Coronavirus فلوریدا: 1,434 بیشتر موارد شنبه از جمله 2 در ونیز بیمارستان و 4 در ساراسوتا یادبود

ایالت COVID-19 تلفات 195 بازدید

یک روز جدید به ارمغان آورد یکی دیگر از 1,434 جدید کروناویروس موارد در فلوریدا هل دادن ایالت مجموع به 11,545 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت شماره منتشر شد شنبه شب.

ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان هر حال 129 موارد شنبه.

فلوریدا COVID-19 تلفات آمار 195 شنبه از جمله هفت مرگ در ساراسوتا کانتی و سه در گاو دریایی شهرستان.

ونیز منطقه ای Bayfront سلامت روز شنبه اعلام کرد که این بیمارستان دارای دو COVID-19 بيمار.

بیمارستان درمان حداقل دو نفر دیگر مبتلا به این بیماری از جمله یک زن 82 ساله که فوت کرد.

ساراسوتا بیمارستان یادبود روز شنبه اعلام کرد که در حال حاضر درمان 32 COVID-19 بيمار از 28 روز جمعه. یکی دیگر از 21 COVID-19 بیماران مرخص شده از بیمارستان در حالی که 10 بيمار مورد بررسی قرار گرفته اند در اتاق اورژانس و خانه فرستاد بدون که تا کنون در بیمارستان بستری و پنج فوت کرده اند.

عفونت گسترش یافته و به بیش از 500 نفر در فلوریدا هر روز برای 10 روز گذشته هدف قرار دادن یک قله پنج شنبه با 1,293 موارد است. تعدادی از عفونت های دارای بیش از دو برابر در هفت روز با 6,601 موارد پس از تایید شنبه, مارس 28.

فلوریدا ramped تا تست در یک کوره تلاش برای پیگیری و حاوی ویروس است. همانطور که از شنبه بیش از 102,000 فلوریدا و بازدید کنندگان را مشاهده کنید نمونه دوم تنها به ایالت نیویورک است که آزمایش 283,000 افراد است. نزدیک به 11 درصد از فلوریدا تست مثبت باشد.

گسترش این ویروس در حال رشد است گسترده تر آن را به عنوان در حال حاضر در 61 از دولت 67 شهرستانهای استان است. نیمی از عفونت های ایالتی در حال خوشه در سه شهرستان در گوشه جنوب شرقی میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان. یک تعداد انگشت شماری از شهرستانهای اطراف شمال فلوریدا, بین تالاهاسی و گینسویل هنوز به گزارش یک عفونت است.

در هفته گذشته تعدادی از عفونت تقریبا سه برابر شده از 4,038 عفونت گزارش شده در مارس 28. بیش از 500 نفر در روز برای 10 روز گذشته تبدیل شده اند آلوده به اوج 1,434 شبانه بین 6:00 p. m. روز شنبه و 5:30 p. m. روز شنبه.

و ویروس دخول ممکن است گسترده تر از باور. دانشمندان در حال حاضر می گویند یک گفتگو با کسی که شما ممکن است تمام ویروس نیاز به عبور از یک فرد به دیگری است.

“طبیعی گفتار توسط افرادی که بدون علامت … ممکن است به اندازه کافی تولید aerosolized ذرات برای انتقال عفونت” نوشته اندی سقوط یک محقق در دانشگاه کالیفرنیا دیویس در علوم روزانه مقاله.

این بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس باقی مانده است به خصوص کشنده برای کسانی که بیش از سن 65; گروه سنی که حساب برای 85 درصد از مرگ و میر تا کنون. حدود 20 درصد از فلوریدا و یا بیش از 4 میلیون نفر می گیرند که گروه سنی دوم به کالیفرنیا برای ترین در کشور است.

و کارشناسان پزشکی هشدار می دهند فلوریدا ممکن است در یک مدت شش هفته. یک گزارش منتشر شده در روز جمعه نشان می دهد فلوریدا بیمارستان ها و سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند تبدیل به ضعف های همه گیر است.

پیش بینی توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی نشان می دهد فلوریدا می کند به اندازه کافی تخت در بخش مراقبت های ويژه برای انتظار می رود تعداد زیادی از مردم coronavirus است که انتظار می رود به آلوده.

مطالعه پروژه ظرف دو هفته دولت خواهد شد که 38 تخت کمتر از مورد نیاز است. زمانی که ویروس قله های مه دولت خواهد بود کوتاه 800 تخت ICU. مقامات دولتی گزارش فلوریدا حدود 6000 تخت ICU با نزدیک به نیمی از آنها در حال حاضر خالی.

یک بخش از مدیریت اضطراری سخنگو گفت: دولت به دنبال کمک های فدرال در دستیابی اضافی از 5000 تخت بیمارستان همراه با عرضه اضافی حفاظت شخصی تجهیزات از جمله 2 میلیون ماسک صورت.

UW مطالعه انتظار مرگ و میر در فلوریدا ادامه به افزایش برای یک ماه دیگر و شروع به قطع تا اواخر ماه مه. این پروژه فلوریدا ضبط خواهد شد 6,897 مرگ و میر در ماه اوت با مرگ و میر اوج در 175 روز در مارس 4 و بالای 100 روز برای نزدیک به سه هفته است.

مرگ و میر در حال انتظار نمی رود به کمتر از یک روز تا ژوئن 26.

چهار شنبه, DeSantis صادر stay-at-home اجرایی سفارش. آن را محدود جنبش از همه فلوریدا به جز به دست آوردن و یا ارائه خدمات ضروری و فعالیت های. DeSantis استفاده فدرال تعریف “ضروری” اجازه می دهد تا فعالیت های چنین به عنوان مذهبی, خدمات, گلف, شنا و پیاده روی.

منظور باعث شده برخی از سردرگمی در مورد آنچه که مجاز است; در روز جمعه دفتر والی منتشر سوالات متداول راهنمای اقامت در خانه بخشنامه. سوالات متداول برای اجرایی سفارش 20-91 همچنین اطلاع رسانی کسب و کار به بررسی floridadisaster.org وب سایت برای یک لیست از خدمات ضروری و می گوید اجازه باز باقی می ماند برای کسب و کار در طول اضطراری مورد نیاز است.

فعلا با نه نفر از 10 آمریکایی ها تحت اقامت-در-محل سفارش از برخی از نوع اصلی کسب و کار را آغاز کرده اند به اضافه اقدامات ایمنی برای کارکنان و مشتریان است.

عمده فروشان مانند Walmart, Home Depot, استارباکس و آمازون را آغاز کرده اند به صفحه نمایش کارگران برای تب – شاخص عفونت – قبل از اجازه دادن به آنها برای ارائه گزارش کار.

صفحه اصلی انبار فرستاده است دماسنج با کارگران به استفاده از. استارباکس باعث می شود آنها را در دسترس در فروشگاه خود به صورت داوطلبانه انطباق; خارج شده و آمازون برای بررسی تب قبل از کارگر در ساعت در.

خارج, کشور, بزرگترین خرده فروش مواد غذایی شروع به محدود کردن تعداد خریداران در فروشگاه های آن در روز شنبه. تنها پنج مشتریان در هر 1000 فوت در مجاز در همان زمان در حدود 20 درصد از ظرفیت برای بسیاری از شرکت فروشگاه.

نیز خارج شده است کاهش می یابد و دسترسی به فروشگاه خود را به یک نقطه ورود و قرار است یکی از راه نشانه های جهت دار در راهرو آن برای هر کس به راه رفتن در همان جهت و کاهش تعامل میان خریداران به پیروی اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>