‘کرونا ویروس هشدار’ 5 و دیگر آهنگ ها به کمک شما پناهگاه در محل

Bobi Wine & Nubian Li HD “کرونا ویروس هشدار”

یک اوگاندا سیاسی رهبر مخالفان سوابق رگی-آغشته PSA با soukous گیتار و آن را انجام داده بیشتر به شناور روح من در 24 ساعت گذشته نسبت به هر گونه موسیقی است بیش از دو هفته گذشته. “خبر بد این است که هر کس یک قربانی بالقوه” شراب آغاز می شود و اضافه کرد “اما خبر خوب این است که هر کس است یک راه حل بالقوه” قبل از اقامت در یک شعار برای سنین: “حساس توده ها برای پاکسازی.”

اجرای جواهرات “یانکی و شجاع (ep. 4)”

El-P و Killer Mike بازگشت با یک سخت و شدید تله تایپ ضرب و شتم است که می شکند به سنگین بوم-bap و شعر برجسته توسط یک شرح مایک شارژ پلیس که کردم او احاطه شده است. آنها به دنبال آن با “Ooh LA LA,” ادای احترام به عصر طلایی است که نمونه Gang Starr و namechecks Jeru این Damaja. خوش آمدید بچه ها.

Azealia Banks “آهسته دست”

من problematickest محبوب و مورد علاقه مشکل نجات این آهنگ از یک گروه که تلطیف ضعف من شخصا تا به حال هرگز ، لطفا لطفا pleeeease نیست صدای جیر جیر در مورد coronavirus Azealia.

گرمسیری تماشا طوفان “Suburbitopia”

این سوءهاضمه استرالیا باقی می ماند به عنوان خوب به عنوان نام, ندبه, در مورد بیزاری از جدا وجودهای بیش از یک مسیر است که به خصوص بازدید, صفحه اصلی اکنون که قرنطینه ارائه شده است همه ما اساسا suburbitopians.

Izmirli Erco feat. پاریس “Mekanın Sahibi Geldi”

آنچه می تواند به شما به من بگویید در مورد این پسر ؟ این آهنگ اسلاید به توصیه های من در Spotify در است که در جریان 11 از آلبوم خود را, اما گوگل ارائه می دهد هیچ مربوط زندگینامه اطلاعات حتی زمانی که آن را ترجمه نتایج حاصل از ترکی است. او ناله است جذاب تر از خوش الحان های بالکان صدایی شاخ (شاید یکی از که او حتی نقش?) پر جنب و جوش و سرکش و من هیچ ایده که در پاریس است یا نه. (من می دانم آن را ندارد و این مرد است.) امشب من قصد دارم به شیرجه رفتن به حداقل یکی از کامل-طول. احتمالا همه 11 هر چند.

زیبایی قرص “عفو ما گرد و غبار”

چه گروه تماس “یک نشخوار فکری در ایده فراموشی” (به موقع!) wobbles همراه یک تغییر ضرب و شتم و اریب شاخ ترتیبات جدید خواننده ارین نلسون (که همچنین رقص در ویدیو) ارائه می دهد تا خطوط مانند “وجود دارد بنابراین چند دلیل چپ” و شاهزاده گرامی نقل قول “من زندگی می کنند در داخل قلب خود من مت دیمون.” حیله گر و مرموز ،

هر هفته موسیقی ویرایشگر کیت هریس اسهال گسترده musicscape برای شش شایسته آهنگ برای اضافه کردن به شهر Pages’ همیشه در حال گسترش 2020 لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>