Coranavirus فلوریدا: DeSantis به نظر می رسد به درمان مشکل بیکاری سیستم

پس از گفت و کمی در مورد مشکلات مواجه توسط کسانی که به دنبال دسترسی دولت جبران بیکاری سیستم دولتی ران DeSantis در حال حاضر آن را به نام یک “اولویت” در مبارزه با کروناویروس.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تالاهاسی — رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز پنجشنبه گفت او گام برای درمان این دولت شکست خورده از سیستم آنلاین برای جبران بیکاری که نگه داشته است از هزاران ناگفته فلوریدا از درخواست برای کمک به پس از از دست دادن شغل در یک فلج اقتصاد است.

سوابق نشان می دهد 227,000 نرخ بیکاری واصل شد هفته گذشته در فلوریدا آوردن دو هفته در مجموع به 348,511 بیش از همه که مورد تایید قرار گرفت در سال 2019. گروه فرصت های اقتصادی و همچنین دریافت 2.1 میلیون تماس برای کمک به این هفته.

“این سیستم است نه رسیدگی به نیازهای مردم فلوریدا در یک کافی راه” DeSantis گفت: در یک بعد از ظهر پنجشنبه در جلسه کنگره. “ما نیاز به کار بیشتر.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

DeSantis صدور یک فرمان اجرایی هل دادن دیگر سازمان های دولتی برای استقرار کارکنان برای کمک به DEO زمینه تماس اجازه می دهد برای مقاله برنامه های کاربردی برای مزایای ارائه شده و بهبود حاضر ظرفیت اتصال نرم افزار به سیستم پر کردن.

او همچنین منع وام مسکن سلب حق مالکیت و اخراج برای 45 روز ممنوعیت هایی که در بسیاری از کشورهای شهرستانها و استان ها در حال حاضر به تصویب رسید.

DEO اتصال سیستم به مشکل گرفتار پس از آن برای اولین بار راه اندازی شد در سال 2013 پس از اسکات سلف به گزارش ایسنا ، ریک اسکات تحت فشار قرار دادند برای تعمیرات اساسی از جبران خسارت بیکاری که کاهش مزایا و کوتاه تعداد هفته از واجد شرایط بودن.

فلوریدا 275 دلار در یک هفته حداکثر بیکاری بهره مند است که در میان پایین ترین در ایالات متحده 12 هفته بیکار فلوریدا می تواند جمع آوری مزایای مسابقات کارولینای شمالی برای کوتاه ترین در کشور است.

تغییرات ایجاد شده توسط اسکات و فلوریدا مقننه ذخیره کسب و کار میلیون ها دلار مالیات – تا حد زیادی با کاهش تعداد افرادی که با موفقیت های کاربردی برای مزایای بیکاری.

در حال حاضر در سمت های اقتصادی دولت مبارزه با coronavirus DeSantis گفت: “این اولویت ما است: قادر به میدان تماس و پاسخ مناسب به مردم از فلوریدا.”

DEO اجرایی, مدیر کن لاوسون در اوایل ویدئو کنفرانس با قانونگذاران دموکرات و سود جویان خطاب مشکلات با اتصال سیستم. “از قلب من عذرخواهی می کنم برای آنچه که شما در حال رفتن را از طریق” لاوسون گفت.

تا روز پنجشنبه حرکت DeSantis تنها صحبت در مورد هرج و مرج در اطراف بیکاری سیستم که باعث خبرنگاران. و او تا حد زیادی مقصر هر گونه مشکلات در طبیعت بی سابقه ای از اقتصادی آتن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

دولت حسابرسان, هر چند برای سال داشت مشکلات با اتصال سیستم.

هنوز قانونگذاران ایالتی و هر دو DeSantis و اسکات دولت چیزی را به تلاش برای اصلاح این مسائل است. بیشتر شامل مشکلات فنی کامپیوتر تصادفات نیاز به بازنشانی رمز عبور و بی کمک تلفن-خطوط است که به طور موثر نگه داشتن مردم از اتمام موفقیت برنامه های کاربردی.

فلوریدا, حزب دموکرات صندلی Terrie ریزو گفت: قانونگذاران جمهوریخواه و دو GOP فرمانداران باید “ایجاد یک خود تحمیل بیمه بیکاری بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>