Coronavirus هواپیماهای بدون سرنشین نمایش: دیتونا پلیس نشان می دهد هواپیما با بلندگو حرارت سنج | تصویری

هواپیماهای بدون سرنشین اجرا می شود $26,000 است و مجهز به یک دوربین دیجیتال و یک دستگاه است که می تواند یک فرد متوسط از راه دور.

یک هواپیمای بدون سرنشین به زودی غربالگری بازدید کنندگان به شهر ساحلی دایتونای اداره پلیس چک کردن برای دیدن اگر آنها یک تب به عنوان تلاش ها همچنان به مبارزه با COVID-19, مقامات گفت.

دیگران را به پرواز در اطراف شهر برای تماشای گروه ها و هشدار به آنها در مورد کوروناویروس.

هواپیماهای بدون سرنشین است که می توانید برای تب که خریداری شد با کشف و ضبط مواد مخدر پول در هزینه $26,000 است که مجهز به یک دوربین دیجیتال و یک گرما تشخیص دستگاه FLIR (Forward Looking Infrared). این دستگاه قرار داده خواهد شد در حال حاضر در لابی اداره پلیس گفت: پلیس Sgt. تیم Ehrenkaufer که ریاست بخش حمل و نقل هوایی بدون سرنشین سیستم واحد.

هواپیماهای بدون سرنشین مجهز به FLIR خواهد بود قادر به خواندن مردم دما از فاصله 300 تا 400 پا گفت: Messod Bendayan پلیس میگویند.

با استفاده از سایه و رنگ و هواپیماهای بدون سرنشین با FLIR می توانید انتخاب کردن یک فرد با تب در یک جمعیت گروهبان گفت.

“اگر من زوم بر روی یک جمعیت از مردم و کسی در آنجا بود … همه 98.6 درجه و یا هر چه طبیعی جدید است 97 و کسی دارای 102 تب او خواهد بود قرمز در یک جمعیت از نارنجی مردم” Ehrenfauker گفت.

این امر هشدار پلیس و اولین پاسخ به مطمئن شوید که به اقدامات احتیاطی اضافی و تجهیزات اضافی مورد نیاز برای رسیدگی به وضعیت گروهبان گفت.

هواپیماهای بدون سرنشین همچنین دارای قابلیت حذف کردن دارو و دستکش و یا یک تلفن همراه در یک وضعیت گروگان — مکان هایی که ممکن است به راحتی و یا با خیال راحت دیده توسط افسران پلیس و مقامات کمک.

فلوریدا, زن ارائه می شود کودک در خارج از خانه خود را با کمک از آتش نجات

گرما-تشخیص هواپیماهای بدون سرنشین یکی از دو نوع دیتونا پلیس در حال حاضر با استفاده از برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

این بخش نیز دارای دو Mavic 2 شرکت مدل هواپیماهای بدون سرنشین است که دفتر را ترک می کند. هر یک به ارزش $3,000 آنها در وام از DJI سرمایه گذاری چین مستقر هواپیماهای بدون سرنشین ساخت شرکت با عملیات در کالیفرنیا است. تجهیزات توافقنامه تحت سازنده ایالات متحده امداد رسانی برنامه Bendayan گفت.

فلوریدا دیوان عالی کشور لغو منصفه از طریق پایان ماه مه

هواپیماهای بدون سرنشین با یک بلندگو یک نور افکن نور بارق و باتری Ehrenkaufer گفت. آنها مستقر خواهد شد برای اطلاع رسانی به مردم که ممکن است در نقض رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ امن تر-در-خانه سفارش Ehrenkaufer گفت.

با بیش از 30 ماموریت پرواز بیش از بسته پارک ها و شهرستان خواص بیش از آخر هفته گذشته پلیس کشف کرده اند که مردم شده اند سازگار با هواپیماهای بدون سرنشین را به اطلاعیه Ehrenkaufer گفت.

“ما در حال پرواز آنها را بیش از, اعلام. آنها در هواپیماهای بدون سرنشین و مبهوت به صورت دوم است که آنها در حال شنیدن کسی از هوا صحبت کردن به آنها و سپس موج به آن را ترک ملک و هر چیز خوب است” Ehrenkaufer گفت. “(پلیس را دیده اند) نه تنها انطباق اما هیچ کس به نظر می رسد ناراحت شود با آن است یا نه.”

در پی coronavirus هواپیماهای بدون سرنشین برنامه خواهد بود یک کلید ابزار Ehrenkaufer گفت.

“من فکر می کنم آن را واقعا مهم است در حال حاضر از آنجا که ما شروع به اجرا به شرایطی که ما تنها می تواند انجام این کار بسیار بدون نیاز به آمدن چهره به چهره با مردم که ممکن است یا ممکن است ویروس” گروهبان گفت. “از نظر نگه داشتن افسران امن من فکر می کنم این بسیار مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>