پلیس کشته سست سگ که کمی در جنوب مینیاپولیس

قربانی منتظر پلیس در 3700 بلوک برایانت خیابان. این مرد دچار یک دست زخم استار تریبیون گزارش و در زمان خود به یک بیمارستان است.

پلیس در پاسخ به این صحنه مجموعه به دنبال سگ و آن را چند بلوک دور. سگ “به اتهام” افسران و “شدت” سخنگوی پلیس Garret Parten گفت: ستریب که در آن نقطه یکی از پلیس شات سگ, کشتن آن.

صاحب سگ بود و نه به عنوان شناخته شده از پنج شنبه. این حادثه اشاره شده است به این شهر کنترل حیوانات گروه هر چند ستریب می گوید روشن نیست اگر ماموران درگیر کرده بود بدن خود دوربین در زمان عکسبرداری است.

تیراندازی به یاد می آورد از سال 2017 زمانی که یک پلیس در پاسخ به یک سیستم زنگ خطر خانه در جنوب مینیاپولیس مواجه می شوند دو سگ و هر دو در محدوده نزدیک. هر دو جان سالم به در برد و در پاییز گذشته صاحب سگ شکایت شهرستان و اداره پلیس.

پس از آن حادثه MPD آغاز شده اختصاص افسران برای آموزش اجباری در نحوه رسیدگی به سگ. Parten نمی تواند می گویند اگر پلیس پاسخ در روز پنج شنبه به اتمام بود که آموزش.

“این چیزی است که ما می خواهیم انجام دهیم بدیهی است که” Parten گفت: از سگ تیراندازی. “این بسیار مایه تاسف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>