برادن رودخانه مرکز توانبخشی و ریویرا کف دست Rehabilation مرکز بیش از 100 coronavirus موارد بین دو خانه های سالمندان که متعلق به همان شرکت است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

یک جفت از خانه های پرستاری در برادنتون و نخل باد بزنی که توسط همان شرکت بوده اند ضربه سخت coronavirus شیوع بیماری با مرگ و میر 23 بین آنها و بیش از 100 موارد مثبت.

این برادن رودخانه مرکز توانبخشی در برادنتون با صدور بیانیه ای گفت: 11 نفر در ارتباط با تسهیلات فوت کرده اند با 27 ساکنان فعلی – از جمله 10 که در حال حاضر در بیمارستان بستری و 26 کارکنان آلوده.

Riviera کف دست Rehabilation مرکز در نخل باد بزنی در بیانیه ای گفت که 27 ساکنان آزمایش مثبت — از جمله هشت که در حال حاضر در بیمارستان بستری و 28 اعضای هیات مثبت هستند. خانه سالمندان به حال 12 COVID-19 مرگ و میر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

“متاسفانه به عنوان آن را در بسیاری از جاهای دیگر COVID-19 مشغول به کار راه خود را به ما تسهیلات” برادن رودخانه در بیانیه ای گفت:. “ما نگرانی خود را به همه کسانی که رنج می برند و ما غمگین برای ارزشمند اعضای برادن رودخانه مرکز نوتوانی خانواده ای که گذشت در طول همه گیر با توجه به COVID-19 یا به شرایط بهداشتی اساسی که ممکن است پیچیده COVID-19.”

جنوب مدیریت بهداشت و درمان, LLC عمل هر دو برادن رودخانه مرکز توانبخشی و ریویرا کف دست مرکز توانبخشی. ارسال توسط بهداشت و درمان جنوب در مشاغل وب سایت می گوید این شرکت 22 پرستاری ماهر امکانات در فلوریدا و گرجستان است. این شرکت همچنین ساراسوتا نقطه مرکز توانبخشی پرستاری در منزل.

Coronavirus شیوع بیماری در جنوب بهداشت و درمان را دو گاو دریایی شهرستان خانه های سالمندان کمک کرده اند را در این شهرستان یکی از بزرگترین نقاط مهم برای این ویروس در فلوریدا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

گاو دریایی شهرستان دارای رتبه چهارم COVID-19 مرگ و میر چهارم بیشترین تعداد مرگ و میر وابسته به سالمند-مراقبت از امکانات و چهارم بیشترین تعداد coronavirus موارد به سالمند-مراقبت از جوامع خارج از فلوریدا 67 شهرستانهای استان است.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 36 COVID-19 مرگ و میر در گاو دریایی, پنج شنبه, از جمله 16 به سالمند-مراقبت از جوامع است. اما به نظر می رسد که به یک undercount پس برادن رودخانه ناتوانی و ریویرا کف دست ناتوانی را 23 مرگ و میر در بین آنها است.

برادن رودخانه توانبخشی دارای 208 تخت و ریویرا کف دست دارای 120 تخت. روشن نیست که چگونه بسیاری از تخت های اشغال شده در حال حاضر و یا آنچه مقامات بهداشتی دولت در حال انجام برای جلوگیری از شیوع بیماری وجود دارد.

فلوریدا وزارت بهداشت مقامات در پاسخ به درخواست اطلاعات در مورد شیوع بیماری در دو خانه های سالمندان. رژیم صهیونیستی. ران DeSantis کار کرده است برای افزایش تست در سالمند-مراقبت از جوامع ارسال سرباز گارد ملی برای کمک به.

DeSantis ممنوع ملاقات ماه گذشته در خانه های سالمندان و دیگر سالمند-مراقبت از جوامع است. امکانات نیز ملزم به صفحه نمایش اعضای هیات نشانه هایی از بیماری اما بسیاری از افراد مبتلا به کروناویروس ندارد علائم.

گاو دریایی شهرستان کمیسر ونسا Baugh گفت: هرالد تریبون در اوایل این هفته که او بسیار نگران coronavirus موارد به گاو دریایی سالمند-مراقبت از جوامع است.

“ما در خانه های پرستاری در حال گرفتن خارج از کنترل” Baugh روز دوشنبه گفت:.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

“من چند سوال,” او اضافه شده است. “ما نیاز به تخلیه برخی از این خانه های پرستاری را امتحان کنید و مطمئن شوید که مردم بیشتر و بیشتر آلوده نمی شوند? چه اقداماتی می تواند ما را در حال حاضر برای جلوگیری از این از ما پرستاری در خانه؟”

هرالد تریبون نوشت: اوایل این ماه در مورد برادن رودخانه توانبخشی داشتن چندین ساکنان تست مثبت برای کوروناویروس. در آن زمان دولت بود با انتشار نامهای از خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی با موارد مثبت اما خانه سالمندان تایید این موارد است.

DOH آغاز شده است با انتشار یک لیست از سالمند-مراقبت از امکانات با کروناویروس موارد اما نه جزئیات چگونه بسیاری از موارد و یا مرگ و میر به هر یک از امکانات.

همانطور که از پنج شنبه صبح وجود دارد 2,386 دفاع کند گرفته شد coronavirus موارد و 258 مرگ و میر در میان ساکنان و کارکنان در مراقبت دراز مدت امکانات در سراسر کشور. در مجموع 335 امکانات باید گزارش موارد مثبت.

گاو دریایی شهرستان 146 coronavirus موارد به مراقبت طولانی مدت امکانات در حالی که ساراسوتا کانتی دارای 48 نفر و 14 مرگ و میر که در رتبه پنجم در کشور مرگ و میر وابسته به امکانات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im