Coronavirus: DeSantis اعلام وضعیت اضطراری در دو ساکنان فلوریدا آزمون ‘presumptively’ مثبت

یک گاو دریایی شهرستان ساکن یکی از دو نفر به آزمون “presumptively” مثبت برای ویروس

ساراسوتا — رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در روز شنبه پس از دو ساکنان فلوریدا – یکی از گاو دریایی شهرستان و یکی دیگر از Hillsborough County آزمایش “presumptively مثبت” برای کوروناویروس.

یک presumptive مورد مثبت به این معنی است که بیمار دارای آزمایش مثبت بهداشت عمومی آزمایشگاه و در انتظار تاييدی تست در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با توجه به CDC.

فلوریدا وزارت بهداشت گفت: در آزادی مطبوعات است که “افراد باقی می ماند و در انزوا در این زمان است.”

“با وجود این موارد در فلوریدا کلی تهدید فوری به مردم کم باقی مانده است” این نسخه اضافه می کند.

وزارت بهداشت آزادی مطبوعات می گوید که گاو دریایی شهرستان ساکن نیست که یک سفر, تاریخ, اما, Hillsborough County ساکن حال سفر به ایتالیا تجربه است که تعداد قابل توجهی از coronavirus موارد است.

دفتر فرماندار انجام نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد این موارد اما یک نامه در گردش به طور گسترده ای تحت نام دکتر, بیمارستان ساراسوتا متحده است که CDC اعلام کرده است بیمارستان که یک بیمار “presumptively آزمایش مثبت برای” کوروناویروس.

یک زن و شوهر از ساراسوتا یادبود پزشکان بیمارستان گفت: بیمارستان دولت است که آنها را دریافت نامه ای از دکتر بیمارستان مورد coronavirus مورد اما هرالد تریبون قادر به تایید این نامه اصالت به طور مستقیم با هر کسی که در بیمارستان یکشنبه.

ساراسوتا دولت ایالت جو Gruters گفت: از اواخر شنبه و زمانی که او صحبت می کرد با کسی که در HCA بهداشت و درمان که صاحب پزشکان و “خواسته است که آن را واقعی است.”

“آنها گفت: ‘بله'” Gruters گفت.

در مورد نامه یکشنبه, مونیکا Yadav, مدیر بازاریابی و روابط عمومی برای دکتر بیمارستان گفت: “هیچ اطلاعات وجود دارد ما می توانیم در این زمان” و با اشاره به تماس ساراسوتا کانتی در بخش بهداشت و درمان.

یک فرد با وزارت بهداشت و درمان را بعد از ساعت پاسخ گفت: پنج شنبه شب که گروه در حال حاضر “نه پاسخ دادن به هر گونه سوال در این است.”

این نامه تا به حال منتشر شده به اندازه کافی گسترده است که دیگر مقامات بهداشتی در منطقه در تقلا بودند روز شنبه به منظور بررسی محتویات آن را قبل از فرماندار قرار دادن یک اطلاعیه مطبوعاتی تایید مثبت آزمون در 9:39 بعد از ظهر

“ما آگاه هستند از یک نامه در گردش است که منابع یک بیمار تحت بررسی در پزشکان بیمارستان اما ما هیچ گزارش و یا تایید مثبت از CDC گفت:” کیم وحشی, روابط عمومی, مدیر برای ساراسوتا بیمارستان یادبود.

وحشی اضافه شده است که “یک زن و شوهر از پزشکان ما هشدار داده است که آنها با دریافت این نامه از (پزشکان بیمارستان) اما ما نه تایید دریافت از یک مورد مثبت از CDC.”

با توجه به نامه ای که چاپ شده بود در بیمارستان سربرگ بیمار بستری شد در اواخر فوریه و همچنان در بیمارستان مراقبت.

CDC در روز جمعه خود را تغییر راهنمایی در مورد کوروناویروس به طور خاص معیار برای افراد تحت بررسی که منجر بیمار آزمایش می شود. پس از به رسمیت شناختن است که بیمار بود و یک پتانسیل coronavirus مورد پزشکان بیمارستان بلافاصله فعال پروتکل های خود را که شامل فوری انزوا با توجه به نامه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

بیمارستان گفت که همه به طور بالقوه در معرض افراد شناسایی شده اند و این بیمارستان با همکاری نزدیک با محلی و ادارات دولتی سلامت به عنوان به خوبی به عنوان CDC به گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.

“فقط به عنوان ما انجام داده اند با آنفلوآنزای فصلی و سل ما شناسایی و درمان بیماری های عفونی در حالی که به حداقل رساندن خطر” در این نامه می خواند. “با آگاه بودن از آخرین توصیه های CDC, پزشکان بیمارستان از ساراسوتا قادر به شناسایی این بیمار و دنبال تست در اولین فرصت.”

“لطفا می دانم که ایمنی بیماران ما و همکاران و جامعه از بیشترین نگرانی” نامه است.

وحشی گفت: این نامه است و ایجاد نگرانی در جامعه است.

“بهترین چیزی که ما می توانید انجام دهید به عنوان یک جامعه اقامت مطلع” Savage گفت. “بازدید CDC سایت روزانه فقط می خواهم شما را برای یک طوفان شما می توانید راهنمایی هر روز به دلیل وضعیت به سرعت در حال تحول است.”

ساراسوتا دولت تشکر. مارگارت خوب به نام برای شفافیت کامل از مقامات دولتی در مورد سلامت ترساندن.

“من فکر می کنم این گزارش برجسته نیاز برای شفافیت و برای دولت و دولت های محلی به کار با CDC, وزارت بهداشت, درمان و بیمارستان های محلی به اطمینان حاصل شود که مردم آگاهانه و تست های تشخیصی در دسترس هستند به هر کسی که ممکن است نیاز به یک” خوب گفت.

DeSantis گفت: در اجرایی خود را جهت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی است که فلوریدا وزارت بهداشت منجر خواهد شد پاسخ.

“فلوریدا وزارت بهداشت خواهد شد به طور فعال نظارت بر حداقل همه افراد جلسه تعریف از یک فرد تحت بررسی… به عنوان تعریف شده توسط CDC برای (coronavirus) برای یک دوره حداقل 14 روز یا تا زمانی که PUI تست منفی” منظور اجرایی می خواند.

هر کسی که مطابق با تعریف یک PUI باید قرنطینه توسط وزارت بهداشت برای 14 روز یا تا زمانی که تست منفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>