حفاظت از پایه و اساس برای جمع آوری کمک مالی برای محافظت از پرتقال امام جواد تگزاس

حفاظت از پایه از سواحل خلیج فارس اعلام $300,000 چالش کمپین که امن محافظت دائمی از نارنجی امام جواد در مرتع پرورش احشام در Osprey. بنیاد نیاز به افزایش 1.5 میلیون دلار در ماه ژوئن 1 به حفظ 5,777 هکتار مرتع پرورش احشام برای همیشه لطفا برای.

حفاظت از پایه و اساس بود $600,000 دور از این هدف هنگامی که یک گروه از اهداکنندگان توافق به تعهد 300.000 دلار به عنوان یک چالش برای جامعه برای کمک به بالا بردن باقی مانده 300.000 دلار مورد نیاز است.

“این یک لحظه تاریخی برای جامعه ما است. برای نزدیک به دو دهه از آن شده است یک اولویت حفاظت برای نجات این سرزمین” یادداشت کریستین جانسون رئیس حفاظت از پایه و اساس. “در طول این بیماری همه گیر را دیده ایم مردم هجوم آوردند به ما, عمومی فضاهای باز تاکید ما نیاز به مکان های بیشتری برای لذت بردن از طبیعت است. نارنجی امام جواد تگزاس باز خواهد شد به تمام 5,777 هکتار! ما سپاسگزار برای پرشور اهداکنندگان که متعهد 300.000 دلار در امید که خود را سخاوتمندانه چالش الهام بخش دیگران برای تاثیر برای همیشه.”

زمانی که 1.5 میلیون دلار مطرح شده است, آن را به $19.5 میلیون نفر در فلوریدا برای همیشه لطفا برای دلار به این منطقه و رایگان تا 9 میلیون دلار دیگر برای حفاظت از زمین پروژه است که ساراسوتا کانتی به حال این سایت متعلق به نارنجی امام جواد در مرتع پرورش احشام. این بدان معنی است که جامعه سهم خواهد بود قوی تر 19 بار برای حفاظت از زمین.

جامعه ممکن است اطلاعات بیشتر و کمک www.conservationfoundation.com. در فوریه ایالتی فلوریدا کابینه رای به خرید پرتقال امام جواد تگزاس مشروط بر حفاظت از پایه و اساس تعهد به منظور بالا بردن $1.5 میلیون. فلوریدا برای همیشه لطفا برای بودجه کمک خواهد کرد $19.5 میلیون نسبت به 21 میلیون دلار خرید.

— ارسال شده توسط سوزان گرگوری

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید