وجود دارد سه جدید مرگ و میر در گاو دریایی شهرستان تایید شده توسط دولت در روز جمعه.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا در حال حاضر 30,839 تایید موارد COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت را صبح روز شنبه به روز رسانی. مرگ و میر افزایش به 1,055.

ساراسوتا کانتی دارای 318 موارد و 32, مرگ و میر, در حالی که گاو دریایی شهرستان 497 موارد و 42 مرگ و میر. وجود دارد سه مرگ و میر تایید در گاو دریایی در روز جمعه — دو زنان سنین 66 و 69 و یک 91-سال-مرد

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا کانتی آن برای اولین بار تایید کرد COVID-19 مورد مربوط به یک Publix کارمند.

Publix مدیر ارتباطات ماریا Brous تایید یک ایمیل به هرالد تریبون که کارمند مشغول به کار در فروشگاه در گوشه تمیمی دنباله و پیچ اناری بلوار در ونیز.

یک جفت از خانه های پرستاری در برادنتون و نخل باد بزنی که توسط همان شرکت بوده اند ضربه سخت coronavirus شیوع بیماری با مرگ و میر 23 بین آنها و بیش از 100 موارد مثبت.

ساراسوتا کانتی کمیسیون با اتفاق آرا تصمیم گرفت روز چهارشنبه به باز کردن بخشی از شهرستان را 35 مایل از سواحل برای دوچرخه سواری, در حال اجرا, پیاده روی, شنا و گشت و گذار. میعادگاه قشنگ ساحلی ساحل است که در زیر شهر ساراسوتا در اجراء خواهد شد باقی می ماند بسته شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de