Coronavirus فلوریدا: 38 ساراسوتا-گاو دریایی موارد به مراقبت ارشد امکانات

فلوریدا مقامات در حال حاضر است که برای شناسایی خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز coronavirus موارد است.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

با وجود تلاش های اولیه برای حفظ coronavirus از نفوذ فلوریدا خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک, دولت, داده ها نشان می دهد که جوامع آسیب پذیر باقی می ماند با 323 ساکنان و کارگران تست مثبت که از شنبه شب از جمله 30 در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

به عنوان ویروس همچنان به تهدید فلوریدا جمعیت بزرگ از ضعیف سالمندان در دراز مدت امکانات مراقبت از سالمند طرفداران در حال درخواست از دولت برای انتشار اطلاعات بیشتر ، دولت است نه شناسایی امکانات که در آن کارکنان و یا ساکنان آزمایش مثبت است.

“این دیوانه به فکر می کنم در مورد امکان که شما عزیزان می تواند در یک مرکز با موارد و شما نمی دانید که وجود دارد هیچ دلیلی برای قرار دادن خانواده ها از طریق آن ها گفت:” جف جانسون, AARP دولت مدیر فلوریدا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

داده که فلوریدا وزارت بهداشت مقامات در حال انتشار نشان می دهد که افزایش مداوم در coronavirus موارد متصل به خانه های پرستاری و کمک امکانات زندگی که وجود دارد یک ترکیب 3,772 در فلوریدا با 190,551 مجموع تخت. ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان باید یک ترکیب 170 خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک با 12,445 مجموع تخت.

روز دوشنبه وزارت امور خارجه گزارش 65 بیشتر coronavirus موارد به مراقبت طولانی مدت تسهیلات 25 درصد افزایش یافته است.

این امکانات از نگرانی خاص به خاطر رمان coronavirus بسیار کشنده تر برای افراد با زمینه ای شرایط پزشکی. یک خانه سالمندان در ایالت واشنگتن تا به حال 35 مرگ و میر وابسته به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

گاو دریایی شهرستان رتبه ششم در سطح ایالت و ساراسوتا کانتی در رتبه هشتم را در میان فلوریدا 67 شهرستانهای ترین coronavirus موارد به تسهیلات مراقبت دراز مدت. وجود دارد 20 نفر در گاو دریایی و 10 در ساراسوتا. از روز شنبه وجود دارد coronavirus موارد به مراقبت طولانی مدت امکانات در 36 شهرستانهای استان است.

مرتبط — Coronavirus فلوریدا: موارد توسط کد پستی در ساراسوتا-گاو دریایی

اما دولت نمی خواهد می گویند که امکانات این موارد خسته کننده اعضای خانواده برخی از ساکنان. یک زن در ایالت واشنگتن به تازگی فرستاده هرالد تریبون گفته او ممکن است نیاز به حرکت مادرش از او در ساراسوتا تسهیلات زندگی کمک می خواهد و به “پیدا کردن اگر امکانات ما با توجه به حرکت او تا به حال تایید موارد coronavirus.”

زن اشاره کرد که این روزنامه در جامعه در Clark County Washington چاپ نام مراقبت دراز مدت تسهیلات که تا به حال تایید coronavirus مورد.

“به نظر می رسد مانند در حال انجام است که خوب خدمات عمومی برای افرادی که به دنبال به ساکنان محل در دراز مدت مراقبت از امکانات,” او نوشت.

جانسون گفت: DeSantis دولت به طور کلی انجام یک کار خوب در تلاش برای حفاظت از ساکنان در دراز مدت امکانات مراقبت از coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;bord
er-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

فرماندار اعلام کرد محدودیت در خانه سالمندان و تسهیلات زندگی کمک بازدید کنندگان در تاریخ 11 مارس و پس از آن ممنوع ملاقات همه با هم در 14 مارس. کارکنان مورد نیاز خود را به درجه حرارت گرفته شده در طول روز و هر کسی نشان دادن نشانه هایی از بیماری باید به خانه فرستاد. آنها همچنین باید از پوشیدن ماسک در هنگام تعامل با ساکنان.

تسهیلات مراقبت دراز مدت به طور مداوم پاکسازی مناطق مشترک و در حال کار برای ارائه مراقبت های بهداشتی در محل پس ساکنان را مجبور به ترک و خطر مبتلا شدن به این ویروس گفت: Nick Van Der Linden با پیشرو سن فلوریدا, یک انجمن به نمایندگی از بیش از 500 مراقبت دراز مدت امکانات در خدمت بین 80,000 و 100000 سالمندان است.

“اعضای ما شده اند بسیار فعال در تلاش برای محافظت در برابر ویروس از ورود جوامع خود” Van Der Linden گفت.

مرتبط — Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن سهشنبه, آوریل 7

اما عدم شفافیت در مورد آن امکانات باید موارد نا امید کننده است جانسون گفت.

دولت به نظر می رسد که نیاز به مراقبت طولانی مدت امکانات برای اطلاع رسانی به ساکنان و تماس های اضطراری اگر شده است وجود دارد coronavirus مورد جانسون گفت و او معتقد است اکثریت قریب به اتفاق را مطابق با آن است.

“من فکر می کنم که بسیاری از مردم تقریبا همه مردم در حال اجرا و امکانات در حال انجام آن با بهترین قصد تقریبا همه آنها خواهد انجام کار درست” جانسون گفت.

اما جانسون اشاره کرد که در آن تنها “طول می کشد یک یا دو بد بازیگران به besmirch کل صنعت” و اشاره کرد که وجود داشته است برخی از مشخصات بالا مشکلات در فلوریدا مراقبت دراز مدت امکانات در سال های اخیر از جمله در طول coronavirus بحران است.

این مرکز توانبخشی در هالیوود هیلز خانه سالمندان در هالیوود جلب توجه پس از 12 نفر در شرایط خفقان پس از مرکز قدرت از دست رفته در طول طوفان ایرما. و دهلیز بید چوب تسهیلات زندگی کمک در فورت Lauderdale کشیده انتقاد از DeSantis در طول شیوع کروناویروس.

مرتبط — Coronavirus فلوریدا + عکس خالی ساراسوتا-گاو دریایی

هفته گذشته یک هفتم دهلیز بید چوب ساکن درگذشت COVID-19 و 20 ساکنان مجموع قرارداد این ویروس. نیز وجود دارد شده اند COVID-19 مرگ و میر در الکساندر Nininger دولت جانبازان آسایشگاه سالمندان در پمبروک پاینز و به جکسون, کاملیا در Deerwood تسهیلات زندگی کمک با توجه به گزارش های رسانه ها.

DeSantis به نام دهلیز بید چوب یک “مشکل تسهیلات” که نتوانست به درستی نمایش کارگران برای قرار گرفتن در معرض به کوروناویروس. فرماندار گفت: شکست “هزینه آن دسته از ساکنان خود را زندگی می کند” و افزود که این مرکز ممکن است با عنوان جرم جنایی مقصر.

با توجه به این مشکلات در مرکز توانبخشی در هالیوود هیلز و در دهلیز بید چوب, جانسون گفت: بسیاری از خانواده ها ممکن است “شک معقول” در مورد امکانات “ممکن است آنها را دوست دارم اما آنها نمی توانند 100 در صد اعتماد با توجه به آنچه که آنها را دیده ام در بخش دیگر از دولت است.”

Van Der Linden گفت: سازمان اعضای برقراری ارتباط با ساکنان و اعضای خانواده خود را اگر آنها یک coronavirus مورد اگرچه هیچ مقام رسمی وزارت امور خارجه به منظور انجام این کار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

“آنها شده اند اطلاع رسانی به اعضای خانواده و تماس های اضطراری و همه کاربرانی که نیاز به مطلع” Van Der Linden گفت: “وجود نداشته است یک بخشنامه در عین حال من فکر می کنم این فقط یک مثال عالی از همکاری نزدیک بین” صنعت و دولت تنظیم کننده.

Van Der Linden وجود دارد گفت: نگرانی های حریم خصوصی درگیر اما خود سازمان در حال همکاری با دولت را به اطلاعات بیشتر در coronanvirus موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات موجود است.

“ما در گفتگو با (آژانس برای مدیریت بهداشت و درمان) دبیر مری Mayhew و آژانس به منظور تلاش برای تعیین یک راه خوب برای انتشار این اطلاعات” Van Der Linden گفت.

هرالد تریبون خواسته ACHA چرا مراقبت دراز مدت با امکانات coronavirus موارد نه دولتی شناسایی شده و برای اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از COVID-19 مرگ و میر مرتبط با این امکانات, اما هیچ پاسخی دریافت نکرده.

حتی اگر امکانات اطلاع ساکنان و عزیزان خود را در مورد کوروناویروس موارد برخی از ساکنان ممکن است به روز رسانی تماس های اضطراری و ارائه عمومی توجه کنید هنوز هم مفید خواهد بود Johnson گفت. توجه عمومی نیز اجازه می دهد تا ساکنان آینده نگر به اطلاعات است.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد به فلوریدا تسهیلات مراقبت دراز مدت رشد نیز وجود دارد سوال در مورد چه بیشتر دولت انجام می شود می توانید به تلاش و حمایت از افراد آسیب پذیر.

سریعتر تست از ساکنان و کارگران می تواند کلید. استفاده گسترده از تست سریع بلافاصله پس از تعیین اگر کارگران در دراز مدت امکانات مراقبت از بیمار قبل از آنها وارد یک مرکز کمک خواهد کرد که نگه داشتن این ویروس از امکانات است.

امید است به “مطمئن شوید که هر کسی که می آید از طریق درب های آینده به کار هر روز طول می کشد یک آزمون در راه خود را در” جانسون گفت.

DeSantis گفت: بیمارستان فلوریدا شروع به گرفتن برخی از تست سریع ماشین آلات در حال توسعه توسط Abbott laboratories.

“این واقعا یک بازی تغییر برای حفاظت از مردم در خانه های سالمندان حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی صرفه جویی درمصرف بیمارستان فضایی” DeSantis گفت.

با توجه به ابوت آزمون می تواند در ارائه “نتایج مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در 13 دقیقه.”

“من صحبت کردن به برخی از پزشکان دیروز آنها فقط شروع به استفاده از آنها” DeSantis روز دوشنبه گفت:.

آزمون اجازه خواهد داد که بیمارستان برای ارسال ساکنان خانه سالمندان به امکانات خود را بدون ترس از گسترش ویروس DeSantis روز دوشنبه گفت:.

“شما همچنین می تواند نقطه ورود به آزمون برخی از اعضای هیات به کنترل شیوع هر که می بینید ممکن است در کسانی که واقعا در محیط های حساس,” DeSantis گفت. “بنابراین ما قصد داریم در ادامه به تلاش و گسترش آن در سراسر ایالت فلوریدا و من فکر می کنم که چیزی است که واقعا مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>