Coronavirus فلوریدا: 4 بیشتر COVID-19 بيمار در ساراسوتا یادبود 28 مجموع

ساراسوتا یادبود تشخیص داده شده 42 نفر با COVID-19 پس از وقوع آغاز شد.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ساراسوتا بیمارستان یادبود روز دوشنبه اعلام کرد که این 28 بیماران بستری با COVID-19 چهار تا بیشتر از روز یکشنبه شب.

بیمارستان COVID-19 caseload قابل توجهی افزایش یافته و در روزهای اخیر. آن را تا به حال فقط 12 COVID-19 بيمار در روز جمعه.

ساراسوتا یادبود تشخیص داده شده 42 نفر با COVID-19 پس از وقوع شروع از 533 تست شده است.

بیمارستان یکشنبه اعلام کرد که چهار نفر بیشتر کارکنان به حال آزمایش مثبت برای ویروس, آوردن مجموع به شش.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

نیز وجود دارد شده اند دو COVID-19 مرگ و میر در بیمارستان, آخرین به روز شنبه.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 5,704 coronavirus موارد ایالت یکشنبه شب از جمله 67 در ساراسوتا کانتی و 42 در گاو دریایی شهرستان. DOH همچنین گزارش 71 COVID-19 مرگ و میر در سطح ایالت.

اخلال جدید تجزیه و تحلیل پیش بینی فلوریدا COVID-19 مرگ و میر را افزایش 6,766 توسط Aug. 4.

این تحلیل توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن نیز پیش بینی کرد که فلوریدا را اوج کمبود 843 واحد مراقبت های ویژه بیمارستان تخت.

نیاز به ICU تخت را به اوج on May 3 در فلوریدا, با توجه به گزارش. دولت نیاز 2,538 فتح کند گرفته شد تخت در آن روز تنها 1,695 در دسترس خواهد بود.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

تعداد COVID-19 مرگ و میر در هر روز در فلوریدا پیش بینی شده است به اوج on May 3 در 174 و سپس مخروطی ،

فلوریدا تخت ICU کمبود پیش بینی شده است برای شروع در مارس 16 — فقط 17 روز از در حال حاضر و تا آخرین مارس 16, بر اساس این مطالعه که به رهبری پروفسور کریستوفر موری.

موری تجزیه و تحلیل شد و نه قادر به برآورد پتانسیل یک کمبود اما گزارش خود گمان که “مشابه و یا شاید حتی بیشتر فاصله برای هواکش نیز به احتمال زیاد (در سراسر کشور) اما دقیق دولت داده در یک ظرفیت در دسترس است به طور مستقیم تخمین می زنند که شکاف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>