Coronavirus فلوریدا: 4 بیشتر مرگ در ساراسوتا کانتی به عنوان دولت می بیند افزایش COVID-19 مرگ و میر

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

تالاهاسی و بعد به آرامی در حال افزایش برای هفته فلوریدا COVID-19 تلفات شروع به پریدن کرد به طور قابل توجهی پنج شنبه در آنچه کارشناسان بهداشت عمومی می گویند نشانه ای از چیزهایی که می آیند.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 144 COVID-19 میر پنج شنبه شب نزدیک به 43 درصد افزایش از شب چهارشنبه. وجود 43 جدید میر پنج شنبه اعلام کرد از جمله چهار ساراسوتا کانتی ساکنان.

تعداد ساراسوتا کانتی ساکنان کشته COVID-19 بیش از دو برابر پنجشنبه از سه تا هفت. ساراسوتا یادبود بیمارستان اعلام کرد مرگ دو نفر روز شنبه که به احتمال زیاد نشان نمی دهد تا در DOH داده تا شنبه اما حداقل دو تا از جدید مرگ و میر قبلا گزارش شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا کانتی مرگ و میر گزارش شده توسط DOH پنج شنبه شامل 87-سال-پیرمرد 86 ساله مرد 74 ساله با زن 62 ساله ، 62 ساله به نظر می رسد نورث پورت اقامت تیم Calandra.

هرالد تریبون تایید کرد که Calandra جامعه کمک رسانی و روابط عمومی مدیر ساراسوتا فیلم جامعه و خواننده گروه برای گروه های محلی Busta, شیار که یکی از دو نفر که در اثر COVID-19 در ساراسوتا یادبود شنبه.

فلوریدا پیش بینی است که بسیاری از COVID-19 مرگ و میر.

از روز شنبه یک مدل توسعه یافته توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن پیش بینی بین 39,966 و 177,866 COVID-19 مرگ و میر در سراسر کشور توسط Aug. 4 و بین 1,679 دفاع کند گرفته شد و 18,558 مرگ و میر در فلوریدا.

فلوریدا نیز تجربه بزرگ دیگری افزایش coronavirus موارد در روز پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام گسترده ای در سطح ایالت stay-at-home منظور محدود کردن مردم در فعالیت های خارج از خانه تنها به “ضروری” نیاز دارد. دولت در حال حاضر 9,008 افراد آلوده به این ویروس از جمله 110 در ساراسوتا کانتی و 89 در گاو دریایی شهرستان که در آن سه تن از ساکنان کشته شدند.

دولت نیز پیشی گرفته 300,000 تعداد مدعیان بیکاری نشانه قدر که فلوریدا coronavirus بحران در حال حاضر در اقتصاد دولتی است.

“همانطور که همه می دانند این بود که عمده تکان خوردن,” DeSantis گفت: یک گروه از خبرنگاران در کنگره پنج شنبه بعد از ظهر.

سی و نه نفر از 50 ایالت در حال حاضر برخی از مرتب کردن بر اساس اقامت-صفحه اصلی سفارش.

24 ساعت گذشته را دیده اند بسیاری از سردرگمی و سوالات بیش از آنچه DeSantis جدید “امن تر در خانه” به منظور اجازه می دهد و اجازه نمی دهد که از طریق 30 آوریل پس از این فرماندار جمهوری خواه برای اولین بار اعلام کرد که بعد از ظهر چهارشنبه.

در نگاه اول نظم — که DeSantis مقاومت با وجود فشار از بهداشت عمومی و رهبران سیاسی — گسترده اجازه می دهد تا مردم به فروشگاه برای مواد غذایی خود را دریافت نسخه پر در داروخانه و انجام دیگر “ضروری” کسب و کار.

منتقدان از جمله رهبران دموکرات می گویند آن را بیش از حد مجاز از آنجا که آن را نمی کند, دستور, ساحل, تعطیلی اجازه می دهد تا گلف بازان نگه داشتن بازی و اجازه می دهد تا نمازگزاران به جمع در کلیساها و کنیسه.

دیگران می گویند که گرفته شده در متن با قبل از دستور اجرایی فدرال و ارشاد مردم می توانند با رعایت شش پا اجتماعی فاصله حکومت و همچنان به محدود کردن تجمعات به 10 نفر.

بدون هیاهو و یا عمومی اطلاع DeSantis با امضای یک فرمان اجرایی جدید اصلاح stay-at-home منظور روشن شدن زبان مورد قبلی محلی موجب برخورد با COVID-19.

اصلی اجرایی سفارش 20-91 گفت که “باید جایگزین هر متناقض رسمی اقدام یا دستور صادر شده توسط مقامات محلی در پاسخ به COVID-19 اما فقط تا حدی که چنین اقدام و یا به منظور اجازه می دهد تا خدمات ضروری و یا فعالیت های ضروری ممنوع توسط این فرمان اجرایی.”

پنج ساعت بعد او امضا اصلاح سفارش 20-92 که گفت: “بخش 4 از فرمان اجرایی 20-91 باید به عنوان خوانده شده به شرح زیر است: به این منظور باید جایگزین هر متناقض رسمی اقدام یا دستور صادر شده توسط مقامات محلی در پاسخ به COVID-19.”

DeSantis به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری در جلسه هیئت دولت از کنگره که او اصلاح سفارش پس از دریافت بازخورد است که زبان اصلی بود معلوم نیست: “مردم تا به حال سوال … من می خواستم برای روشن کردن آن است.”

بزرگترین سردرگمی بود که آیا دولت های محلی می تواند اعمال محدودیت های اندازه و یا محدودیت های دیگر در خدمات عبادت. “بدیهی است که من فکر نمی کنم دولت اقتدار به کلیساها” DeSantis گفت. “من قصد دارم به انجام این کار است.”

او گفت که او در صحبت با رهبران کلیسای اولیه در مورد محدود کردن تماس و مطیع اجتماعی فاصله دستورالعمل مانند ساخت مطمئن شوید که مردم در خدمات در حال ایستاده یا نشسته و شش فوت از هم جدا.

“خدمات آنها در حال انجام است رفتن به بسیار مهم برای مردم گفت:” به خصوص با خرما جمعه و عید پاک نزدیک در هفته های آینده. “و قانون اساسی را دریافت نمی کند به حالت تعلیق در اینجا.”

DeSantis گفته بود او تمایلی به صدور اقامت در خانه سفارش بدون یک توصیه صریح از رئیس جمهور coronavirus نیروی کار و تنها پس از رئیس جمهور تهمت تمدید فدرال داوطلبانه ماندن-صفحه اصلی سفارش از طریق آوریل 30.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش DeSantis برای مراحل او را گرفته و به مقابله با او بحران است.

دیگران افزاید: “چه حتی بیشتر نگران کننده برای ما در فلوریدا است که فرماندار ما به نظر می رسد به گرفتن سفارشات خود را از رئیس جمهور و تردید تردید تردید به اعلام در محل اقامت سفارشات” دموکرات کنگره ایالات متحده دانا Shalala گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی امروز صبح.

“ما یک فرماندار نیست که به اعتقاد او در خدمت مردم فلوریدا اما kowtows به رئیس جمهور ایالات متحده,” او اضافه شده است.

اما دولت بهداشت ، جو Gruters از ساراسوتا که همچنین صندلی حزب جمهوری خواه از فلوریدا تحسین فرماندار رویکرد است.

“من فکر می کنم فرماندار به کار گرفته این بسیار خوب” Gruters گفت. “او گرفته شده اندازه گیری مرحله به مرحله روش.”

با متعادل اقتصادی رفاه با بهداشت عمومی, نگرانی او “مطمئن شوید که ما آمده ایم از این امیدوارم زودتر از بعد و دوباره خروشان به عقب در هر دو جبهه” Gruters اضافه شده است.

برای مطمئن شود, DeSantis شده است نگران است که مردم از دست دادن شغل چندین بار اشاره دولت ضبط و پایین 2.8 درصد و نرخ بیکاری در ماه فوریه قبل از همه گیر گرفتن نگه دارید در اینجا.

اما مدتها قبل از سفارش فلوریدا گذاشته شد و اخراج توسط هزاران نفر. فلوریدا تعداد مدعیان بیکاری افزایش یافت 227,000 این هفته سربار دولت از سیستم آنلاین برای گرفتن متقاضیان است.

DeSantis این هفته به نام حجم برنامه “یک شوک به سیستم” دولت برای آماده نیست اما متعهد شده است منابع به رفع آن است. و کن لاوسون رئیس دولت وزارت امور اقتصادی فرصت حتی عذرخواهی کرد در طول تلفنی صبح روز پنجشنبه.

DeSantis لغو کرده است الزامات مورد نیاز برای افرادی که به دنبال بیکاری از جمله این که آنها باید گزارش کار خود را-به دنبال فعالیت ها و یک هفته صبر کنید و قبل از استفاده از.

دوشنبه, او امضا فرمان اجرایی برای سرمایه گذاری در ارتقاء و نرم افزار به reemployment سیستم مرکز تماس وب سایت و کارکنان می تواند به جای افزایش حجم برنامه و نمایش داده شد.

“این سیستم است نه رسیدگی به نیازهای مردم فلوریدا در راه” او گفت:.

“هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند به یاد ماندنی موج این بحران و چه آن را انجام دهید برای شغل” Gruters گفت. “ما از داشتن کمترین نرخ بیکاری به آنچه که من تخمین می زنند که 50 درصد از اقتصاد ما تعطیل.”

با سفارش های جدید Gruters پیش بینی وضعیت تنها رشد خواهد کرد بیشتر وخیم: “آن را به موشک وار رفتن. من می خواهم بگویم آن را به دو یا بیشتر. اقتصاد ما در حال رفتن به یک ضربه.”

Gruters گفت: دولت در شکل خوب است که به آب و آینده اقتصادی beatdown با 4 میلیارد دلار در ذخایر دولت و پیش بینی 5 میلیارد دلار در فدرال محرک پولی در انتظار.

“که 9 میلیارد دلار برای مقابله با این بحران است.” “ما آماده برای رکود اقتصادی است.”

گاو دریایی شهرستان کمیسیون را ملاقات جمعه در ساعت 2 بعد از ظهر در نظر گرفتن مکمل های اضطراری محلی قطعنامه که ایجاد موقت محلی مقررات منع رفت و آمد و به سازمان های اجرای قانون توانایی اجرای گروه جمع آوری محدودیت در مالکیت خصوصی در رابطه با DeSantis’ احكام است.

در این نشست خواهد بود به صورت زنده در www.mymanatee.org/mga گاو دریایی دولت دسترسی (MGA) را می توان به صورت محلی بر روی طیف کانال 644 ورایزون کانال 30 و Comcast کانال 20.

شهرستان, اجرای قانون و شهرداری رهبران از هر یک از شهرستان شهرداری در مورد حکومت و مالکیت خصوصی محدودیت در طول یک مجازی اضطراری گروه سیاست جلسه روز شنبه این شهرستان گفت. این گروه گفت که اقدامات بیشتری “خواهد شد ارسال یک پیام روشن به گاو دریایی ساکنان شهرستان های اجتماعی که فاصله سفارشات باید جدی گرفته شود و نمی توان نادیده گرفت.”

پیشنهاد حکومت نظامی را ممنوع کرده غیر ضروری سفر (سفر است که برای مواد غذایی و پزشکی و لوازم ضروری اشتغال) از 10 p. m. به 5 ساعت و هفت روز هفته. یک تاریخ موثر خواهد بود تصمیم گرفت تا جمعه.

اگر کمیسیون تصویب مکمل های اضطراری محلی وضوح گاو دریایی کلانتر و پلیس شهری گروه افسران توانایی صدور استناد به هر کسی که مطابق با فرماندار’ دستور اجرایی. اجرای قانون نیز باید توانایی به استناد گروه تجمعات در مالکیت خصوصی. تحت قانون فلوریدا کسانی که نقض اضطراری دولت قانون مدیریت شارژ می شود و با یک درجه دوم بزه.

در حال حاضر این شهرستان COVID-19 محدودیت تنها قابل اجرا بر روی اموال عمومی مانند سواحل عمومی و رمپ قایق انتشار اخبار اعلام کرد. شهرستان و مقامات شهر می گویند عمومی تا حد زیادی توجه کسانی که محدودیت اما گروه اجتماعات در اماکن خصوصی مانند تعطیلات اجاره خانه مراکز تفریحی و رویداد, سالن – ادامه را در برخواهد داشت خطر بهداشت عمومی.

“این مکمل اضطراری قطعنامه خواهد اضافه کردن پشتیبانی برای کاخ سفید و فرماندار بخشنامه به سرعت گسترش از طریق آوریل 30 سال 2020 و همچنین کمک می کند تا ما اجرای قانون محلی وزارت بهداشت اولین پاسخ دهندگان و جامعه پزشکی حفاظت از شهروندان ما در یک دقیق تر راه” گفت: شهرستان مدیر Cheri Coryea. “اگر شما فکر می کنید شما می توانید ذخیره کنید یک زندگی که به طور موقت زحمت در طول این بی سابقه COVID-19 رویداد شما نمی خواهید؟”

گاو دریایی مقامات همچنین گفت که در آغاز آوریل 4 MCAT خدمات روزانه خود ادامه خواهد داد اما در نهایت در 7 p. m.

آنا ماریا جزیره برقی و مسیر 3 در خدمت گاو دریایی خیابان/جاده دولت 64 راهرو را هم کاهش می یابد به 60 دقیقه ای خدمات فراوانی از دوشنبه تا شنبه. وجود خواهد داشت هیچ AMI برقی خدمات در یکشنبه تا اطلاع ثانوی.

این قایق داخل کشتی بازرگانی کلید شاتل را متوقف سازد تا اطلاع ثانوی.

این پل هوایی اتصال سرویس که متصل گاو دریایی شهرستان و شهرستان Pinellas روزانه را در حال حاضر در پنج شنبه, چهار شنبه و جمعه فقط.

سواران با سوال یا نگرانی می توانید تماس MCAT در 941-749-7116.

گاو دریایی نیز گفت: آن را در دادگاه های بسکتبال بسته شده است. پارک سگ باز باقی می ماند اما مقامات پارک در حال مصرف گام بعدی برای تضعیف اجتماعی جمع آوری و از بین بردن مناطق صندلی در سگ غرفه.

Palm Beach Post politics خبرنگار Wendy Rhodes کمک به این گزارش. تماس با جف Schweers در [email protected] و به دنبال او را در توییتر @jeffschweers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesKamagraelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotmobil ödeme bozdurbigger bass bonanza oynapragmatic slotlarıGates of olympus oynagreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynacasinoslotbahisnow giriştaphaber.combeylikdüzü korsan taksisu kaçağı tespititesisatçıkepenk servisigünübirlik turlargüvenilir medyumantalya escort