ساخت و ساز را آغاز میراث دنباله فرمت این ماه

زمین شکسته خواهد شد این ماه در اولین بخش از میراث دنباله فیبوناچی است که اجرا خواهد شد از Proctor جاده به باهیا ویستا و خیابان و قلب Pinecraft جامعه است.

ساراسوتا — دوچرخه سواران و پیاده آماده شود:

در روز سه شنبه ساراسوتا کانتی مقامات تصویب یک قرارداد ساخت و ساز برای اولین بار پا از میراث دنباله فیبوناچی. این بدان معناست که زمین شکسته خواهد شد این ماه در بخش اول از این فرمت است که اجرا خواهد شد از Proctor جاده به باهیا ویستا و خیابان و قلب آمیش و منونایت جامعه Pinecraft.

پیشگامانه مراسم برنامه ریزی شده است برای 10:30 صبح در 4281 اشتون جاده ها است.

ساخت و ساز است که میله میله به پایان آوریل آینده. یک قرارداد برای کار در نزدیکی انتهای جنوبی میراث دنباله — و برای نورث پورت اتصال — آورده شود و قبل از این کمیسیون به زودی.

جان F. سویفت, Inc., خواهد ساخت Proctor جاده به ویستا خیابان بخش از میراث دنباله فیبوناچی. حذف باقی مانده پاکسازی و نقشه برداری و کار های دیگر می تواند هزینه تا $7.4 میلیون.

این شهرستان را نیز استخدام AECOM خدمات فنی, Inc., برای 1.1 میلیون دلار برای ساخت و ساز مهندسی و بازرسی خدمات برای میراث دنباله فیبوناچی.

رای دهندگان در نوامبر 2018 اکثریت تصویب پیوند رفراندوم به صندوق میراث دنباله فیبوناچی, پروژه موافقت به پرداخت قرض برای اتصال محبوب دنباله شمالی بندر و مرکز شهر ساراسوتا.

شهرستان نیز گنجانیده شده چندین ابزار مبتنی بر تلاش های به فرمت پروژه. این ابزار شامل پروژه های آینده آب شرب اصلی یک اصلاح خط لوله آب, فرمت, و علاوه بر این از فیبر نوری خط لوله. هر یک از این ابزار پروژه ها خواهد شد با بودجه موجود خدمات عمومی بودجه.

بازده حاصل از محل شرکت شامل سریع تر پروژه طراحی و توانایی برای ساخت زیرساخت های آب و برق زیر زمینی قبل از دنباله دار بودن خود را ساخته شده است. دنباله تمدید خواهد شد اضافی هشت مایل — که شامل اسپرز — شمال به Payne پارک در مرکز شهر ساراسوتا از آن زمان پایانه در Culverhouse پارک طبیعت.

این پروژه همچنین شامل ایجاد حدود 4.5 کیلومتر از اتصالات و دنباله بهبود به منظور افزایش این شهرستان از شمال بندر اتصال به میراث دنباله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>