Coronavirus فلوریدا: 104 موارد جدید پنج شنبه, 432 کل

گاو دریایی شهرستان در حال حاضر دارای نه موارد و ساراسوتا کانتی دارای پنج.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 104 جدید کروناویروس موارد دوشنبه آوردن مجموع در دولت به 432.

گاو دریایی شهرستان در حال حاضر دارای نه موارد و ساراسوتا کانتی شش.

ترین موارد در Miamid-Dade County, با 101 در حالی که Broward County دوم است بیشتر در 66.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

COVID-19 بیماری ناشی از این coronavirus کشته شدن هشت ساکنان فلوریدا.

ساراسوتا بیمارستان یادبود در ادامه به درمان یک بیمار مبتلا به COVID-19 اما به تازگی منتشر شده سه نفر دیگر از بیمارانی که قرارداد این ویروس.

این ویروس است که در ادامه به جرقه بیشتر تعطیلی در فلوریدا. مقامات در ساراسوتا کانتی و گاو دریایی شهرستان پنج شنبه اعلام کرد آنها در حال بسته شدن سواحل عمومی. اعلام این خبر یک روز پس از ویکی مقامات گفتند که در حال بسته شدن محبوب شهر ساحلی که تا به حال تجربه شده است بزرگ بهار شکستن تجمعات.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بسته شده است بارها و کلوپ های شبانه در سراسر کشور موظف رستوران کار در نیمی از ظرفیت محدود ساحل اجتماعات به بیش از 10 نفر و دستور K-12 مدرسه بسته تا زمانی که در آوریل گذشته 15. دانشگاه کلاس های درس نیز بسته شده, با دانش آموزان انتقال به کلاس های آنلاین.

برخی از شهرهای فلوریدا رفته اند بیشتر بسته شدن تمام رستوران ها سینما و ورزشگاه و کسب و کارهای دیگر.

آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط گفت: 88,631 “مستقیم هتل-مشاغل مرتبط” در حال حاضر از دست داده اند در فلوریدا به دلیل coronavirus بحران و 305,146 مشاغل از دست رفته در صنایع است که پشتیبانی از هتل ها.

“ما تا به حال به اخراج نیمی از کارکنان ما در جهت شناور ماندن” گفت: Sebastian هانسن یک سنت پترزبورگ هتل اپراتور به نقل از در هتل و اسکان انجمن آزادی مطبوعات است. “این وضعیت ویرانگر برای ما هتل و صنعت است. ما بیش از یک میلیون دلار درآمد برای ماه جاری است.”

صنعت هتل است که در میان تعدادی از صنایع به دنبال یک کمک مالی از دولت فدرال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>