Coronavirus فلوریدا: 2 مرگ و میر 2 مورد جدید اعلام کرد

دو نفر فوت کرده اند و دو presumptive موارد مثبت شناسایی شده در شهرستان Broward.

اولین فلوریدا به مرگ از 2019 coronavirus بیماری (COVID-19) دو سالمندان که به تازگی از سفر بین المللی, وزارت بهداشت اعلام کرد اواخر جمعه.

علاوه بر این دو جدید “presumptive مثبت” موارد شناسایی شده در شهرستان Broward. Presumptive مثبت ميانگين نتايج از دولت انجام آزمون است که هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده توسط مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

که درگذشت از COVID-19?

قبلا اعلام COVID-19 بیمار در شهرستان سانتا رزا — مردی که در اوایل 70s — درگذشت پس از یک سفر بین المللی.

یک فرد جدید نیز در 70s که تست presumptive مثبت برای COVID-19 در لی شهرستان نیز مرده است و همچنین پس از یک سفر بین المللی. که فرد دقیق سن و جنسیتی اعلام نشده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

جدید presumptive موارد مثبت COVID-19 در فلوریدا

75-سال-مرد در Broward شهرستان شناسایی شده است به عنوان یک presumptive مثبت است. این فرد “جدا شده و ادامه خواهد داد به جدا باقی می ماند تا زمانی که پاک توسط مقامات بهداشت عمومی” دولت مقامات بهداشت گفت.

بیشتر 65 سال در Broward شهرستان شناسایی شده است به عنوان یک presumptive مثبت است. این فرد نیز جدا شده است و ادامه خواهد داد به جدا باقی می ماند تا زمانی که پاک توسط مقامات بهداشت عمومی.

وزارت بهداشت گفته است که “همکاری نزدیک با بیماران بالقوه تماس نزدیک از هر مورد و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای منزوی کردن و نظارت بر افرادی که ممکن است در معرض COVID-19 و پیاده سازی تست از هر کسی که ممکن است توسعه COVID-19 علائم است.”

با توجه به بخش بهداشت و درمان وب سایت وجود دارد شش شناخته شده موارد مثبت COVID-19 در ساکنان فلوریدا که از شب جمعه.

وجود 100 منفی نتایج آزمون و 88 آزمون در حال بررسی نتایج. وجود دارد و 278 نفر در حال حاضر تحت نظارت برای ویروس و 1,010 شده اند نظارت در مجموع همانطور که از جمعه. این بدان معناست که آنها “تحت نظارت مقامات بهداشت عمومی” در سایت توضیح می دهد.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

لی شهرستان اقدام پس از coronavirus مرگ

در بیانیه ای جداگانه لی بهداشت گفت که “همکاری نزدیک” با وزارت بهداشت پس از مرگ Lee County بیمار که تست مثبت است.

بیمار مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 مطابق با دستورالعمل ارائه شده توسط FDOH پس از ورود در سواحل خلیج فارس مرکز پزشکی شديد تنفسی بیماری با توجه به این که آزادی مطبوعات. آژانس اطلاع لی سلامت presumptive مثبت نتایج آزمون شب جمعه است.

“ما غمگین خانواده را از دست دادن و ادامه خواهد داد برای نظارت و اقدامات احتیاطی مناسب از طرف بيماران و مراقبان و جامعه” گفت: دکتر لری Antonucci, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت لی سلامت.

کارکنان و دیگران که در تماس با کروناویروس بیماران هستند که مورد بررسی قرار گرفت. هیچ Lee سلامت کارکنان نشان داده اند که نشانه هایی از عفونت, اما آنها جدا شده اند که به عنوان یک احتیاط و در حال نظارت از نزدیک.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>