریستی که گرفتار در تاریخ ملت ما,” او گفت: اصرار نمایندگان مجلس به “تجدید تعهد ما برای مقابله با نژاد پرستی و نفرت است.”

دموکراتیک تشکر. کارن باس از کالیفرنیا که ریاست کنگره سیاه حزبی به نام مجازات یک میراث ماندگار میشوند.

“اشتباه نکنید مجازات تروریسم است,” او گفت:. “در حالی که این حکومت ترور و پژمرده است جدید ترین مجازات (در ایالات متحده) اتفاق افتاده است کمتر از 25 سال پیش است.”

اگر چه کنگره نمی تواند واقعا اصلاح ترور و وحشت از این عمل, باس, گفت, بدن قانونی که یک بار شامل صاحبان برده و Ku Klux Klan اعضای belatedly “ایستادن و انجام بخشی از ما به طوری که عدالت تحویل داده شده است در آینده است.”

دموکراتیک سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا و Cory Booker نیوجرسی تحسین خانه عبور از این لایحه که با آنها همکاری اسپانسر در سنای آمریکا به همراه سناتور. Tim Scott, R-S. C. سه سنا را فقط سیاه و اعضای.

“Lynchings شد وحشتناک نژادپرستانه اعمال خشونت” هریس در بیانیه ای گفت. “بیش از حد به کنگره شکست خورده را به یک اخلاقی ایستاده و با تصویب یک لایحه در نهایت مجازات یک جرم فدرال. این عدالت است که دیر شده است.”

بوکر به نام مجازات “است مهلک ابزار racialized خشونت و ترور و سرکوب” و “یک لکه در روح ملت ما.” در حالی که کنگره نمی تواند لغو مجازات است آسیب غیر قابل فسخ “ما می توانیم اطمینان حاصل شود که ما به عنوان یک کشور روشن است که مجازات تحمل نخواهد شد” بوکر گفت.

کنگره موفق به تصویب ضد مجازات قانون نزدیک به 200 بار شروع با یک لایحه معرفی شده در سال 1900 توسط کارولینای شمالی در کنگره جورج هنری, سفید, تنها, سیاه, عضو کنگره در آن زمان است.

کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون گفت: عبور از ضد مجازات قانون “نشانه یک نقطه عطف در بلند مدت و طولانی نبرد در برابر سفید برتری نژادی و خشونت در کشور ما است.”

لایحه “روشن می سازد که lynchings اشغال یک مکان تاریک در کشور ما داستان را فراهم می کند و به رسمیت شناختن هزار نفر از قربانیان مجازات جرایم” از جمله امت تیل و بسیاری دیگر کلارک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de