ساخت و ساز در برنامه برای ونیز امنیت عمومی مجتمع

امکانات جدید باید آماده برای استفاده در پایان از تابستان است.

ونیز — ساخت و ساز جدید ونیز امنیت عمومی پیچیده است که هنوز هم در هدف برای یک ماه اوت سال 2020 باز کردن و هنوز هم در آن $17.6 میلیون دلار بودجه است.

“من نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد AJAX/پشت سر هم ساخت و ساز; آنها بوده ام فوق العاده نگه داشتن ما در بودجه و در برنامه” ونیز پلیس سرهنگ راب Goodson گروه نماینده در این پروژه گفت: در طول یک تور از سایت ساخت و ساز پنج شنبه. “وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام شده را که اتفاق می افتد.”

این شهر را شکست زمین در ماه مه گذشته در 31,421 فوت مربع تسهیلات خواهد شد که هر دو جای موجود 26 ساله تسهیلات و خدمت به عنوان یک مرکز عملیات اضطراری.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

آن طوفان سخت و می تواند مقاومت در برابر باد تا 220 کیلومتر در ساعت اشاره کرد مایک کوره مدیر پروژه به صورت AJAX/پشت سر هم ساخت و ساز.

بسیاری از کمک های مالی برای تسهیلات می آید از 16 میلیون دلار اوراق قرضه موضوع تایید شده توسط شهر رای دهندگان در سال 2016.

فعلی ایستگاه پلیس در ابتدا ساخته شده به عنوان یک ترکیب ایستگاه پلیس و جنوب ساراسوتا کانتی زندان تسهیلات و بعد از آن مجهز زمانی که کلانتر تثبیت همه زندان عملیات به یک جریان در ساراسوتا.

پس از ونیز پلیس حرکت می کند که ساختار خواهد بود مجهز دوباره برای استفاده عمومی شهرستان آثار بخش.

جدید ایمنی عمومی تاسیسات است که به شدت compartmentalized با یک چشم به سمت هر دو امنیت و حریم خصوصی هر چند آن را نیز شامل یک جلسه عمومی اتاق است که به طور مستقیم قابل دسترسی از جلو لابی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

مالکان گروه و یا خدمات باشگاه ها می توانید رزرو که دسترسی به حمام عمومی. آن را نیز به عنوان یک اتاق آموزش و یا برای رسانه ها جلسات. به طور مستقیم غرب که در سمت راست به عنوان یکی می ایستد در مقابل درب اداره پلیس تحقیقات واحد دفاتر واقع خواهد شد.

تحقیقات مصاحبه اتاق های واقع شده در نزدیکی در ورودی به آن بال بنابراین قربانیان و یا متهمان را مجبور به راه رفتن را از طریق تمام ایستگاه ونیز رئیس پلیس تام Mattmuller اشاره کرد.

“در حال حاضر شما می آیند به لابی شما راه رفتن پایین راهرو گذشته کارکنان شما عمیق در داخل ساختمان هنگامی که شما را به یک اتاق مصاحبه,” او اضافه شده است.

تحقیقات واحد بال شامل دفاتر جداگانه برای سرپرستان یک دفتر که از دیدن ماموران از وزارت فلوریدا اجرای قانون و یا مقامات فدرال می توانید استفاده کنید و یک کامپیوتر پزشکی قانونی ،

ویژه تحقیقات واحد که انجام undercover عملیات خود را در دفتر منطقه است.

در سمت شرق از لابی — در سمت چپ به عنوان یکی می ایستد در مقابل درب —بازدید کنندگان می توانند دسترسی به سوابق عمومی بخش.

بیشتر شرق که اداری بال تا حدودی آینه west wing با فضاهای کار و دفاتر برای افسران گشت و همچنین به عنوان رئیس پلیس.

در حالی که بازدید کنندگان را دسترسی به ساختمان از طریق لابی اصلی ماموران و تکنسین وارد ایستگاه از پشت ساختمان پس از ورود امن پارکینگ منطقه.

که در منطقه شامل تربیت بدنی و همچنین مردان و زنان در سرویس بهداشتی و رختکن و امکانات گسترده اموال/شواهد منطقه که شامل پردازش بزرگ خلیج که در آن یک وسیله نقلیه می تواند یدک برای معاینه یک آزمایشگاه پزشکی قانونی و شواهد سازی.

ونیز مقامات پلیس در سفر ایستگاه های پلیس در شمال بندر گینسویل و کیپ مرجان به اندازه حجم فضای ذخیره سازی و تعیین چقدر ونیز نیاز در آینده قابل پیش بینی.

نیز وجود دارد یک دسترسی به منطقه ای که در آن مردم بازیابی ملک می توانید بدون ورود به لابی اصلی منطقه است.

همچنین در دسترس در امتداد سمت پشت ساختمان یک آشپزخانه و دو اتاق آموزش است که می تواند با تقسیم موقت تقسیم و یا استفاده به عنوان یک مرکز عملیات اضطراری.

یک مگاوات به اندازه دیزل ژنراتور ارائه خواهد شد قدرت را به کل تسهیلات در صورت قطع برق.

جلو پنجره اشاره کرد که تمام مواد ساخت و ساز هستند و یا در سایت و یا خریداری شده و در انبارها بنابراین به طور کلی ساخت و ساز باید آهسته coronavirus مربوط به عرضه کاهش است.

این امکان وجود دارد که تحویل مبلمان می تواند نهفته باشد اما مقامات اعتماد به نفس است که مجموعه جدید باید در زمان باز کردن.

“اگر ما متوجه است که برخی از این موارد با تاخیر ما باید برای تنظیم بر این اساس” Goodson گفت.

“عملکرد آن را برای رفتن به یک بهبود بزرگ” او بعد از آن اضافه شده است. “ما باید اتاق را برای رشد پس از آن باید با توجه به این اداره برای سال آمده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>