Coronavirus می تواند ویران در طبقه کارگر

در امریکا در نظر گرفتن یک روز مرخصی از محل کار اجازه دهید به تنهایی چند روز برای بهبود یافتن از بیماری است که در بهترین دلسرد در بدترین جریمه. گاهی اوقات نتیجه یک اشاره از نظر یک مدیر و تشویق کارکنان به “کار را از طریق آن.” بار دیگر به عنوان آمازون کارکنان می تواند گواهی دادن حتی یک قطره کوچک در بهره وری به معنی از دست دادن شغل خود. شاید به همین دلیل است که 47 درصد از آمریکایی ها به کار می رفت بیمار در سال گذشته با توجه به HuffPost/نظرسنجی YouGov.

کارفرما انتظارات در حال آزمایش با گسترش coronavirus حداقل زمانی که آن را می آید به حضور فیزیکی در محل کار. در برخی از صنایع, شرکت تشویق کارکنان خود را به توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری دستورالعمل: کار از خانه جلوگیری از زیادی جمعیت و بلافاصله به دکتر مراجعه کنید اگر شما بیمار هستید.

اما کسانی که توصیه نیست یک گزینه برای کارگران در صنعت خدمات و فرفره اقتصاد که نمی توانید از خانه کار نمی پرداخت اگر آنها کار نمی کنند و اغلب کافی ندارد بیمه بهداشت و درمان.

به گزارش نیویورک تایمز این آخر هفته “[این] اختلاف می تواند جدید کروناویروس که باعث می شود یک بیماری تنفسی شناخته شده به عنوان Covid-19 سخت تر باشد در ایالات متحده آمریکا بیش از سایر کشورهای ثروتمند است که باید جهانی مزایای مراقبت های بهداشتی و بیمار را ترک کنند.”

اکثر خرده فروشی و خدمات کارگران قادر به کار از خانه به دلیل شغل خود را بستگی به فرد-به-فرد تماس بگیرید. برای مثال خانه بهداشت دستیاران نمی تواند مراقبت از سالمندان خانه نشین پیشخدمت نمی تواند در خدمت مواد غذایی و رانندگان برای سوار سهم شرکت نمی تواند مسافران کشتی از طریق لپ تاپ — و نه می تواند انبار کارگران مونتاژ بسته با دست عفونی آمریکایی ها نمی تواند به نظر می رسد برای جلوگیری از سفارش, باعث سراسر کشور کمبود. و بر خلاف بسیاری از یقه سفید کارمندان آنها نمی پرداخت مرخصی استعلاجی.

این گروه به احتمال زیاد به میان 27.5 میلیون نفر در امریکا بدون بیمه درمانی با توجه به 2018 داده ها از جامعه آمریکا بررسی زمان بررسی جمعیت سالانه اقتصادی و اجتماعی مکمل.

پورشه سبز یک رستوران کارکنان صحبت کرد که به بار نمی پرداخت مرخصی استعلاجی و یا بیمه بهداشت و درمان. اگر او کار نمی کند, او پرداخت نمی کند و این یعنی از دست دادن حداقل 100 دلار در هر روز است. اگر فرزند خود را به مدرسه می بندد او نمی توانیم مراقبت از کودک. انتظار در صنعت است که بیمار کارگران را نشان می دهد. “آنها در حال رفتن به فشار شما را به انجام آن به هر حال” او توضیح داد و اضافه کرد: “شما رفتن به محل کار, پاپ, ویتامین C, و اگر شما می توانید آن را انجام دهید شما آن را انجام دهد.”

کریس گارسیا فرودگاه کارگر در دنور گفت یک داستان مشابه است. “هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد پرداخت را ترک کنند و چه کسی باید در خانه بمانند آن است که آنهایی که بیشترین نیاز به آن است که لازم نیست به آن دسترسی آنهایی که در محل کار بیمار دست زدن به مواد غذایی خود را, دست زدن به کیسه های خود را از آمدن به تماس روزمره خود را با لینک مستقیم زندگی,” او گفت:. گارسیا می کند دریافت به روز پرداخت می شود بیمار پس از شش ماه کار اما او از شانس اگر او نیاز به مقابله با مسائل مربوط به سلامت قبل از آن.

کارشناسان بیماری های عفونی اکو کارگران و نگرانی است. “بسیار به سرعت آن را به گردش خیلی سریع تر در جوامع فقیرتر از ثروتمندترین آنهایی که” دکتر جیمز Hadler, کانکتیکات, سابق, اپیدمیولوژی و در حال حاضر مشاور به دولت گفت: بار.

تنها 10 متحده و 33 شهرستانها گذشت برخی از نسخه پرداخت می شود مرخصی استعلاجی با توجه به ملی مشارکت برای زنان و خانواده ها است, اما آنها متفاوت است در مقدار و واجد شرایط است که یک علت خاص برای نگرانی coronavirus موارد کوه.

“این بسیار روشن” گفت: Nicolas Ziebarth دانشیار اقتصاد در دانشگاه کرنل نوشت که چندین مقاله در مورد این موضوع. “هنگامی که مردم ندارد و دسترسی به مرخصی استعلاجی آنها رفتن به محل کار بیمار و گسترش بیماری است.”

جزئیات کامل نیویورک تایمز داستان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>