Coronavirus فلوریدا: 2 مرگ و میر در ساراسوتا بیمارستان یادبود

مرگ اولین مرتبط COVID-19 در ساراسوتا یا گاو دریایی شهرستان.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا بیمارستان یادبود شنبه اعلام کرد که یک بیمار با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و دیگر بیمار مشکوک به داشتن بیماری فوت کرده اند.

مرگ اولین مرتبط COVID-19 در ساراسوتا یا گاو دریایی شهرستان.

“از طرف بیمارستان و بالینی تیم اختصاص داده شده به مراقبت از این بیماران ما برای گسترش عمیق ترین همدردی خود را به خانواده و دوستان” ساراسوتا یادبود مدیر عامل دیوید Verinder گفت: در انتشار اخبار. “آن تلخ است و واقعیت جدی به دیدن اثرات این ویروس در سراسر جهان و در حال حاضر در جامعه خود ما اما تیم ما می ایستد متحد و آماده برای مبارزه با این با هم.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا یادبود در حال حاضر و نه بيمار با COVID-19.

نتایج آزمون هنوز در انتظار برای دومین بیمار که درگذشت اما بیمارستان گفت که COVID-19 مشکوک است به عنوان علت مرگ است.

تحسین نمایشنامه نویس Terrence McNally, 81, یکی از قربانیان. McNally برنده جوایز تونی برای “عشق! بگیریم! دلسوزی!” و “کلاس استاد” و “Ragtime” و “Kiss of the Spider Woman.”

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 1,412 coronavirus موارد در کشور که از صبح روز سه شنبه 18 مرگ و میر. ساراسوتا کانتی دارای 26 نفر و گاو دریایی شهرستان دارای 16.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>