در حال اجرا در برابر دموکرات کنگره Ilhan عمر? واقعی به Qanon الگوهای رفتاری? قلم او در اکتبر تاریخ دادگاه پس از دستگیر شدن به اتهام دزدی از مغازه در حومه هدف ؟

که دانیل استلا.

علاوه بر اینکه می خواستم او معلق شده است از توییتر در ماه نوامبر برای opining که حریف سیاسی “باید سعی شود برای #خیانت و اعدام” بر اساس یک شایعه بی اساس. اما او هنوز هم فعال در Facebook و Instagram و ظاهرا هنوز در حال مبارزه. او به تازگی او را فرستاده پیروان یک “Happy valentine’s Day” ارسال با “استلا 2020” لوگو در گوشه ای.

فراتر از آن است که بسیار آرام است. روزانه وحش به تازگی تایید کرد که حکم دستگیری او هنوز هم فعال است و این که او به نحوی موفق به جمع آوری حدود 84,000 تا پایان 2019. اما آن را نیز گزارش کمی دیگر از استلا مربوط به “اخبار” به وجود آمد که در آخر هفته گذشته.

Montagraph یک نظریه پرداز توطئه کانال یوتیوب با 50000 مشترکین به نظر می رسد فکر می کنم که استلا برگزار می شد در برابر او را در اوسکلوا ویسکانسین هتل. او پرده برداری از این نظریه-با هیچ شواهد روشنی به آن را به بالا — در یک ویدئو منتشر شد یکشنبه گذشته.

در اینجا معامله است. این چیزی است که دو ساعت و میزبان ارائه هیچ مدرکی برای ادعای خود. ما می سخاوتمندانه توصیف آن به عنوان یک… به چالش کشیدن… سازمان دیده بان. اما در اینجا برخی از نکات برجسته.

در اینجا بخشی که در آن او تماس رودخانه دره مسافرخانه و سوئیت در اوسکلوا و badgers یک کارمند میز برای استلا اتاق شماره… که فروشنده نمی خواهد به او بدهد.

و در اینجا بخشی که در آن او ظاهرا خواستار اجرای قانون است که… نیز شاید در آن ؟ ظاهرا ؟

در برخی از نقطه Montagraph — که شناسایی خود را به عنوان “استیو تلاش” با دعوت از دنور — گفت: پلیس باید واقع استلا و که او را “امن”. (بر خلاف تماس به هتل بینندگان نمی تواند بشنود هر دو طرف از این مکالمه.) او به استقبال این اطلاعات به عنوان یک تسکین اعتبارات پیروان خود را برای قرار دادن فشار بر اجرای قانون محلی و بعد از آن جشن با خوردن برخی از بستنی. در دوربین.

و در اینجا بخشی که در آن Montagraph مذاکرات در مورد کسی که بنا به گزارش ها نقاشی استلا خون “را به تصرف خود DNA است.”

ما توصیه می خواهم این اطلاعات را با یک دانه نمک است اما بسیاری از مردم گزارش نمی کند. The Daily Beast گزارش هتل “deluged” با تماس و پلیس در نهایت نشان داد.

یک سخنگوی با اوسکلوا اداره پلیس می گوید در شهرستان صفحات این حادثه هنوز در دست بررسی و جزئیات آنچه اتفاق افتاده است در دسترس نیست. رئیس پلیس ران Pedrys می گوید: یکی از چیزهایی که او می تواند به اشتراک گذاری است که وجود دارد هیچ دستگیری. استلا نمی پاسخ به درخواست مصاحبه.

در ضمن عمر دیگر رقبا در حال چپ دست زدن به خرید اینترنتی از Stellamania. توری جانسون که مطرح $500,000 در تلاش خود را برای حزب جمهوری خواه نامزدی گفت: روزانه وحش او نگران نحوه عناوین مورد استلا ممکن است منعکس کننده در مبارزات دیگر.

“نامزدهای بازتاب حزب در یک راه و آن را بازتاب خوبی از این حزب در یک معنا” او گفت:.

جانسون همچنین ارائه او نمی خواهد در حال اجرا برای کنگره اگر او “در اجرا از پلیس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im