Coronavirus مورد در ساراسوتا بیمارستان منجر به قرنطينه برای چندین مراقبت های بهداشتی کارگران

یک دولت رسمی بهداشت می گوید: کارگران بیمار نیست اما در حال نگهداری در خانه برای 14 روز به عنوان یک اقدام احتیاطی

چندین کارکنان بهداشتی که در تماس با یک بیمار که برای درمان coronavirus در پزشکان بیمارستان از ساراسوتا شده اند قرنطینه با توجه به وضعیت سلامت رسمی.

کارگران بیمار نیست اما جدا شده اند که به عنوان یک احتیاط گفت: G. استیو houston press عمومی افسر اطلاعات فلوریدا وزارت بهداشت در ساراسوتا کانتی.

پرسید که چگونه بسیاری از پزشکان بیمارستان کارگران – یا پزشکان که کار در بیمارستان اما نه شاغل وجود دارد شده و با تهدید houston press یک ایمیل به در گفت که “ما شناسایی متعدد کارکنان مراقبت های بهداشتی در مکان های مختلف همه کسانی که تا به حال تماس با این مورد شده اند قرنطینه.”

Houston press اضافه شده است که کارگران هستند و نه بیمار.

“با این حال ما بهداشت عمومی محافظ فرآیند نیاز به تماس به طور جدا شده (برای 14 روز پس از خود شناخته شده تماس بگیرید) به طوری که اگر آنها بیمار شدن ما می توانید اقدام مناسب بدون ایجاد اضافی مواجهه” houston press نوشت. “اگر پس از 14 روز دوره آنها سالم باقی می ماند آنها مجاز به بازگشت به کار و فعالیت های عادی.”

آن است که هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم شده اند ممکن است در معرض coronavirus توسط پزشکان بیمارستان بیمار است.

Houston press نمی گویند که چگونه بسیاری از کارگران شده بود به قرنطینه و بیانیه ای را توسط پزشکان بیمارستان چهارشنبه نیز اشاره نمی شماره.

پزشکان بیمارستان افسر ارشد عامل رابرت مید در بیانیه ای گفت که یک بار به بیمارستان دریافت تست مثبت برای coronavirus در روز شنبه “که شب این تیم بلافاصله به اطلاع افرادی که ممکن است در تماس با بیمار و furloughed کارکنان مطابق با دستورالعمل ارائه شده توسط وزارت بهداشت و درمان است.”

اطلاعات در مورد قرنطينه است dribbled از منابع مختلف اما هیچ جامع شماره منتشر شده توسط مقامات دولتی و یا پزشکان بیمارستان.

ساراسوتا آکادمی نظامی و مادر خود بودند قرنطینه پس از مادر آمد در تماس با پزشکان بیمارستان بیمار در “حرفه ای نقش” با توجه SMA را در Facebook صفحه.

و ساراسوتا بیمارستان یادبود قرار داده و از آزادی مطبوعات روز شنبه بیان کرد که دکتر تشخیص داده coronavirus صورت – دکتر مانوئل Gordillo با بیماری های عفونی همکاران ساراسوتا – در قرنطینه.

دکتر Gordillo شده است در صفحه اصلی از شنبه شب. مدیر پزشکی برای ساراسوتا یادبود عفونت پیشگیری و کنترل تیم Gordillo “خواسته شده بود برای ارزیابی یک بیمار در بیمارستان که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19” با توجه به SMH آزادی مطبوعات.

“دکتر Gordillo دریافت رسمی اطلاع از وضعیت قرنطینه از (فدرال مراکز کنترل و پیشگیری بیماری) در روز سه شنبه” انتشار متحده است. “اما شده خود قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از دریافت اخبار هفته گذشته که بیمار اولیه آزمون برگشتم مثبت است.”

Houston press گفت: وجود داشته است جلسات متعدد و تماس های بین مقامات بهداشتی دولت CDC کارشناسان و پزشکان بیمارستان مقامات برای هماهنگ کردن پاسخ به کروناویروس مورد یکی از این دو برای اولین بار شناسایی شده در فلوریدا.

“ما بیماری مداخله کارکنان بخش بوده است, بیمارستان, کنترل عفونت در بخش آنجایی که ما اطلاع داده شد از پتانسیل مورد به اطمینان حاصل شود که آنها تا به حال تمام زمان مورد CDC پروتکل و هدایت جریان برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی از CDC” houston press نوشت.

مید بیانیه می گوید: بیمارستان است “از سرگیری روش انتخابی” و پذیرش بیماران جدید و اورژانس باز است.

“ما علاج تمیز کردن کل بیمارستان به طور مداوم با استفاده از ضد میکروبی و ضد عفونی کننده در هر سطح در بیمارستان هر دو بالينی و فضاهای عمومی” مید گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>