Coronavirus فلوریدا: 2 مرد مبتلا به ویروس در ساراسوتا کانتی

وجود 19 news موارد اعلام شده در سراسر کشور پنج شنبه.

ساراسوتا — 70 سال و 50 سال در ساراسوتا کانتی هر دو تشخیص داده شده اند با coronavirus با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

70 سال است که تحت درمان با ساراسوتا یادبود بیمارستان, بیمارستان, پنج شنبه اعلام کرد. او ساکن ماساچوست است. 50 سال است که در نیویورک ساکن با توجه به DOH.

مشخص نیست که چگونه هر مرد قراردادی ویروس. دو مورد در میان 19 فیلم جدید فلوریدا coronavirus عفونت پنج شنبه اعلام کرد توسط DOH.

ماساچوست بستری شد به بیمارستان در مارس 10 “قرار داده و در انزوا و تحت مراقبت کارکنان آموزش دیده مناسب در پیشگیری از عفونت و کنترل اقدامات” بیمارستان گفت: در آزادی مطبوعات.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“بیمارستان رهبران در حال همکاری نزدیک با فلوریدا وزارت بهداشت (FDOH) برای منزوی کردن و نظارت بر هر گونه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و تماس نزدیک بیمار به طور بالقوه در معرض و پیاده سازی تست از هر کسی که ممکن است توسعه COVID-19 علائمی از جمله تب ، سرفه و یا تنگی نفس” با توجه به آزادی مطبوعات.

مقامات دولتی در حال تلاش برای تعیین چگونه انسان آلوده شد.

“مقامات بهداشتی دولت در حال بررسی منبع از عفونت و شناسایی دیگران در جامعه که ممکن است در معرض” انتشار متحده است. “در یک کنفرانس خبری برگزار خواهد شد و در بیمارستان در روز جمعه به مختصری جامعه است.”

به بیمارستان فرستاده شده بیش از 50 آزمون coronavirus; تا شنبه هیچ یک مثبت را.

“ما همچنان به آزمایش و درمان سایر بیماری های تنفسی از آنفلوانزا به 18 تنفسی دیگر عفونت های باکتریایی و گفت:” بیمارستان سخنگوی کیم وحشی. “اگر تمام کسانی که دوباره منفی کار ما با فلوریدا وزارت بهداشت برای دیدن اگر آنها واجد شرایط برای (coronavirus) تست در سطح دولت است.”

این FDOH است که حرف نهایی اینکه آیا فرد مطابق با معیارهای تست; در غیر این صورت بیماران می توانند درخواست خود را ارائه دهنده برای ارجاع تجاری آزمایشگاه تست. بیمارستان کار می کند با LabCorp و تا به حال دیرین با همکاری Quest Diagnostics.

هرالد تریبون تماس حاصل تلاش و تحقیق به صورت یک بیانیه و یک آزمایشگاه سخنگوی گفت: در یک ایمیل که آزمایشگاه آماده است برای انجام هزاران آزمایش یک هفته در ظرف شش هفته آینده.

تلاش معرفی جدید آزمایشگاه-طراحی و توسعه آزمون برای COVID-19 در مارس 9.

“ارائه دهندگان خدمات در هر نقطه در ایالات متحده در حال حاضر قادر به نظم جدید تست سرویس” گفت: Rachel Carr یک سخنگوی در تلاش است. “ما همچنین پوسته پوسته شدن ظرفیت در حال حاضر با این هدف به اعتبار و انجام تست در دیگر تلاش تشخیص بالا و پیچیدگی آزمایشگاه در خدمت ایالات متحده است.”

تلاش SARS-CoV-2 RNA کیفی Real-Time RT-PCR در تشخیص اسید نوکلئیک تنفسی نمونه از بیماران ملاقات با معیارهای بالینی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای تست.

وحشی گفت: بیمارستان دریافت نتایج بیشتر از یک بار در روز.

ساراسوتا یادبود 30 بيمار مبتلا شدید تنفسی مسائل در انزوای اتاق به حکومت COVID-19. این مرکز گزارش نتایج تنها اگر آنها مثبت است.

وحشی می گوید: بیماران مبتلا به آنفولانزا یا سایر تشخیص بیماری تنفسی نیست و معیار برای coronavirus تست در این زمان.

بیمارستان راه اندازی بیرونی اورژانس در نزدیکی اتاق اورژانس در ورودی.

در حالی که تلاش و LabCorp در حال حاضر تنها تجاری آزمایشگاه قادر به تست برای coronavirus دیگران در انتظار تایید سازمان غذا و داروی Savage گفت.

“این تصور غلط در جامعه ما این است که مردم می توانند به پزشک و گرفتن آزمایش” وحشی می گوید. “این اتفاق می افتد نه در جامعه ما نشده است. آن را راه اندازی به منظور تسهیل است که هنوز رتبهدهی نشده است.

“دولت در حال تغییر است هدایت در آنها ما می توانید تست.”

در حال حاضر CDC و دولت labs شارژ نیست برای COVID-19 آزمون که از طریق دولت labs. دولت فدرال است که نیاز به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیمه برای پوشش COVID-19 تست که شامل تجاری labs.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>