Coronavirus می تواند زندگی می کنند در هوا برای ساعت ها و در سطوح برای روز مطالعه می یابد

Coronavirus باقی می ماند می تواند عفونی در قطرات در هوا برای ساعت ها و در برخی از سطوح به مدت سه روز بر اساس یک مطالعه جدید.

گسترش ویروس در بین افرادی که در تماس نزدیک با یکدیگر از طریق قطرات تنفسی مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

CDC گفت: به احتمال زیاد بسیار کم خطر انتقال COVID-19 از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته “به دلیل ضعیف بقای این coronaviruses در سطوح.”

اما یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در یکشنبه یافت که دوام ویروس می تواند تشخیص داده و تا سه ساعت بعد از آن در هوا تا چهار ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و تا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ.

“ما با هر راه گفت: وجود aerosolized انتقال ویروس” اما این کار نشان می دهد که این ویروس زنده باقی می ماند برای مدت طولانی در این شرایط پس از آن از لحاظ نظری ممکن است مطالعه رهبر Neeltje ون Doremalen در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: آسوشیتد پرس.

دانشمندان از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از موسسه ملی بهداشت پرینستون و UCLA با استفاده از یک دستگاه به انصراف از آئروسل که تقلید قطرات میکروسکوپی ایجاد شده که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.

ویروس سپرده شد و بر روی سطوح از جمله پلاستیک, فولاد ضد زنگ و مقوا و مس به نمایندگی انواع خانگی و بیمارستان تنظیمات. در طول زمان مقدار قابل دوام ویروس بر روی این سطوح کاهش یافته است به شدت.

کارشناسان می گویند این لزوما به این معنا نیست که شما نیاز به نگرانی در مورد کوروناویروس طولانی در جعبه تحویل داده شده توسط آمازون و یا خود را takeout کیسه های مواد غذایی.

“این مقاله که به تازگی منتشر شده این ایده آل نوع تجربی شرایط گفت:” جوزف Vinetz یک استاد پزشکی در دانشگاه ییل و بیماری های عفونی و محقق بود که نه وابسته و مطالعه است. “اگر کسی به گفتن سرفه … در یک جعبه و یا یک نامه شانس که باقی مانده قابل دوام برای مدت زمان آن را در حمل و نقل به نظر می رسد بسیار بعید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>