Coronavirus فلوریدا: 2nd COVID-19 مرگ در ساراسوتا بیمارستان یادبود

ساراسوتا تاجر کوین شیهان ارسال شده در Facebook که پدرش تام شیهان, درگذشت COVID-19 در ساراسوتا یادبود شنبه شب. او سوم شخص به مرگ این بیماری در ساراسوتا کانتی.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

دوم فرد فوت شده از COVID-19 در ساراسوتا بیمارستان یادبود.

ساراسوتا تاجر کوین شیهان ارسال شده در Facebook که پدرش تام شیهان, درگذشت COVID-19 در ساراسوتا یادبود شنبه شب. او سوم شخص به مرگ این بیماری در ساراسوتا کانتی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

کوین شیهان نوشت که پدر خود را در یک ونتیلاتور در بخش مراقبت ويژه برای یک هفته قبل از او درگذشت.

شیهان توصیف قلب wrenching تجربه از خداحافظی به پدر خود بود که 69 روز جمعه در یک تماس تلفنی از آنجا که او نمی تواند به دیدار او در بیمارستان است.

“من باید بگویم دوباره چقدر وحشتناک این ویروس می تواند برای برخی از” شیهان نوشت. “من خواهر و برادر خودم و پسر عموی ما بودند فقط با یک تماس در بلندگو جایی که من پدر را دوست داشتنی, پرستار میشل در ساراسوتا بیمارستان یادبود ساخته شده خود را در دسترس, بنابراین ما می تواند همه می گویند نهایی ما خداحافظی به او. من امیدوارم که با تمام قلب من او برای شنیدن صدای ما.”

هرالد تریبون شده است قادر به رسیدن به کوین شیهان اما او در مورد پدرش مصیبت و تایید مرگ او در مصاحبه با میامی هرالد.

شیهان اولین نوشته در مورد پدر خود را در مارس 23, گفت پدرش قرارداد COVID-19 در کروز.

“او در شرایط بحرانی در ونتیلاتور,” شیهان نوشت. “او از نظر پزشکی فلج بنابراین بدن خود را نمی خواهد مبارزه با ونتیلاتور.”

“تنها دلیل من ارسال این طوری همه از این طول می کشد به طور جدی” شیهان اضافه شده است.

شیهان ارسال شده به روز رسانی دیگر در مارس 24, گفت پدرش هنوز در وضعیت بحرانی است.

“Coronavirus ایجاد یک ضخامت موکوس لایه در ریه ها است که باعث می شود آن را بسیار سخت برای بدن خود را برای دریافت اکسیژن به طور معمول می کند” شیهان نوشت و اضافه کرد: “او شده است در حداکثر تنظیمات برای جریان هوا و اکسیژن اضافه شده (100%) تا امروز صبح. آنها قادر به کاهش تنظیمات به 90%”

شیهان دوباره التماس کرد برای مردم را به توجه به بهداشت عمومی هشدار.

“لطفا امن و اعتماد به آنچه پزشکان می گویند در رادیو و تلویزیون و وب سایت” شیهان نوشت.

بعد که شب شیهان ارسال شده دوباره گفت: پدر خود را دریافت کرده بود هیدروکسی کلروکین یک داروی ضد مالاریا است که دریافت مقدار زیادی از توجه پس از یک مطالعه نشان داد برخی از COVID-19 بیماران تحت درمان با این حال نتایج مثبت است. اما شیهان گفت: آنها تا به حال برای جلوگیری از دادن پدرش این دارو به دلیل عوارض جانبی.

“من نمی توانم بگویم به اندازه کافی چقدر ترسناک این ویروس است و چه کسی است که قرارداد آن را خیلی احساس تنهایی می کنم” شیهان اضافه شده است. “من در واقع سپاسگزار او بیدار نیست برای این همه. دولت خواهد بود احمقانه به حذف قرنطینه دستورالعمل در (Centers for Disease Control) و (سازمان بهداشت جهانی) توصیه می شود. چه خوب است که یک اقتصاد قوی اگر همه ما ممکن است از دست دادن عزیزان به این ویروس است. امن! محافظت از خودتان را.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

شیهان در ادامه به سند خود از پدر مارپیچ رو به پایین.

در مارس 25, شیهان نوشت: “همه چیز خوب پیش نمی رود. ریه ها و کلیه ها در حال خاموش کردن و پزشکان نگران قلب خود را تعطیل. آنها شروع دیالیز امروز برای فیلتر کردن سموم از خون.”

“من شکسته به عنوان من نوشتن این, و امواج اشک آمدن و رفتن در طول روز” شیهان ادامه داد: در 25 مارس. “من در از دست دادن برای کلمات چگونه من واقعا احساس می کنید اما من فکر می کنم که گفتن داستان کمک خواهد کرد که دیگران به طوری که من احساس می کنم نیاز به نگه داشتن ارسال بنابراین هر کس می خواهد توجه به توصیه های CDC و WHO به جای گوش دادن به سیاستمداران برای مشاوره.”

“من امیدوارم که هیچ کدام از شما و یا خانواده خود را در حال لمس شخصا توسط این ویروس,” او اضافه شده است. “لطفا انجام آنچه شما می توانید برای کمک به دیگران در طول این روز است. من می خواهم شخصا از باور نکردنی تیم پزشکی در ساراسوتا بیمارستان یادبود از زحمات آنها انجام شده است و خطر آنها خود را در حال گرفتن. همه شما سزاوار مدال.”

در مارس 26, شیهان توصیف پدر خود را به عنوان “واقعا برای زندگی خود می جنگند” و دوباره خواست مردم به دنبال بهداشت عمومی هشدار.

“ایمن ماندن و هدایت و روشنی از مردم که نیست پس امنیت پروتکل های مطرح برای همه ما” شیهان نوشت.

در مارس 27, شیهان نوشت: این پست در مورد خداحافظی به پدر خود.

“تمام بدن او در حال بسته شدن است و ما به او گفت که آن را ok به اجازه رفتن در حال حاضر” شیهان نوشت.

شیهان توصیف پدر خود را به عنوان “لجبازی را به عنوان یک بز همیشه عینک اهریمنی پوزخند عاشق بازی جوک عملی به حال یک حس شوخ طبعی و لذت بردم از بودن با خانواده و دوستان.” او گفت: پدر خود را به پایان رسید هر مکالمه حتی متن پیام مبادلات با “من شما را دوست دارم.”

“او به مردم کمک و پشتیبانی مردم به گسل” شیهان نوشت. “پسر او لذت بردن از روز سنت پاتریک و میراث ایرلندی. او عاشق همسر خود را جیل. او دوست داشت خود را فرزند کوین مگان رایان و آدم. او دوست داشت خود را grandkids همه 11 از آنها. او عاشق خانواده گسترده خود را. او دوستان خود را. مهمتر از همه او خواهد بود و همه ما از دست رفته. عشق شما میآید با تمام قلب من است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

کوین شیهان مرتبط با پدر Facebook صفحه که می گوید که او زندگی می کردند در برادنتون. شیهان گفت میامی هرالد که پدرش بازنشسته شد و پس از چندین سال کار در بورس شیکاگو.

با حضور شیهان دبیرستان در ایالت ایلینوی و دانشگاه در تریتون کالج که در Facebook صفحه.

تام شیهان ارسال شده در Facebook صفحه در مورد کروز که در آن او ظاهرا قرارداد COVID-19. در 18 مارس او مربوط به یک مقاله در مورد ایتالیایی-بر اساس کاستاریکا Luminosa که نمی تواند پیدا کردن یک محل به حوض.

“این کشتی جیل و من بر امید ما فردا” تام شیهان نوشت. “من می خواهم رئیس جمهور به گام و سعی کنید برای کمک به ما لطفا.”

کاستاریکا Luminosa چپ فورت لادردیل در مارس 5 با 1,400 مسافران که عازم ونیز, ایتالیا با توقف در آنتیگوا پورتوریکو و اسپانیا و جزایر قناری و فرانسه با توجه به مقاله نیویورک تایمز.

“سه روز بعد از آن یک زن بود تخلیه در پورتوریکو چرا که او تا به حال علائم کروناویروس” با توجه به ماده بار. “او نتایج آزمون تاخیر شد و آن را در زمان یک هفته برای کاپیتان کشتی به تصویب سختگیرانه بهداشتی پروتکل.”

مسافری که تخلیه در پورتوریکو در نهایت درگذشت. یکی دیگر از مسافر بود در جزایر کیمن با توجه به بار مقاله.

کاستاریکا Luminosa مسافران بودند قرنطینه در اتاق خود را. این کشتی که متعلق به کارناوال در نهایت اجازه داده شد به حوض در فرانسه و آمریکا و کانادا و فرانسه به مسافران اجازه داده شد در پنج شنبه 19 مارس ،

این بار مقاله می گوید آمریکا مسافران پرواز به آتلانتا در یک چشم قرمز.

کوین شیهان گفت میامی هرالد که پدر و نامادری وارد در ساراسوتا در جمعه 20 مارس با یک زن و شوهر آنها در حال سفر بودند ،

“همه آنها به بیمارستان رفت بعد که از آنها تست شده برای کوروناویروس” به گزارش هرالد مقاله. “تام و همسرش جیل آزمایش مثبت است. جیل خانه فرستاده شد به قرنطینه و کوین شیهان گفت: او را به انجام بهتر در حال حاضر. زن و شوهر آنها سفر با هر دو مریض و تنها بود آزمایش COVID-19; او مثبت بود.”

چند روز بعد کوین شیهان نوشته در مورد پدر خود را که در ساراسوتا بیمارستان یادبود در ونتیلاتور.

“پدر من رفت از 50 مایل در ساعت به 0 در کمتر از چهار روز” شیهان نوشت. “این بسته بدن خود را به نقطه در نزدیکی آسیب مغزی به دلیل کمبود اکسیژن در این خون اساسا گرسنه بدن خود را از اکسیژن است. لطفا در خانه بمانند از راه دور و از همه مهمتر…ایمن بمانید.”

تحسین نمایشنامه نویس Terrence McNally, 81, درگذشت سه شنبه COVID-19 در ساراسوتا بیمارستان یادبود. او اولین کسی بود که به مرگ این بیماری در ساراسوتا کانتی. یک 82 سال درگذشت پنج شنبه از COVID-19 در ونیز منطقه ای Bayfront سلامت.

از صبح روز یکشنبه وجود دارد 4,038 coronavirus موارد در فلوریدا و 56 مرگ و میر. وجود 50 نفر در ساراسوتا کانتی و 32 نفر در گاو دریایی شهرستان که همچنین دارای یک مرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>