Coronavirus فلوریدا: 28 سال می میرد در ساراسوتا بیمارستان یادبود از COVID-19

دو ساراسوتا بیمارستان یادبود کارکنان نیز آزمایش مثبت برای COVID-19.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

28-در سال ساراسوتا کانتی مرد مرده است از COVID-19 در ساراسوتا یادبود بیمارستان سومین بیمارستان بیمار به مرگ از بیماری و جوانترین از 85 مرگ و میر در فلوریدا.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 28 ساله در, مرگ سه شنبه و مرگ 68 ساله گاو دریایی شهرستان مردی که تا به حال سفر به فرانسه. این گاو دریایی شهرستان مرگ به نظر می رسد برادنتون بازنشسته تام شیهان. هرالد تریبیون گزارش روز شنبه که شیهان, 68, درگذشت ساراسوتا یادبود شنبه پس از سقوط بیمار زیر کروز است که متوقف در فرانسه.

علاوه بر اعلام یک فرد سوم درگذشت COVID-19 در بیمارستان ساراسوتا یادبود گفت: در آزادی مطبوعات روز شنبه که دو بیمارستان کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19. در مجموع از هشت کارکنان بیمارستان در حال حاضر آزمایش مثبت است. وجود 26 COVID-19 بیماران بستری در ساراسوتا یادبود سه شنبه را از 28 روز دوشنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا یادبود تشخیص داده شده 40 نفر با COVID-19 از 600 تست شده است.

در میان هشت کارکنان که آزمایش مثبت بود یکی به در بیمارستان بستری شود اما مرخص شده.

“این موارد باقی می ماند در دست بررسی است اما بر اساس ردیابی کارکنان مخاطبین آنها به نظر نمی رسد به یک شناخته شده مواجهه با یک بیمار مثبت در SMH” این بیمارستان گفت: در آزادی مطبوعات. “بیماران و کارکنان بود که تماس نزدیک با کارکنان در روز قبل از آنها رفت و به قرنطینه هستند حال اطلاع داده شود. به عنوان یک احتیاط چندین کارکنان خواسته شده است در خانه بمانند و خود را برای نظارت بر علائم 14 روز و ما در حال آزمایش کسانی که یا نشانه توسعه.”

اولین COVID-19 مرگ در ساراسوتا یادبود بود تحسین نمایشنامه نویس Terrence McNally, 81 که در هفته گذشته در بیمارستان. یک 82 سال درگذشت در ونیز Bayfront منطقه ای سلامت COVID-19 هفته گذشته است.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 6,741 coronavirus موارد در دولت که از شنبه شب از جمله 76 در ساراسوتا کانتی و 53 در گاو دریایی شهرستان. وجود 85 COVID-19 مرگ و میر در سطح ایالت که از شنبه شب از جمله سه ساراسوتا کانتی ساکنان و دو گاو دریایی شهرستان ساکنان.

ساراسوتا یادبود مرخص شده 21 بيمار تحت درمان برای این بیماری است. مقامات بیمارستان در حال کار برای گسترش ظرفیت خود را برای درمان به شدت بیمار بیماران به عنوان coronavirus بحران عمیق تر. تعداد واحد مراقبت های ویژه تخت افزایش یافته و از 62 تا 80 و می تواند بیشتر گسترش یافته است.

ساراسوتا یادبود نیز در حال کار برای به دست آوردن بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی.

“به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) بالاترین اولویت ما است در میان گسترده ملی کمبود” با توجه به آزادی مطبوعات. “ما در حال کار 24/7 به منبع تامین از هر کانال در دسترس به عنوان شیوع پیدا کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>