Coronavirus فلوریدا: 2 COVID-19 مرگ و میر در ساراسوتا یادبود

وجود دارد در حال حاضر پنج COVID-19 مرگ و میر در ساراسوتا یادبود از جمله 28 ساله مرد.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا بیمارستان یادبود چهارشنبه اعلام کرد که دو بیشتر بیماران فوت کرده اند از COVID-19 و فلوریدا مقامات بهداشت گفت: تعداد مرگ و میر در سطح ایالت در حال حاضر در صدر 100 دیگری از جمله گاو دریایی شهرستان ساکن شده بودند ،

وجود دارد در حال حاضر پنج COVID-19 مرگ و میر در ساراسوتا یادبود از جمله 28 ساله که مرگ اعلام شد شنبه.

یکی دیگر از بیمارستان های کارگر نیز آزمایش مثبت برای coronavirus یکشنبه آوردن تعداد کل کارکنان بیمارستان با بیماری نه.

ساراسوتا یادبود در حال حاضر در حال درمان 29 COVID-19 بيمار از 26 روز سه شنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

در مجموع 50 نفر در حال حاضر تشخیص داده شده است با این بیماری توسط ساراسوتا یادبود از 40 روز سه شنبه. بیمارستان آزمایش 660 افراد است.

ساراسوتا یادبود نیز چهارشنبه اعلام کرد که بیمارستان اتحادش را تغییر سیاست در کارکنان ماسک ماندگاری است که تا به حال تولید شده است برخی از شکایات.

تنها برخی از کارمندان بودند که با توجه ماسک. بیمارستان تصمیم به شرکت دادن همه کارکنان فولاد ماسک “که در کار بالینی مناطق و یا کسانی که در تماس با بیماران در عمومی و یا مناطق دیگر از بیمارستان است.”

کارکنان که کار با COVID-19 بيمار يا بيماران مشکوک به داشتن بیماری پوشیدن بالاتر درجه N95 ماسک.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“علاوه بر این ماسک در دسترس خواهد بود اما اختیاری برای کارکنان در غیر بالینی مناطقی که نمی تواند به طور مداوم حفظ اجتماعی فاصله حداقل 6 فوت” با توجه به یک بیمارستان آزادی مطبوعات. “کارکنان ممکن است خود را استاندارد PPE را می پوشند به کار می کنند. خانه PPE کمک های مالی در حال جمع آوری آنها باید مورد نیاز در آینده است.”

ساراسوتا یادبود مدیر عامل دیوید Verinder گفت: بیمارستان “باقی می ماند متعهد به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از کارکنان ما و کل جامعه است.”

“این نمی تواند اغراق آمیز باشد که ما مدیون یک معامله بزرگ از قدردانی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم از این بحران” Verinder اضافه شده است. “آنها خسته عاطفی و جسمی, اما آنها به کار می آیند روز به روز متعهد به ارائه بهترین مراقبت از بیماران ما.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 7,773 coronavirus موارد در فلوریدا که از شنبه شب از جمله 99 در ساراسوتا کانتی و 70 در گاو دریایی شهرستان. DOH همچنین اعلام کرد که شمار تلفات ناشی از COVID-19 در حال حاضر تا 101.

شده اند وجود دارد سه ساراسوتا کانتی ساکنان که درگذشت COVID-19 و سه گاو دریایی شهرستان ساکنان با توجه به DOH. این گاو دریایی مرگ چهارشنبه اعلام کرد که 77 سال.

حداقل یکی از موارد مرگ و میر اعلام کرد روز شنبه توسط ساراسوتا یادبود گنجانده شده است در آن اعداد. روشن نیست که در آن گاو دریایی شهرستان کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>