Coronavirus موارد افزایش در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان

گاو دریایی شهرستان ثبت 190 موارد جدید در هفته گذشته بزرگترین هفتگی مجموع پس از وقوع آغاز شد. ساراسوتا کانتی تا به حال 80 موارد جدید در هفته گذشته بیشتر برای هفت روز کشش از اوایل ممکن است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تعداد coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان و مثبت تست میزان افزایش در هفته گذشته در هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان مربوطه با افزایش روزانه تعداد موارد جدید در سطح ایالت.

گاو دریایی شهرستان ثبت 190 موارد جدید در هفته گذشته بزرگترین هفتگی مجموع پس از وقوع آغاز شد. دولت دریافت تست مثبت نتایج جستجو برای 53 گاو دریایی شهرستان ساکنان در ژوئن 11, یک روز رکورد برای موارد جدید در این شهرستان است.

“من فقط فکر نمی کنم ما شهروندان هستند مصرف آن را جدی بگیرید و آنها را مسئول به شهروندان محلی گفت:” گاو دریایی شهرستان کمیسر کارول Whitmore اضافه کرد: “این بسیار مایوس کننده است.”

ساراسوتا کانتی تا به حال 80 موارد جدید در هفته گذشته بیشتر برای هفت روز کشش از اوایل ممکن است. 21 جدید ساراسوتا موارد گزارش روز شنبه این شهرستان دومین روز تنها در کل.

تست در هر دو شهرستان و سراسر کشور است که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا بیشتر موارد در حال کشف. اما تست مثبت رای نیز در حال تیک تاک است تا در این دو شهرستان در منطقه است.

در گاو دریایی شهرستان 4 درصد از کسانی که مورد آزمایش در هفته گذشته مثبت بودند و بیشترین تست مثبت رای برای یک دوره یک هفته پس از اولین هفته ممکن است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-
وزن: 600;border-radius:10px;
}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا کانتی را تست مثبت نرخ افزایش یافته و به 1.5 درصد در هفته گذشته پس از bottoming از هفته قبل در 0.6%.

هر دو شهرستان هنوز هم نسبتا کم تست مثبت رای دادن اما افزایش نرخ همراه با خوشه در موارد جدید و بستری شدن در بیمارستان – قابل توجه هستند.

گاو دریایی شهرستان تا به حال 14 جدید بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 هفته گذشته بیشتر از اوایل ماه مارس و دو هفته قبل از.

Whitmore وی با بیمارستان محلی رهبران سه شنبه و به آنها گفت: “آنها همه چیز تحت کنترل” در حال حاضر, اما او نگرانی در مورد روند رو به بالا در موارد جدید. او می خواهد برای دیدن عمده کمپین آموزش عمومی در تشویق مردم به اقدامات احتیاطی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“من درک اقتصادی انشعابات دوباره اما اگر ما یک اصلی هجوم دوباره این کسب و کار در حال رفتن به دید و آن را برای رفتن به ویرانگر” Whitmore گفت.

ساراسوتا کانتی تا به حال سه بستری شدن در بیمارستان در هفته گذشته از یک هفته قبل از.

ساراسوتا یادبود بیمارستان شد و تا 19 بیماران بستری شده در روز دوشنبه. که به خوبی در زیر قله از 43 on May 10 و 11 مه. اما بیمارستان coronavirus موارد شده اند خزنده تا پس از انداختن به 10 در تاریخ 1 ژوئن.

گاو دریایی شهرستان های هفتگی COVID-19 مرگ و میر نیز افزایش یافته است. این شهرستان تا به حال 10 مرگ و میر در هفته گذشته نسبت به مدت هشت هفته قبل و شش هفته قبل از آن.

ساراسوتا کانتی تا به حال شش COVID-19 مرگ و میر در هفته گذشته از هشت هفته قبل از.

روند رو به بالا در موارد جدید ایالتی و محلی می آید به عنوان فلوریدا در ادامه به بازگشایی شده است. در اوایل این ماه Gov. ران DeSantis مجاز میله و سینما برای بازگشایی و مجاز دیگر کسب و کار به گسترش عملیات. همه چیز از رستوران ها به تاتو سرو آرایشگران و ورزشگاه در حال حاضر در کسب و کار.

خانه های سالمندان باقی مانده اند بسته به بازدید کنندگان اما آنها همچنان به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.

دولت بهداشت و درمان سوابق نشان می دهد 18 مراقبت از سالمند امکانات در گاو دریایی شهرستان و 22 در ساراسوتا کانتی در حال حاضر ساکنان و یا کارکنان که قرارداد coronavirus. بسیاری از امکانات را ندارد موارد یک ماه پیش نشان می دهد این ویروس همچنان به گسترش به امکانات جدید است.

ملی کلیسا خوابگاه برادنتون برای مثال گزارش نشده هر coronavirus موارد در مه 15. اما تسهیلات زندگی کمک حال 14 مثبت ساکنان و شش کارکنان به عنوان ژوئن 14.

دولت شده است تست هر خانه سالمندان ساکن و عضو هیات.

بسیاری از COVID-19 مرگ و میر در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان شده است به مراقبت از سالمند امکانات. هر شهرستان رتبه در بالا 10 در میان فلوریدا 67 شهرستانهای COVID-19 مرگ و میر وابسته به این امکانات.

اما به وقوع می پوشد در افراد جوان نیز در حال مرگ هستند در این دو شهرستان در منطقه است.

49 ساله گاو دریایی شهرستان مرد و یک زن 50 ساله در ساراسوتا کانتی مرد درگذشت COVID-19 مه.

Whitmore گفت: او مطلع شد توسط مدیران بیمارستان که وجود دارد COVID-19 بيمار در هواکش در حال حاضر که ساکنان خانه سالمندان. او اشاره کرد که این ویروس در حال گسترش در جامعه بزرگتر نه تنها در مراقبت از سالمند تنظیمات.

“من تا به حال یک پزشک محلی می گویند من احساس امن تر مشغول به کار در بیمارستان با COVID بیماران از من رفتن به Publix” Whitmore گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>